Перейти до змісту

Багатошвидкісний ХВЗ


Рекомендовані повідомлення

Чи можливо на рамі "ХВЗ Україна" зробити багатошвидкісного велосипеда на колесах 26"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо більш нічого крім рами нема і ви хочите зекономити то краще пошукайте собі готовий велосипед на ходу. Бо з цим апаратом буде багато геморою, на 26" колеса не достануть гальма, хіба що зробити фікс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна навіть мотоцикл, але не варто.

а фікс то тим більше не варто, нічого крім розпачу такий фікс не принесе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вкрай тягне заморочитись, то назад можна поставити колесо з планетарною втулкою та роллерними гальмами. вистачить найдешевшої на три передачі. спереду консольні гальма чи приварити на вилку "босси" під звичайні вібрейки. спереду 2-3 зірки з шагом 12-14 зубів. вийде задовільний рівень передач. але, підтримаю JI6owa – такий хардкор навряд чи хтось оцінить. це все одно, що взяти іржавий кузов "волги" та спробувати зробити з нього BMW :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То по ходу рама Туриста, чи чогось подібного... видно "пєтух", залишки передньої перекидки...

Якщо відновлювати, то відновлювати на 28" колесах, з 26" великий гемор буде...

Та й для міста(асфальту) 28" колеса краще... імхо...

5288328_ac0e315b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба що зробити фікс
фікс неможливий через важку "радянську" раму.

Shkoder, якраз таке і потрібно - швидкісний вел з мінімумом і простотою функціоналу, і мені він не для хардкору, а заради необхідності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь на нього, аж руки зачесалися. Ми би вам зробили з нього лялю і саме те, що вам треба. Але... Блін, я тільки трансміссію прикинула по цині, а ще колеса, та всяки дрібниці!... Це треба бути фанатом ХВЗ і велосипедів взагалі, щоб на таке піти. Може на базарі можно буде зекономити, але безкоштовно то не буде, всеодно. Хоча б за роботу заплатити прийдеться, якщо самі не збираєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь на нього, аж руки зачесалися. Ми би вам зробили з нього лялю і саме те, що вам треба. Але... Блін, я тільки трансміссію прикинула по цині, а ще колеса, та всяки дрібниці!... Це треба бути фанатом ХВЗ і велосипедів взагалі, щоб на таке піти. Може на базарі можно буде зекономити, але безкоштовно то не буде, всеодно. Хоча б за роботу заплатити прийдеться, якщо самі не збираєте.

Можна і з б.у щось підібрати, як зробив я.

в 3к спооокійно можна вкластись, якщо все самому робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, мені потрібно найдешевше з швидкостями, збирати помаленьку з допомогою інтернету збираюсь сам.

фанатом не являюсь, зараз так вийшло, що вел став необхідністю, а дана "база" (рама) є дійсно надійною.

озвучте в скільки ви нарахували трансміссію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З новими запчастинами колеса і трансміссія, надійні, не базарні, обійдуться не меньше трьох тисяч грн. З планетарною втулкою трохи дорожче.

Але тоді на гальмах можно зекономити. Можно було б усе прорахувати, але ж таке вам не підходить. Для чого я маю витрачати час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходите к людям, которые торговали б/у велами, у них много хлама осталось, что нибудь из запчастей за копейки подберете.

Пару таких знаю в Киверцах.

То по ходу рама Туриста, чи чогось подібного... видно "пєтух", залишки передньої перекидки...

Якщо відновлювати, то відновлювати на 28" колесах, з 26" великий гемор буде...

Та й для міста(асфальту) 28" колеса краще... імхо...

5288328_ac0e315b.jpg

похожий знакомый только продал за 2000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...