Перейти до змісту

"САМООБОРОНА" - РЕМБАЗА


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Дійшли ми до того, що на базі ГФ "Самооборона Волині" накопилося стільки інтелектульного надбання, яке готове реалізовувати свої знання і навички на користь нашого суспільства, не лише на політичному, міліцейському, а ще як ви знаєте й на волонтерському тлі, не заради грошей чи слави. Тому завдяки меценатам і натхненню волонтерів започатковує/продовжує розвивати технічний напрямок своєї, який має на меті на добровільних засадах:

-створення повноцінної ремонтної бази для відновлення військової техніки;

-створення і виробництво корисних зразків та технічних рішень;

-виготовлення захисної амуніції і спорядження (не зброї);

-конструкційне моделювання;

-навчання талановитої молоді у виробничій сфері (верстатництво широкого профілю, робота і наладка обладнання з ЧПУ, ливарництво і т.д. все що зможемо осягнути);

-можливо (в мирний час) участь у покращенню благоустрою міста.

Зараз ми вже маємо свердлильний верстат, прес 25т і вібробункер, які будемо використовувати в скорому часі для виробництва кевларових касок. Незабаром завдяки меценатам планується отримати координатно-розточний верстат, фрезерний і плоскошліфувальний верстати, але в цій "колекції" бракує одного з головних: токарного верстату... ті що є відновленню не підлягають.

Але через 20х знайомих, занйомих-знайомих наших членів ми отримали інформацію, що є старий, але надійний верстат 1К62, без пробігу!, який зберігся в дівочому стані ще з радянських часів, на одному з держоб"єднань (нещодавно був розконсервований) і був викуплений часною особою. Нажаль новий власник не встиг ним покористуватися, помер минулого року. От рідня вирішила продати цей верстат. post-5408-0-36662000-1425244589_thumb.jp

Сьогодні я, difodo, кум і ще один Експерт, який мав з ними діло останні 40 років переконалися у його належності і відмінному стані.

але є одне: "Але"

ціна 30000грн.

Зараз у нас є лише 4100 :(

тому прошу небайдужих громадян підтримати дану ініціативу переказати кошти на його придбання:

- на картку ПриватБанк 5363 5423 0262 7485 (Чуріков Сергій Борисович);

- безготівковий перерахунок на р/р 26008055506351, МФО303440, Код39109290 (ПриватБанк), призначення платежу - благодійна допомога на здійснення статутної діяльності;

Хто має технічні знання і бажання бути корисним суспільству: розбирається в виробничиму обладнанні, має досвід в розробці та програмуванні устаткування можуть також долучитися до процесу, або хто не знає нічого то також може долучатися, пишіть в ПП

Дякую!

Слава Україні!

Ми переможемо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому "ближче" можете кидати і на цю карту: Карта ПБ 5168 7423 4804 7329 Сандалов Дмитро. це теж наш, свій чоловік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому "ближче" можете кидати і на цю карту: Карта ПБ 5168 7423 4804 7329 Сандалов Дмитро. це теж наш, свій чоловік

Я його лічно знаю, можу поручитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...