Перейти до змісту

Діагностика стану свого здоров"я


tihiy

Рекомендовані повідомлення

Щоб не отримати сюрпризів бажано раз в рік обстежуватись по загальним показниках.

Звернувся до терапевта в 3 поліклініку і вона напрвила мене на два аналіза крові, біохімію крові, екг і сечу. Результати мене не порадували - виявилось що холестерин високий (що ніколи не міг подумати).

Сам звернувся ще на узі внутрішніх органів і вилізли камінчики в почках. Так як, в нас немає системного підходу в поліклініці і багато чого потрібно самому додумувати (як і в мому випадку все).

Отже, пропоную обговорити що потрібно і де робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не отримати сюрпризів бажано раз в рік обстежуватись по загальним показниках.

1Звернувся до терапевта в 3 поліклініку і вона напрвила мене на два аналіза крові, біохімію крові, екг і сечу. Результати мене не порадували - виявилось що холестерин високий (що ніколи не міг подумати).

2Сам звернувся ще на узі внутрішніх органів і вилізли камінчики в почках. Так як, в нас немає системного підходу в поліклініці і багато чого потрібно самому додумувати (як і в мому випадку все).

Отже, пропоную обговорити що потрібно і де робити.

1.Високий - поняття розтяжне, що в цифрах?

2.Камінчики, чи сольовий діатез?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Норма крайня 0,52 в мене 0,6. Ну і камінчики це я так думаю привєт від безлімітного креатина та білкового харчування.

Питання свіже - ще не розібрався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую анлазізи здавати і обстежуватись мінімум в двох різних місцях, а ще краще в трьох. Дуже багато є випадків, коли в нашій міській лікарні кажуть що крім операції вже нічого не допоможе, а насправді люди майже здорові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую.

Але все таки, було б добре, коли в поліклінікі існував чіткий перелік діагностики організму. Пройшов і знаєш що до чого. В нас до терапевта приходиш і сам ще підскзуєш, що зробити треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую анлазізи здавати і обстежуватись мінімум в двох різних місцях, а ще краще в трьох. Дуже багато є випадків, коли в нашій міській лікарні кажуть що крім операції вже нічого не допоможе, а насправді люди майже здорові.

Було таке один лікар терміново пропунував операцію і дуже на ній наполягав, коли всі інші подивились, то сказали нічого страшного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плановий медогляд (ТО людини 8-) ) проходиться 1 раз на рік. Включає огляд терапевта (об'єктивне обстеження: опитування, огляд (з оглядом ротової порожнини), пальпація (живіт помацати), аускультація (легені послухати), вимірювання АТ), ЕКГ (кардіограма), ФОГК (флюрографія), загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, для жінок ще огляд гінеколога з цитологічним дослідженням (мазок) та обстеженням молочних залоз. Для старших 40 років - пальцеве дослідження прямої кишки. Для старших 50 років бажано колоноскопія раз на два роки. (Лірика від себе: рак товстої кишки на сьогодні виходить на 1 місце в структурі онкозахворюваності. Розвивається з поліпів, які можна виявити та видалити при колоноскопії - пряма профілактика раку. На жаль у Луцьку колоноскопію в рік проходить лише 0,6% дорослого населення. За результатами виконаних колоноскопій поліпи виявляються у 18% випадків, з них 75% за гістологічною структурою є обов'язковими передраками.)

"Де проходити" це питання власного вибору і довіри, але бажано обрати акредитований медичний заклад, а не нетрадиційні методи "комп'ютерної діагностики всього організму за 15 хвилин і 150 грн" 8-).

До речі, робив опитування з цього приводу http://www.lmkl.luts...-01-09-14-36-44 - бажаючих запрошую до участі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що не все "вилізе" на цих аналізах. Як і в мене камінці вилізли, бо вирішив зробити УЗІ сам. Напевно варто включати (додат) УЗІ внутрішніх органів. І не "забути" ще за голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що не все "вилізе" на цих аналізах. Як і в мене камінці вилізли, бо вирішив зробити УЗІ сам. Напевно варто включати (додат) УЗІ внутрішніх органів. І не "забути" ще за голову.

УЗД - це додатковий метод дослідження (як і інші лабораторні або функціональні), який призначається лікарем (терапевтом або т.з. сімейним) на підставі зібраних скарг та даних об'єктивного дослідження. Ви ж не з доброго дива пішли на УЗД нирок, певно щось турбувало. Це щось мав вияснити терапевт, для того у сімейних лікарів і є широка спеціалізація - вони повинні встановити попередній діагноз, визначити план обстеження, скерувати на ці обстеження і з результатами направити до вузького спеціаліста, який вже і буде кваліфіковано лікувати саме "свою" болячку.

