Перейти до змісту

Акційна олія в "Сільпо" по 15 грн (м.Тернопіль, 19 лютого 2015)


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

тільки, що заїжав в Сільпо і без черги, без крику і ахінєї купив саме цю олію .... наш народ дуріє коли бачить подібні знижки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію рєбята я вас :0157: .....це ж люди не від доброго життя намагаються купити олію на 2-3 грн дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan,

тут напевно також не від доброго життя

розруха в головах, а не в гаманцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію рєбята я вас :0157: .....це ж люди не від доброго життя намагаються купити олію на 2-3 грн дешевше

Це просто від дурної голови намагаються купити, зайдіть в будь який супермаркет і там можна на майже таку саму знижку попасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас такого ажіотажу немає. купили без черг.

можу вам пояснити чого так.в луцьку купа супермаркетів.люди обирають свої улюблені супермаркети та в них скупляються,й гнатися через усе місто за дешевшою на пару гривень олією сумнівної якості "повна чаша" небудуть.а в тернополі з великих супермаркетів один сільпо.конкурентом йому являється лише київський супермаркет "новус".тому там досить часто такі казуси трапляються,одним словом як це не сумно,але тернопіль - то величезне село.

не розумію рєбята я вас :0157: .....це ж люди не від доброго життя намагаються купити олію на 2-3 грн дешевше

Це просто від дурної голови намагаються купити, зайдіть в будь який супермаркет і там можна на майже таку саму знижку попасти.

як я вже писав вище,треба щоб той супермаркет там був)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тернополі з великих супермаркетів один сільпо

шо, справді? Думаю, шо проблема була створена в час-пік в сільпо просто. Дивитись і смішно і грішно :(

upd. в Луцьку сільпо - 2 шт, а в Тернополі їх аж 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тернополі з великих супермаркетів один сільпо

шо, справді?

забери в луцьку усі супермаркети крім там-тама,там-там експреса,та великої кишені.ну й один пакко десь там на окраїні міста.отримаєш ситуацію чимось схожу на тернопіль)))

ну й само-собою маленькі магазини в будинках та на зупинках я не рахую.там в основному купляєш як спішиш,вийшов за хлібом й тому подібне.

в тернополі з великих супермаркетів один сільпо

шо, справді? Думаю, шо проблема була створена в час-пік в сільпо просто. Дивитись і смішно і грішно :(

upd. в Луцьку сільпо - 2 шт, а в Тернополі їх аж 5

сперечатися небуду,але там треба пожити щоб те все зрозуміти)))

тернопіль дуже красиве місто,але перспективи там невеликі.з роботою там ситуація теж не найкраща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На всяк випадок, в наших супермаркетах олія 21+ грн. Так що зовсім і не парогривень різниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас такого ажіотажу немає. купили без черг.

можу вам пояснити чого так.в луцьку купа супермаркетів.люди обирають свої улюблені супермаркети та в них скупляються,й гнатися через усе місто за дешевшою на пару гривень олією сумнівної якості "повна чаша" небудуть.а в тернополі з великих супермаркетів один сільпо.конкурентом йому являється лише київський супермаркет "новус".тому там досить часто такі казуси трапляються,одним словом як це не сумно,але тернопіль - то величезне село.

не розумію рєбята я вас :0157: .....це ж люди не від доброго життя намагаються купити олію на 2-3 грн дешевше

Це просто від дурної голови намагаються купити, зайдіть в будь який супермаркет і там можна на майже таку саму знижку попасти.

як я вже писав вище,треба щоб той супермаркет там був)))

ну не все так сумно в Тернополі, супермаркетів вистачає там, просто більшість людей або з сільської місцевості, або студенти. та й рівень життя дещо нижчий ніж у Луцьку.

Це моя думка про Тернопіль, яка формувалась впродовж майже 7 років життя там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На всяк випадок, в наших супермаркетах олія 21+ грн. Так що зовсім і не парогривень різниця.

дана олія "повна чаша" була 18.70

крім того вона паршива) знаю брав, піниться конкретно)

продовження теми, що халяві всі нації покірні

http://youtu.be/sHOIQsSODsI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В там-там експресi теж щось викинули акцiйне?

Розігрували призи серед учасників їхньої бонусної програми - сковорідку, ще якусь фігню і млинці(!). Мені теж прислали СМС про цей аукціон нєвіданной щєдрості. Я і не рипався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...