Перейти до змісту

соннячні колектори 95$ "Безкоштовна гаряча вода"


lendor20

Рекомендовані повідомлення

Для заядлих критиків всього Українського.

Мадеін германі, чисто для порівняння цін. аналогічні колектори, моїм "мідним" за 3000 грн.

http://ibud.ua/regio...-kollektory-619

всім дякую за коментарі. Приємно що люди підтримують Українського виробника...

Ви не ображайтесь - вчіться продавати. Питання виникли через відсутність інформації. Те, що добре відомо Вам - багатьом ні. Товар на ринку не розповсюджений - сусіда не розпитаєш. Ми із atmel їздили дивитись на саморобний колектор, він на відео. Розмовляли з людиною, що його виготовила, він був на стажуванні в Німеччині - розповідав як роблять німці. Його колектор зроблено по їх рекомендаціям. Зроблений він із звичайної бляхи та трубок. Поясніть чому Ваш кращий, у чому?

Ваш товар знайде свого клієнта але надавайте більше інформації, не відповідайте на провокативні питання грубістю та не відсилайте до гугла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

недайбіг робите так, як пишите.... :)

якщо щось не подобається то не купуйте!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недайбіг робите так, як пишите.... :)

якщо щось не подобається то не купуйте!

Писати потрібно таки грамотно, тим більше є повно інструментів для цього.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно без образ, , інфірмація про сам колектор, на початку самого посту, деталі по телефону , Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недайбіг робите так, як пишите.... :)

якщо щось не подобається то не купуйте!

Дякую за конструктивну критику)

post-12444-0-54518400-1426690990_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна повного комплекту на 2000вт колектора, контроллера, бойлера, зі всім устаткуванням і роботою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна повного комплекту на 2000вт колектора, контроллера, бойлера, зі всім устаткуванням і роботою?

Відписав вам, на електронку.

Фотозвіт по установці буде завтра. постараюся більш детально описати сам колектор. ну і знняти відео найблищим часом.

всім дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна повного комплекту на 2000вт колектора, контроллера, бойлера, зі всім устаткуванням і роботою?

Відписав вам, на електронку.

Фотозвіт по установці буде завтра. постараюся більш детально описати сам колектор. ну і знняти відео найблищим часом.

всім дякую

і мені плз вартісь комплекту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ціну писати в лічку? чому в темі не озвучити? секрет? чи для кожного клієнта ціна своя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колектор

Такий як на фото, 800ват 1000*600*70мм

вартість 2200 гривень.

працює, весна - літо - осінь зима тільки з спец автоматикою.

Також є можливість влаштування контура, в Бойлер,

Вартість контура, на 200 літровий бойлер (10 мертів труби мідної 1120 грн + фітінг, шайби, прокладки термостійкі, 80грн. + робота 400 гривень)

Один колектор, за день нагріває 80 літрів води, все залежить від сонця, може бути 50 градусів , 90*

всі деталі по телефону 0987630195

навіщо ціну писати в лічку? чому в темі не озвучити? секрет? чи для кожного клієнта ціна своя?

ціна колектора озвучена, в лічці уточнняю на рахунок теплового акумулятора, *(бойлера)

є можливість виготовити на 200,300, 500 літрів. ( з одним , або двома контурами.)

post-12444-0-90778600-1426714409_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все, звичайно, прикольно, але без аккумуляторів, які дофіга коштують, сенсу немає (imho). Таким чином не зробиш опалення будинку, бо в ночі сонця немає, та й в день не так часто, окрім літа, а літом і опалення не потрібно, а чекати сонця взимку, щоб помитись, ну я хз кому це може бути зручно. Не в обіду автору - його труд заслуговує похвали і оплати звісно ж, але це копійчана економія, хоча можливо я і помиляюсь, сумнівно якось :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все, звичайно, прикольно, але без аккумуляторів, які дофіга коштують, сенсу немає (imho).

Мова про сонячні колектори - для нагріву води та економії на опалені. Тут використовується тепловий акумулятор - наприклад бойлер. Ціна в принципі демократична (особливо коли подивитись на імпорт). Таке використовують в європі (Польща, Німеччина найближчі), гадаєте у них сонця більше?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все, звичайно, прикольно, але без аккумуляторів, які дофіга коштують, сенсу немає (imho). Таким чином не зробиш опалення будинку, бо в ночі сонця немає, та й в день не так часто, окрім літа, а літом і опалення не потрібно, а чекати сонця взимку, щоб помитись, ну я хз кому це може бути зручно. Не в обіду автору - його труд заслуговує похвали і оплати звісно ж, але це копійчана економія, хоча можливо я і помиляюсь, сумнівно якось :0026:

