Перейти до змісту

М-н "Славинка"(кондитерські вироби) біля ТЦ "Гостинець"


Tomagawk

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна: в неділю 15 лютого купив торт "Празький" в цьому магазині, 16 у ввечері коли мав намір спробувати побачив не приємний сюрприз у вигляді цвілі на бокових стінках торту.

Сьогодні з ранку приніс в магазин: продавці страшенно "морозились", типу чеку не має(хоча вони його не надають), купували не в нас можливо(хоча даного виробника ФОП Степанків В. З., м. Львів, в інших магазинах не зустрічав), не наша зміна продавала, та у нас все тільки свіже ну і т. д.

Керівництва не було на місці, телефон до нього звичайно не дали.

Гроші не повернули.

Залишив торт їм і відгук в книгу скарг.

У підсумку висновки: будьте обережні купуючи в даному магазині, обов'язково беріть чек. Так як кінцевої дати вжитку на упаковці з тортом не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін це так за 50-100 грн, підпотити собі репутацію. Я би на місці підприємця (власника магазину), зняв би так 300 грн з тих що вас сьогодін послали і поствив би вам пакетик. Типу "вибачте". От, бля буду, якщо иої продавці таке зроблять то "убью"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож бо, в супермаркетах такі ситуації вирішувались за 5 хв. вибачались і повертали кошти. А таке зі мною вперше, ціна питання 32 грн., тортик маленький був :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін це так за 50-100 грн, підпотити собі репутацію. Я би на місці підприємця (власника магазину), зняв би так 300 грн з тих що вас сьогодін послали і поствив би вам пакетик. Типу "вибачте". От, бля буду, якщо иої продавці таке зроблять то "убью"!!!

Супер! Тобто це продавці завезли собі для реалізації пліснявий торт а не підприємець? Тобто це не підприємець сказав їм не повертати гроші за такий товар (якщо не прямо, то просто утримуючи із зарплати за зіпсований товар)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б той торт тим хамам в пику кинув би! (Ну всеодно ви збиральсь його там залишити, хоч би продавці скуштували солодкого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін це так за 50-100 грн, підпотити собі репутацію. Я би на місці підприємця (власника магазину), зняв би так 300 грн з тих що вас сьогодін послали і поствив би вам пакетик. Типу "вибачте". От, бля буду, якщо иої продавці таке зроблять то "убью"!!!

Супер! Тобто це продавці завезли собі для реалізації пліснявий торт а не підприємець? Тобто це не підприємець сказав їм не повертати гроші за такий товар (якщо не прямо, то просто утримуючи із зарплати за зіпсований товар)?

кожен продавець знає, що він продає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Славинка біля гостинця. Чесно.

Мені не подобаються їх кондитерські вироби. Хоча сестра і дружина , не одноразово там купували . І тільки після того зрозуміли шо то бека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін це так за 50-100 грн, підпотити собі репутацію. Я би на місці підприємця (власника магазину), зняв би так 300 грн з тих що вас сьогодін послали і поствив би вам пакетик. Типу "вибачте". От, бля буду, якщо иої продавці таке зроблять то "убью"!!!

Супер! Тобто це продавці завезли собі для реалізації пліснявий торт а не підприємець? Тобто це не підприємець сказав їм не повертати гроші за такий товар (якщо не прямо, то просто утримуючи із зарплати за зіпсований товар)?

кожен продавець знає, що він продає

Звичайно, що знає, але продавець продає те, що привіз (сказав продавати) хазяїн магазину. Доки хазяїн не змінить свою політику продаж, доти люди в тому магазині будуть купувати гидоту і звинувачувати продавців, а продавець - найманий працівник (скоріше всього ще й не оформлений, а значить бесправний) і змушений робите те, що вимагає роботодавець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишив торт їм

Залишати не потрібно було.. бо той торт ще хтось інший може купити...

А можливо Ви не перші купуєте цей торт ?? в книзі дивились ? багато записей було до Вас ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін це так за 50-100 грн, підпотити собі репутацію. Я би на місці підприємця (власника магазину), зняв би так 300 грн з тих що вас сьогодін послали і поствив би вам пакетик. Типу "вибачте". От, бля буду, якщо иої продавці таке зроблять то "убью"!!!

Супер! Тобто це продавці завезли собі для реалізації пліснявий торт а не підприємець? Тобто це не підприємець сказав їм не повертати гроші за такий товар (якщо не прямо, то просто утримуючи із зарплати за зіпсований товар)?

кожен продавець знає, що він продає

Звичайно, що знає, але продавець продає те, що привіз (сказав продавати) хазяїн магазину. Доки хазяїн не змінить свою політику продаж, доти люди в тому магазині будуть купувати гидоту і звинувачувати продавців, а продавець - найманий працівник (скоріше всього ще й не оформлений, а значить бесправний) і змушений робите те, що вимагає роботодавець.

а от і не правда.Що значить змушений робити? Совість ніхто не відміняв. Продавець запросто може не втюхувати усе підряд, а "підказати" покупцю, що сьогодні варто зупинитись ні іншому тортові/тістечку. І як результат - продавець ні в чому не винен і до такого продавця людина повернеться ще не раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін це так за 50-100 грн, підпотити собі репутацію. Я би на місці підприємця (власника магазину), зняв би так 300 грн з тих що вас сьогодін послали і поствив би вам пакетик. Типу "вибачте". От, бля буду, якщо иої продавці таке зроблять то "убью"!!!

Супер! Тобто це продавці завезли собі для реалізації пліснявий торт а не підприємець? Тобто це не підприємець сказав їм не повертати гроші за такий товар (якщо не прямо, то просто утримуючи із зарплати за зіпсований товар)?

кожен продавець знає, що він продає

Звичайно, що знає, але продавець продає те, що привіз (сказав продавати) хазяїн магазину. Доки хазяїн не змінить свою політику продаж, доти люди в тому магазині будуть купувати гидоту і звинувачувати продавців, а продавець - найманий працівник (скоріше всього ще й не оформлений, а значить бесправний) і змушений робите те, що вимагає роботодавець.

а от і не правда.Що значить змушений робити? Совість ніхто не відміняв. Продавець запросто може не втюхувати усе підряд, а "підказати" покупцю, що сьогодні варто зупинитись ні іншому тортові/тістечку. І як результат - продавець ні в чому не винен і до такого продавця людина повернеться ще не раз

Ви праві, milana, може не втюхувати і совість ніхто не відміняв.Але, на жаль, таких відважних продавців, я зустрічав тільки на теренах реклами, та й то, в + рекламі своєму виробнику)))) Маю великий сумнів, що в реальності, якийсь продавець наважиться це зробити, бо є страх втратити роботу . Залишається одне - вимагати чек на придбаний товар, і дивитись за терміном придатності ( немає, не купуй). Була ситуація, мені повертали гроші за не придатний продукт(рибу), бо мав при собі чек. Іншого засобу відстояти свої права, поки що, я не знаю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основні продукти купуємо в одних і тих самих місцях, що значно ззнижує ризик купити якусь бяку. А так взагалі чек обов'язково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без чеку теж можна повернути товар. Хіба проблема "зробити" свідків? Я б ще позовом до суду пригрозив, за невидачу товарного чеку при покупці. Світ би сколихнувся, але я б забрав все до копієчки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...