Перейти до змісту

Що повинні знати сучасні ІТ-специ в університетах? Формуємо список


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

з приводу практики - віртуальні машини ще не відміняли.

А віртуальні локальні мережі? :)

Настроить сеть в виртуальной машине VMware

і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну а чому ні, віртуальні локалки на віртуальних машинах.

Мені стидно....

Віртуально розкросувати патч-панель і підключити все у свіч?? ну-ну...

madkot,

Ти знущаєшся наді мною??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а чому ні, віртуальні локалки на віртуальних машинах.

Мені стидно....

Віртуально розкросувати патч-панель і підключити все у свіч?? ну-ну...

madkot,

Ти знущаєшся наді мною??

Женя, скажи будь ласка - чи багато спеціалістів треба у Луцьку, котрі будуть вміти кросувати патчпанель? - думаю не так багато, і тому окремо вчити їх цьому немає потреби. можна це організувати у вигляді окремого начального заходу для тих, хто реально захоче це робити.

а начити таких навиків можна за пару годин + ще кілька на практику. і це навіть у ході виконання задач по монтажу мережі.

у світч підключити - це що - окремий розділ навчання має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, скажи будь ласка - чи багато спеціалістів треба у Луцьку, котрі будуть вміти кросувати патчпанель?

Ці знання за плечима не носити, а знати адмін повинен, якщо не повинен, то зайвим не буде. Особливо, якщо адмін із ухилом в мережі.

у світч підключити - це що - окремий розділ навчання має бути?

не я тобі маю казати, про те, що свічі є тупі і є керовані. + навичка правильної обжимки кабеля.

edc71be6826efe2065749710b169dc95.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, мережі - це дуже вузьконаправлений і дуже обмежений сегмент ІТ, тому не варто приділяти цьому стільки уваги. Адмін і програміст мають знати основи цього, але все інше - то для мережевих інженерів і адміністраторів мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мережевих інженерів і адміністраторів мережі.

а в нас такі є ? назвіть хоч одного, який займається суто обжимом кабелів і підключенням свічів ... наші адміни повинні вміти все, саме це вимагає керівництво ... і правильно обжимати конектори - це не зайві знання ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут треба теорія і практика, тому аудиторія і так далі не навчить нічого, одна справа взяти когось в ту ж саму аудиторію адміном, а другого взяти в помічники, і щоб інші юзери створювали проблеми та задачі всілякого характеру.

Адміни рішають, ну тіпа там сєтька відвалилась, треба права добавити і так далі.

Потім міняються от і все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут треба теорія і практика, тому аудиторія і так далі не навчить нічого, одна справа взяти когось в ту ж саму аудиторію адміном, а другого взяти в помічники, і щоб інші юзери створювали проблеми та задачі всілякого характеру.

Адміни рішають, ну тіпа там сєтька відвалилась, треба права добавити і так далі.

Потім міняються от і все :)

да вас, батенька, на ролевые игры потянуло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як навчити людину?

деякі енікейщиками все життя сидять, тільки вміють що підключити компа, і вінду поставити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мережевих інженерів і адміністраторів мережі.

а в нас такі є ? назвіть хоч одного, який займається суто обжимом кабелів і підключенням свічів ... наші адміни повинні вміти все, саме це вимагає керівництво ... і правильно обжимати конектори - це не зайві знання ....

я не знаю ваш досвід в ІТ Луцька, але сумніваюсь що великі структури будуть замовляти у своїх внутрішніх адмінів монтаж мережі - у них на це немає ні досвіду ні інструментів. тому такі речі замовляються в спеціальних структурах

а те що вимагає керівництво - треба обмежувати посадовими інструкціями. треба починати відучувати керіників від того, що адмін і пилюку з моніторів витирає, і монтаж робить і сервара адміністрить та ще й юзерів користуватись екселем учить. кожен повинен робити лише своє

тим більше вчити треба не з позиції - один робить все, а з позиції - кожен спеціаліст має виконувати свої задачі відповідно до своїх ролей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мені одному здається що використовувати "самообжаті" патчкорди це верх жлобства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю ваш досвід в ІТ Луцька

відповім просто - ЛДТУ, банк "Україна" ... якщо ти той Костя про якого я подумав, то повинен знати Сашу який там працював :)

але сумніваюсь що великі структури будуть замовляти у своїх внутрішніх адмінів монтаж мережі - у них на це немає ні досвіду ні інструментів. тому такі речі замовляються в спеціальних структурах

раніше - замовляли .. заряз - навряд, єдине виключення - будівництво нового об'єкту ... а так - є адмін і вперед робити ...

а те що вимагає керівництво - треба обмежувати посадовими інструкціями. треба починати відучувати керіників від того, що адмін і пилюку з моніторів витирає, і монтаж робить і сервара адміністрить та ще й юзерів користуватись екселем учить. кожен повинен робити лише своє

тим більше вчити треба не з позиції - один робить все, а з позиції - кожен спеціаліст має виконувати свої задачі відповідно до своїх ролей

я не сказав що адмін повинен це робити, він повинен це вміти робити .. і навчання цьому повинно бути ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша, за мій величезний досвід скажу просто - часи коли адмін робить все і вся - давно пройшли. звісно робити можна багато що, але за відповідну плату.

чомусь водій директора не займається одночасно перевезенням шефа, простих робочих, та вивозом сміття чи ще чимось подібним. так і в ІТ. але коли ми говоримо про навчання молодих спеціалістів - то треба розказувати їм як має бути правильно, а не як є. бо бардак зробити - дуже просто, а організувати правильні процеси - це не просто, але треба робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...