В основному нагріта вода використовує ця для ванної кімнати, кухні які потребують гарячої води круглий рік

електричний бойлер - Споживає близько 60 - 80 кВт в місяць. http://www.teploline...roenerhiyu.html

колектор в середньому працюватиме 8 місяців на рік,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все, звичайно, прикольно, але без аккумуляторів, які дофіга коштують, сенсу немає (imho). Таким чином не зробиш опалення будинку, бо в ночі сонця немає, та й в день не так часто, окрім літа, а літом і опалення не потрібно, а чекати сонця взимку, щоб помитись, ну я хз кому це може бути зручно. Не в обіду автору - його труд заслуговує похвали і оплати звісно ж, але це копійчана економія, хоча можливо я і помиляюсь, сумнівно якось :0026:

Тепловий акумулятор це звичайнісінький бойлер, який ви можете купити на ОЛХ за 1500 гривень на 120 літрів, ми встановлюємо контур, і все готово.

post-12444-0-32044300-1426717753_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колектор

Такий як на фото, 800ват 1000*600*70мм

вартість 2200 гривень.

працює, весна - літо - осінь зима тільки з спец автоматикою.

Також є можливість влаштування контура, в Бойлер,

Вартість контура, на 200 літровий бойлер (10 мертів труби мідної 1120 грн + фітінг, шайби, прокладки термостійкі, 80грн. + робота 400 гривень)

Один колектор, за день нагріває 80 літрів води, все залежить від сонця, може бути 50 градусів , 90*

всі деталі по телефону 0987630195

навіщо ціну писати в лічку? чому в темі не озвучити? секрет? чи для кожного клієнта ціна своя?

ціна колектора озвучена, в лічці уточнняю на рахунок теплового акумулятора, *(бойлера)

є можливість виготовити на 200,300, 500 літрів. ( з одним , або двома контурами.)

А на 200літрів бойлер акумулятор скільки буде коштувати? З чого виготовлений сам бойлер? Сталь? нержавійка? Інший матеріал? З одним контуром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки буде коштувати щоб таку установку поставити на гараж+прибудова (десь біля 100 кв 1.5 поверха) щоб воно опалювало зимою цей гараж... Чи взагалі таке потягне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки буде коштувати щоб таку установку поставити на гараж+прибудова (десь біля 100 кв 1.5 поверха) щоб воно опалювало зимою цей гараж... Чи взагалі таке потягне...

Для опалення зимою, не годиця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все, звичайно, прикольно, але без аккумуляторів, які дофіга коштують, сенсу немає (imho).

Мова про сонячні колектори - для нагріву води та економії на опалені. Тут використовується тепловий акумулятор - наприклад бойлер. Ціна в принципі демократична (особливо коли подивитись на імпорт). Таке використовують в європі (Польща, Німеччина найближчі), гадаєте у них сонця більше?

Ну як у нас будуть такі ж тарифи на опалення як і в Європі, то можливо це і буде актуально, хоча я в технічному плані питання не розбирався, тому і написав що можу помилятись. Які приблизно характеристики, наприклад 150 літрів бойлер за скільки часу нагрівається при зимовому сонці, і за скільки часу охолоджується при його відсутності (сонця), та скільки всього має бути витрачено коштів на все обладнання та його встановлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все, звичайно, прикольно, але без аккумуляторів, які дофіга коштують, сенсу немає (imho).

Мова про сонячні колектори - для нагріву води та економії на опалені. Тут використовується тепловий акумулятор - наприклад бойлер. Ціна в принципі демократична (особливо коли подивитись на імпорт). Таке використовують в європі (Польща, Німеччина найближчі), гадаєте у них сонця більше?

Ну як у нас будуть такі ж тарифи на опалення як і в Європі, то можливо це і буде актуально, хоча я в технічному плані питання не розбирався, тому і написав що можу помилятись. Які приблизно характеристики, наприклад 150 літрів бойлер за скільки часу нагрівається при зимовому сонці, і за скільки часу охолоджується при його відсутності (сонця), та скільки всього має бути витрачено коштів на все обладнання та його встановлення?

по поводу бойлера, все залежить від об'єму, і утеплення.

один колектор, гріє 80, 100 літрів гарячої води в день. все залежить від сонця.

Особисто в мене 200 літровий бойлер,

1 колектор 800 ват нагріває його за 2 дні, до 45*, 50* ( + споживання),

причому зверху температура, завжди прядка 50* 60*, чи в перший день, чи на другий

якраз зверху забор води.

далі догріває, до кип"ятка 80* 90* в верхній точці.

коли похмуро, вистачає на 2 дні, без сонця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...