Це у світі так. В тій самій Європі пройти обстеження за власним бажанням можна, але у приватному порядку і за дуже великі гроші. Знайома лікарка з Польщі три рази мене перепитала, чи може вона прийти за власним бажанням на ФГДС і чи подивляться її. І тричі казала "Та не вірю" 8-)

У нас же з різних причин продовжує процвітати самообстеження, встановлення діагнозів за схожими симптомами у рекламі лікарських засобів на ТВ і лікування за рекомендацією фармацевта у аптеці (продаж лікарських засобів за рецептами це окрема тема). Біда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже підступні хвороби - гепатити (більш-менш знають про вірусні, але ще є автоімунні).

Нажаль, на Волині толком їх діагностувати не вміють.

Мені здається що не все "вилізе" на цих аналізах. Як і в мене камінці вилізли, бо вирішив зробити УЗІ сам. Напевно варто включати (додат) УЗІ внутрішніх органів. І не "забути" ще за голову.

+ УЗД щитовидки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SAS, та ні не відчував, вирішив перевірити, бо не робив 7 років УЗД нирок.

Так би і не знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив пройти медогляд для себе, не порадував аналіз крові, був збільшений білірубін трошки, норма 20,0 у мене виявили 25,0, терапевт сказав пройти узі, виявилося що збільшена печінка сів на дієту :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив пройти медогляд для себе, не порадував аналіз крові, був збільшений білірубін трошки, норма 20,0 у мене виявили 25,0, терапевт сказав пройти узі, виявилося що збільшена печінка сів на дієту :(

Тут дiэти замало - треба детальне дообстеження та адекватне лiкування I чим пошвидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив пройти медогляд для себе, не порадував аналіз крові, був збільшений білірубін трошки, норма 20,0 у мене виявили 25,0, терапевт сказав пройти узі, виявилося що збільшена печінка сів на дієту :(

Тут дiэти замало - треба детальне дообстеження та адекватне лiкування I чим пошвидше.

терапевт прописав там деякі ліки, заборонив пити пиво, може ще в когось є якісь пропозиції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терапевт прописав там деякі ліки, заборонив пити пиво, може ще в когось є якісь пропозиції?

Яку воду п’єте? Впевнені, що чиста?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив пройти медогляд для себе, не порадував аналіз крові, був збільшений білірубін трошки, норма 20,0 у мене виявили 25,0, терапевт сказав пройти узі, виявилося що збільшена печінка сів на дієту :(

Тут дiэти замало - треба детальне дообстеження та адекватне лiкування I чим пошвидше.

терапевт прописав там деякі ліки, заборонив пити пиво, може ще в когось є якісь пропозиції?

Гепатопротектори. Але у деяких випадках вони можуть навіть нашкодити... Треба толкового гепатолога. А у Луцьку його немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п*ю джерельну воду

Аналіз води робили? У багатьох джерелах тепер рівень нітратів та іншого добра "зашкалює". Мінеральну постійно пити не можна.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терапевт прописав там деякі ліки, заборонив пити пиво, може ще в когось є якісь пропозиції?

+100500

А до лікаря навіщо ходили? Можливо краще піти ще до іншого лікаря по цьому ж профілю, ніж питати хто і що)

Ходжу в поліклініку вже третій тиждень. Два минулі тижні - щодня.

Виходить якось дівашечка від хірурга, щось там їй видно не сподобалось, що той сказав (я початок пропустила) і вона почала питати в черзі в людей. Нас було семеро - п'ятеро розказали їй всю історію своєї хвороби, кожен зі своїми приколами. Я була в шоці.

"Уважаемые больные! Просьба не обмениваться друг с другом симптомами своих заболеваний - это затрудняет постановку диагноза"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здав аналіз на повне обстеження в "Сінево". Недешево,зате за один раз,без черг і дуууже розширений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати мене не порадували - виявилось що холестерин високий (що ніколи не міг подумати).

В мене теж "поганий" холестерин високий(бо є, виявляється,ще й хороший).Оскільки аналіз здавав розширений,то лікар,переглянувши інші показники крові, сказала,що високий холестерин через те,що мало рухаюсь.Так і є.Тепер щодня намотую по місту кілометри.

Недешево

Це в гривнях скільки?

Є в них різні комплексні аналізи,я взяв за 750грн.Хм,вже бачу він став 950грн.

Ще рекомендую моніторити періодично поліклініки,в них часто бувають суперові акції на обстеження.Часом аналізи або УЗД безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терапевт прописав там деякі ліки, заборонив пити пиво, може ще в когось є якісь пропозиції?

+100500

А до лікаря навіщо ходили? Можливо краще піти ще до іншого лікаря по цьому ж профілю, ніж питати хто і що)

постановку диагноза"

я краще до ворожки поїду ніж платити гроші ще одному лікарю, щоб сказав мені той самий діагноз, та й в принципі ворожки так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернувся до терапевта в 3 поліклініку

сьогодні, поспілкувавшись з лікарем, дізналась, що на прийом одного пацієнта лікар має виділяти 12 хв - така державна норма. За такий час лікар не може повноцінно оглянути пацієнта та надати відповідні рекомендації

Отож, доводиться самим брати відповідальність за своє здоров"я та ставати обізнаним у проблемах, які турбують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...