Перейти до змісту

Захист вашого велосипеда від злодіїв


Рекомендовані повідомлення

Так как вы тоже люди вы тоже возможны идиоты )) хаха Возможно вы идиот в чем то другом )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

2 starOFF а я й не сперечаюсь,

просто якомога більше, зі всіх сил намагаюсь таким не бути :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось, які замкі вважаються хорошим захистом? Якщо треба прикувати ланцюг, то замок "пешка" з прямою дужкою, є ідеальним рішенням. Але далі вибір треба зробити між виробниками, типом захисту (циліндровий, дисковий ...) і матерілом корпусу.

mul-t-lock і abloy нереально дорогі. ЧАЗ має багато підробок, та й оккупантів не хочеться фінансувати. Дешеве китайске, є китайське і довіри не викликає. Залишились українські голеол і польські герда.

Польська латунна Герда. На аллегро27 злотих.

ttt-270x270.jpg

Український чавунний голеол 69 грн. Але ж тут ключі, нема слів.

zamok-navesnoy-zvs-6_dd194f5b9ca2e64_800x600_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2sergyj Є Польські, якісні аналоги такого плану по 100-200грн.

Де є? До кого звертатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що знаю то на Варшавці в "Слоненятах" біля тц "Слон", в тц Караван, на старому ринку в кількох точках, це я так пробігався то бачив, впевнений якщо задатися ціллю то таких місць буде більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впевнений якщо задатися ціллю то таких місць буде більше...

але тема не розкрита. Латунний, чавунний, циліндровий, дисковий. Ну те, що дужка має бути гартованою, це й так зрозуміло. Але крім цього питань ще багато.

п.с. кажуть, що замок має бути сертифікований. Тоді є більше шансів, що його буде важче відкрити без ключа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в людей крадуть вели за тисячі доларів, а вони не можуть придбати собі нормальний ланцюг і гпс трекер?

взагалі сам трекер цікавий як можливість повернути вкрадений вел і посадити злодія, більше ніж сигналізація.

хто користувався такими трекерами? є які відгуки? 50 доларів не є великою сумою за можливість повернути собі вел за 1000+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось, які замкі вважаються хорошим захистом? Якщо треба прикувати ланцюг, то замок "пешка" з прямою дужкою, є ідеальним рішенням.

ПРоблема не в замку а в ланцюгу чи в тросі, його дуже легко перекусити не трогаючи замка. GPS як варіант але всерівно не гарантує 100% знаходження вашого велосипеда. В більшості випадків власники самі винуваті в крадіжці велосипеда, залишаючи його без нагляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

хто користувався такими трекерами? є які відгуки?

по отзывам китайские копии работают через китайские сервера и очень кушают аккумы, короче штуки не надежные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось, які замкі вважаються хорошим захистом? Якщо треба прикувати ланцюг, то замок "пешка" з прямою дужкою, є ідеальним рішенням.

ПРоблема не в замку а в ланцюгу.

пробелема якраз таки в замку. Не кожен з собою носить болторіз, щоб перекусити ланцюг, а відмичка, маленька легка і час відкриття нею дешевого замка: 10-15 секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробелема якраз таки в замку. Не кожен з собою носить болторіз, щоб перекусити ланцюг, а відмичка, маленька легка і час відкриття нею дешевого замка: 10-15 секунд.

ти з собою носиш набір вімичок? пересічний велокрадій навряд чи. хіба ровер вже "пристреляний" : де й коли залишають, як замикають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти з собою носиш набір вімичок? пересічний велокрадій навряд чи. хіба ровер вже "пристреляний" : де й коли залишають, як замикають

Я не велокрадій, тому з собою не ношу жодних засобів злому. По поводу пересічного велокрадія згоден. В першу чергу крадуть те, що легше вкрасти. Але ж більшість власників дорогих велосипедів хочуть максимально захистити свій байк, за доступною ціною.

П.С. шкода, що повертається такий час як у 90-х. Скоро взагалі буде можливий велосипедний "гоп-стоп". І з собою треба буде возити не тросик чи ланцюг, а балончих зі сльозогінним газом або електрошокер.

110414699_large_5558566_1353773740_577f4e4a0e6a7d666530eab526771946.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 sergyj - в тебе починається параноїдальна шизофренія? Які відмички?! Ти пробував відкрити відмичкою? І навіть щоб швидко відкрити замок відмичкою потрібен не аби який досвід.

... більшість власників дорогих велосипедів хочуть максимально захистити свій байк, за доступною ціною.

... повертається такий час як у 90-х. ...

Пройдись по місту, більшість взагалі не дбає про безпеку свого велосипеда; інша частина взагалі ніде ні за яких обставин його не лишає і !!!лише !!!малееееенька частина народу (переважно ті в кого вже вкрали) є максималістами і готові совати +1...1,5кг ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та власне я ні кого ні до чого не примушую. Я цікавлюсь для себе.

З того, що знаю я, то є девайс (не болторіз), яким можна відкрити замок без особливих навичок і практики. Не хочу його лишній раз світити, якщо цікавить, напишу в пп.

А ті, хто мають навички і досвід, без зусиль і Abus вскривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробелема якраз таки в замку. Не кожен з собою носить болторіз, щоб перекусити ланцюг, а відмичка, маленька легка і час відкриття нею дешевого замка: 10-15 секунд.

ти з собою носиш набір вімичок? пересічний велокрадій навряд чи. хіба ровер вже "пристреляний" : де й коли залишають, як замикають

на то він і крадій, щоб мати інструмент і вміти. Не всі крадії алкаші за пляшку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб щось не втрати краще його взагалі ніколи не мати, а раз воно є то завжди є загроза його лишитись, хоть як би ти не старався.

Якщо всі почнуть примикати велосипеди ланцюгами то спеціалізовані велозлодюжки адаптуються до такого захисту і будуть швидко його обходити навіть за допомогою того ж болторізу, чи ще чого небутьіншого. А так на місці злодія зараз приїжджаєш до якого небуть супермаркета і стрежи кусачками до нехочу, на будь який смак. І якщо попадеться десь одни на ланцюгу ну і грець з ним, тавіщо мучитись є інші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. шкода, що повертається такий час як у 90-х. Скоро взагалі буде можливий велосипедний "гоп-стоп". І з собою треба буде возити не тросик чи ланцюг, а балончих зі сльозогінним газом або електрошокер.

балончик то треба і ланцюг подвійного призначення не завадить
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо всі почнуть примикати велосипеди ланцюгами то спеціалізовані велозлодюжки адаптуються до такого захисту і будуть швидко його обходити навіть за допомогою того ж болторізу, чи ще чого небутьіншого. А так на місці злодія зараз приїжджаєш до якого небуть супермаркета і стрежи кусачками до нехочу, на будь який смак. І якщо попадеться десь одни на ланцюгу ну і грець з ним, тавіщо мучитись є інші?

laugh.gif

Я теж так думав. Закон джунглів, загине самий слабший. Навішо вовку бігати за здоровою вівцею, якщо поруч стоїть та, яка хромає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так: ланцюг, пм, і тротил в раму, :)

раму шкода, хіба в сідло якусь міну.

гарпун буде саме те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой замок-трос выбрать? Тестирование.

http://www.tvoymoto.ru/kakoi-zamok-tros-vybrat-testirovanie

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як вам така штука? нестандартно, але має бути досить ефективно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не задумувався щоб застрахувати велосипед ,хоча мені здається що страхові наврядчи згодяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...