Перейти до змісту

Шукаю того хто ставить НТВ+ (кінорейси, діскавері і т.д.)


NoutM

Рекомендовані повідомлення

ДЛя не лінивих скину в лічку сайт шарінгу де плата йде по факту користування, а не абонплати на місяць

Настроїте собі і матимете щастя

користуюсь більше року.Надивився за рік на 8 баксів.Рекомендую.Тіко канали меньше кляцайте,бо кожен раз знімає гроші за перекодування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь більше року.Надивився за рік на 8 баксів.Рекомендую.Тіко канали меньше кляцайте,бо кожен раз знімає гроші за перекодування.

Можна більше інфи в приват?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЛя не лінивих скину в лічку сайт шарінгу де плата йде по факту користування, а не абонплати на місяць

Настроїте собі і матимете щастя

користуюсь більше року.Надивився за рік на 8 баксів.Рекомендую.Тіко канали меньше кляцайте,бо кожен раз знімає гроші за перекодування.

ага, це поключова оплата ключ міняється десь в середньому кожні 5 секунд перегляду, і при перемиканні відповідно новий канал-новий ключ. Мені така система не зовсім підходить, так як дивлюсь багатенько спорту і часто перемикаю, але для тих хто дивиться наприклад фільми по нтв, то саме то.

Доречі окрім 1cent, тепер і zargacum має поключову оплату ( і по місячну), тільки тут більше пакетів, вірніше майже всі доступні vip all. Сам плачу помісячно 2,5$ за всі пакети vip all, це в принципі найдешевше ціна-якість, що я знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумiю, Ви не в курсi що таке g-шара.

поясніть, в чому відмінність від звичайної шари?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут колись хтось розкидався сайтом тв дайджест, то я колись зайшов і там найшов шару і недорого)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ. Виникло питання. Трошки затупив з кабелями в одну кімнату. Туди заходить тільки один кабель з антени, що типу ловить 36,0° для НТВ+, а з іншої тарелки що Amos 2 і т.д. в цю кімнату кабель не кинув )))) Стіни довбати і по іншому перекидати вже не варіант.

Грубо кажучи треба тільки укр канали з амоса. Які є варіанти в мене? З двух тарілок реально по одному кабелю кинути сигнал чи то маразм ідея? Бо не дуже шарю. Переключатись з супитника на ІP тв не зручно. Да й як не дивно НТВ + менше вмикаємо з жінкою чим наші добрі старі українські канали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грубо кажучи треба тільки укр канали з амоса. Які є варіанти в мене? З двух тарілок реально по одному кабелю кинути сигнал чи то маразм ідея?

kESMF.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по одному кабелю можна подати декілька супутників + ефірне телебачення

Вже зробив. Дякую вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

То де зараз, вигідніше всього брати шару? В мене також є декілька питань щодо супутникового ТВ.

Є 2 ТВ, 1 тюнер з інетрнетом, другий без і тарілка на НТВ+ , антена на цифру Т2. Як правильно це все зліпити на 2 ТВ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То де зараз, вигідніше всього брати шару? В мене також є декілька питань щодо супутникового ТВ.

Є 2 ТВ, 1 тюнер з інетрнетом, другий без і тарілка на НТВ+ , антена на цифру Т2. Як правильно це все зліпити на 2 ТВ?

Для 2-х теликів і НТВ+ на кожному треба на тарілці головки з 2-ма виводами, до кожного ТВ свій кабель і свій тюнер з можливістю шари (інтернетом, як ти кажеш). На сайтах-шародавців треба буде платити або за 2 аккаунта, або, якщо шародавець дає таку можливість, 2-тюнерне використання (трошки дешевше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...