Перейти до змісту

куплю велосипед


lanima

Рекомендовані повідомлення

Куплю б/в велосипед. На ріст 165см. Потрібний кататися по асфальту, на досить великі відстані.

Бюджет до 2500грн. Або дорожчий, до 3500грн на виплату на два місяці. Не вмію збирати гроші, постійно на щось витрачаю. А на дворі така весна, що в машину навіть сідати не хочеться. Хочу велика вже і зараз.

За поради, де і який краще взяти теж буду вдячна, бо повний в тому чайник. Завтра поїду по луцьких точках з бв великами, було би добре хоч трішки розумітися в тому, що братиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прівєтбанк пропонує кредит "Оплата частинами" чи типу того (назва), наскільки я зрозумів, виходить без переплат. Для власників їхніх кредиток. Точно не знаю ібо не є їхнім клієнтом.

Серед інших точок з б/в, як варіант, зверніться в "Сітібайк", знаходиться ось тут --> 50.739626, 25.357670. Чому раджу? Бо достатньо одного разу до них звернутися, і більше ні з ким іншим можна навіть не пробувати мати справу. Телефони тут:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приватовською оплатою частинами користуюся. Але можна взяти тільки новий велик. А там на більш менш нормальні, як на мене, ціни з восьми тисяч починаються. Поки що таку суму на велосипед потратити не можу. Навіть частинами.

За сітібайк дякую, завтра заїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За суму орієнтовно в 100$ вам світить або "ашанбайк" який не принесе того кайфу який прогнозується, або "прілічно б/в" велосипед типу Comanche, який імовірно потребуватиме додаткових вкладень. Раджу перед походом по точках почитати теорію, де буде розжовано що ви повинні шукати під ваші потреби. Наскільки я зрозумів - мінімум швидкостей але не сінглспід (1 швидкість), великі колеса (28 дюймів, він же гібрид, розмір такий як в "України"), вузька гума, можливо амортизований підсилільний штир як опція, сідло аля "диван". Або новий "Дорожнік", але то швидше для дядьків з села, мішки возити (орієнтовно 3000 грн).

Не сприймайте мої слова як істину, сам варюся в цій сфері "бєз года нєдєля".

P.S. Попереду тиждень дощів/похмурої погоди, шанс підзбирати додатковий бюджет для покупки.

P.P.S. За допомогою функціоналу "жалоба" попросіть модера перенести вашу тему сюди, це збільшить шанси наткнутися на продавця, ну і моніторте цей розділ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінімум швидкостей напевно не підійде. В нас в селі такі горби, мінікарпати ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене один непоганий варіант, не мій, попросили продати. Приблизно 100$. Але фото змоу зробити не раніше ніж завтра...

Правда не знаю чи для вашого "села" підійде, він на сліках та на жорсткій вилці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю фото))))

Всерівно я навряд чи завтра щось знайду. Певно треба все таки їхати з кимось, хто на тому розуміється.

Бо якщо словосполучення жорстка вилка я зрозуміла, то слово "сліки" мені взагалі ні про що не говорить))))))

Взагалі то, після "україни" , в якій цеп злітав десять раз за п'ять км дороги, мені любий велик класним буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна вибирати, сюди скидати фото, і тут підкажуть чи вєл нормальний і ціна чи адекватна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяв викладаю фото. Ціну зі 100дол знижено на 2000грн, бо поломаний перемикач передньої перекидки.

Сліки можна поміняти на шиповану гуму якщо треба.

IMG_0606.jpg IMG_0607.jpg IMG_0608.jpg IMG_0609.jpg

IMG_0610.jpg IMG_0611.jpg IMG_0612.jpg IMG_0613.jpg

IMG_0614.jpg IMG_0615.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна на велосипед вживу глянути? Зламаний перемикач потрібно відразу міняти? Де його купити? Яка ціна?

Коли шукала собі велика, склалося враження, що в нас їздять на велосипедах тільки люди під два метри. Для мене всі були великі((((

сьогодні поїду ще на авторинок. Можливо щось придивлюся. Якщо ні то куплю якогось корчика за півтори тисячі й буду гроші на нормалього збирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку тобі підійшов би такий команч, як в мене (ontario sport). Тільки 2300 він вартував в далекому 2013.. раджу позичити і купити нормальний, який буде радувати душу, навіть після 6000 км! Недавно дивився на ціни: коливалися в районі 250$

W12SE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна на велосипед вживу глянути? Зламаний перемикач потрібно відразу міняти? Де його купити? Яка ціна?

Коли шукала собі велика, склалося враження, що в нас їздять на велосипедах тільки люди під два метри. Для мене всі були великі((((

сьогодні поїду ще на авторинок. Можливо щось придивлюся. Якщо ні то куплю якогось корчика за півтори тисячі й буду гроші на нормалього збирати.

Так як є зацікавлені, завтра вкину в бус, буду їздити цілий день по Луцьку. Дзвоніть, домовимся.099 084 59 08.

Перемикач коштує 100-200грн. Міняти одразу не обов'язково, просто буде меньше передач.

Є ще один варіант, фірма раліч, привезений з Німеччини і нічьо в ньому не робили. Ціна 50дол без торгів.

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкажіть, яки ростовки, будьласка? А може під'їдьте й до мене з ними ;)

Ростовок зараз не скажу.

Завтра буду їхати-заскочу. Орієнтовно в 11-12 годин.

Раз вже пішов такий інтерес в цій темі, щоб не створювати нову, кину сюди фото всього що лежить в гаражі. Все привезено з Німеччини і через курс пропав інтерес цим займатись.

Цін поки не пишу, пропонуйте свої. Можна зробити аукціон-хто більше дасть, (наприклад до вечора Неділі) того і тапки)).

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую дуже, та сьогодні вже купила. Ось такого. За три тисячі грн. Не знаю, може й дорого, та він мені сподобався. Думаю на літо відкататися вистачить, поки на команча гроші назбираю.

post-16086-0-27146700-1426168344_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це буде краще за команча . З ростовкою мабуть чуть промахнулись . Дивне кріплення гака перекідки( чи тоболти під багажник, а пітух не зйомний?) . Загалом нормальний ровер на свої гроші .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ростовкою мабуть добре промахнулась)))) на рамі пише 19.5. Але мені зручно, то бог із нею, ростовкою)))

сьогодні швидко потемніло, і ноги з незвички вже болять. Завтра буду дивитися, прикидати, що йому бракує, що міняти що додати. Фанарика треба однозначно. Й насоса для підкачки коліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tatarin, bolder не краще команча. Катався, є з чим рівняти. Якщо опустити тонкощі то десь "те саме"

вітаю з покупкою - нехай служить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...