Перейти до змісту

Де купити радіодеталі?


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Цікавить де купити радіодеталі в понеділок? Ратекс, Варшавка, Старий закриті..

Ну а інших точок я і не знаю... можливо адресами поділитесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть єдиний варіант це у Володі на варшавці, він буває працює в понеділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Володі можна щось купити?!?! :_09::0159:

;) Це чудо аж ніяк не продавець, в нього навіть в базарний день неможливо щось купити :) нерви собі тільки помарнувати...

HelloBoy, в понеділок - ніде. Якщо зара знайду, то скину тобі мобільний Руслани з Варшавки, якщо в тебе питання "життя і смерті", то може й вмовиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Володі можна щось купити?!?! :_09::0159:

Можна, якщо знати деякі хітрості і мати жєлєзну витримку :_07:

Раніше, не знаю як зараз бо вже троха призакинув то діло, в нього часто можна було купити досить рідкісні в наших краях деталі, які інші не возили взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Володі можна щось купити?!?! :_09::0159:

Можна, якщо знати деякі хітрості і мати жєлєзну витримку :_07:

Раніше, не знаю як зараз бо вже троха призакинув то діло, в нього часто можна було купити досить рідкісні в наших краях деталі, які інші не возили взагалі.

володя це той якого "туман" називають? якщо так то поділіться секретом к з ним спілкуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel, Ну незнаю як його там називають, я різні варіанти чув.

З ним не надо вступать в розговор, чи щось питати, підійшов, назвав варіанти деталей які надо, якщо нема пішов далі. Ну і витримка звичайно, бо хамло він ще те.

Хоча раніше він був більш менш нормальний штріх, нахамити міг лише іншому неадеквату який ліз без черги чи задавав "тупі" питання, а потім шото його понесло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ntc термистор подібний як на фото ntc_termistor_na_plate.jpg

уви так склалось шо маркування не маю, треба точно дивитись схему і на місці( думав в магазині) підібрати шось подібне...

У Володі-хамла зарікся нічього купувати не буду, як би мені не "припікало"

бо то не є відношення продавця, до клієнта....

таке відчуття шо він там таким торгує шо ні в кого немає в Луцьку, і ціни найнижчі типу....

мені не горить, можу у вівторок купити... але день втрачати... ше остаєтсья варіант може де найду в себе в старому "залізі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підійшов, назвав варіанти деталей які надо, якщо нема пішов далі

не так швидко! ще спочатку дочекайся якоїсь черги! :)

І він і раніше такий був (ще з 90-х з ним знайомий)

Колись одного разу я пів-години прочекав, щоб замовити ТДКС за 40 баксів, бо воно шукало якомусь кулібіну аналога копічного транзистора! При чому, він добре знав, що я чекаю. В решті-решті я плюнув, і пішов, так і не замовив в цього тормоза. Це був останній випадок, що я до нього підходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по великому рахунку ніде. шукайте друзів електронщиків, сервіси тощо. випаяти з старої плати… термісторів можна наколупати в АТХ і АТ блоках до комп'ютера та інших імпульсних БП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Може хто знає, де в місті можна купити динаміка на 0,25 W, 8 Ω, d-29 мм? (Їх використовують у китайських іграшках.)

Free-shipping-5PCS-Plastic-trumpet-font-

HTB10higGXXXXXc3XXXXq6xXFXXX7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавці є дві великі точки з радіодеталями, всі вони в "проходняку" від Кравчука до будівлі центрального ринку, перший зразу метрів в 15 від входу зліва, другий вже біля самої будівлі точка, баба продає.

 

на старому в проході інструментів-желізяк є магазинчик Лукіча, там всяких динаміків повно бачив, незнаю чи маленькі є

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

На старому ринку продавець за такого динаміка загадав аж 40 гривень :) Обнагліли уже геть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...