Перейти до змісту

Перепаковка батареї до шурупокрута BOSCH


keepo

Рекомендовані повідомлення

Цікавить хто займаєця та вартість перепаковки BOSCH BH-1214 DBK (12v 1.4Ah)

можна як аналогічними акумами, так і li-pol + нове зарядне.

pw_BO330K-20_p01b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дане питання цікавить більше року. Пошуки по базарах та інших точках дали зрозуміти, що в Луцьку з цим глухо. Все, що знайшов це точка на вул. Кравчука 17 (з 17 можу помилятись) хлопці передають на перепаковку в Рівне. В Рованцях на окружній відкрили ремонт електроінструменту, казали, що хочуть зайнятись даною справою. Більше не знаю. Минулого літа і Профлайні купував дешевий аккумулятор і перепаковував сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, кому цікаво, має час і натхнення - ось гарно розписана тема про заміну nimh на lipol з описом усіх грабель і нюансів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, на Амазоні нова батарейка на твій девайс вартує $25-26, зважай на це при затратах на перепаковку\відновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі на дешевий шуроповерт поставив такий аккумулятор https://www.google.c...ved=0CAYQ_AUoAQ через дріт 4-х жильний 4 м. (скрутив по парі проводів 1 мм2 кожний) і однієї зарядки хватало на 1-2 дні роботи чи 3-4 місяці простою з малим використанням. Провід не заважає, шуруповерт легший став і набагато. По ціні було $12-$15. Ціми ж проводами і до аккумулятора автомобіля під"єднував. Взагалі супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foma144, у мене є шурупокрут від мережі 220, тут треба на висоті 2-го поверху з ним лазити. Тому провода відпадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз перепаковують в Рованцях (об"їєдна ДПЗ Дубнівська). Ціна одного аккумулятора, точніше однієї банки 80-90 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...