Перейти до змісту

ГПУ зловила лугандонське падло Єфремку


SVM

Рекомендовані повідомлення

Шокін почав працювати:

Генеральна прокуратура України спільно із співробітниками Служби Безпеки України затримала екс-главу фракції Партії регіонів Олександра Єфремова

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на сайт ГПУ.

"У суботу, 14 лютого, було проведено спецоперацію із затримання екс-голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Єфремова Олександра Сергійовича", - повідомили в ГПУ.

Як повідомив Генпрокурор Віктор Шокін, Єфремов підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 Кримінального Кодексу України - "зловживання службовим становищем за обтяжуючих обставин" та "службове підроблення".

http://espreso.tv/ne...andra_yefremova

тепер треба все те кодло під назвою "Опозиційний блок" пакувати в каталажку.))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну щось намічається. Видно напрямок вибраний. Ахмєтов по ходу вже десь на літаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже з'явились жарти в інеті щодо затримання Єфремова: Єфремов отримав "валентинку" від Шокіна. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цілу тему то нашо? Нічого не намічається, зваживши на те, хто новий голова гпу. Просто треба шось зробити, а то народ он як почав кіпішувати "Шокін? Шокін андон! На мило Шокіна!"

А так буде "ОООО. Посадив Єфремова! Ото Шокін маладєц! Мужик!". Якось так. Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цілу тему то нашо? Нічого не намічається, зваживши на те, хто новий голова гпу. Просто треба шось зробити, а то народ он як почав кіпішувати "Шокін? Шокін андон! На мило Шокіна!"

А так буде "ОООО. Посадив Єфремова! Ото Шокін маладєц! Мужик!". Якось так. Імхо

Ви так говорите як ніби затримали якогось кишенькового злодія, особисто для мене це майже як національне свято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, козла знайшли. Чи багато знайшли працівників беркута чи ще яких підрозділів, котрі сотню стріляли, як нв відео то там десятки правоохоронців шмаляли на ліво і на право, а по факту що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спалити живцем сволочь.

Шикарна пропозиція, але з початку. нехай гроші поверне))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А грошей таких які були, в нього вже нема, осталися копійки. Від кормушки відірвали ж його, тому "бідолахі" прийшлось приїхати аж з Швейцарії, на пропетаніє просити у старих друзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sergii Ivanov

4 год. · ·

Просят комментарий по Ефремову. Развёрнуто я только что пообщался с моими друзьями Сергеем Мельничуком и Сергеем Гришиным на нашем любимом hromadske.tv, поэтому буду краток и метафоричен.

Записываем рецепт.

К имеющимся ч.2 ст. 366 ч.2 и ч.2 ст. 364 добавляем ч.3 ст.109, ч.3 ст.110, ч.4 ст 110-2, ст.111, ч.5 ст.191, ч.3 ст.209 УК Украины. Получаем бронебойный коктейль - shaken, not stirred - позволяющий не только упаковать эту дрянь на 15 лет, но и конфисковать все его имущество, а также имущество членов организованной им преступной группы. Вот это серьёзно, хотя я не могу не признать, что Шокин дал пососать своему бывшему боссу Яреме уже на первой неделе работы (кстати, его он тоже должен задержать).

Что касается самого Ефремова, то...

Помните финал фильма "Список Шиндлера", когда спасенные Шиндлером евреи несут и кладут камни на его могилу в Иерусалиме?

Так вот. Когда Ефремов сдохнет, выстроится очень длинная очередь луганчан, чтобы плюнуть на его могилу. Возможно, это не самый гигиеничный, цивилизованный и моральный поступок, но, давайте будем откровенны: он это заслужил.

И да, я тоже буду в этой очереди.

Ждём санкции суда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю на затримання Колесніченко

Нехай відповість хоча б за Хюндаі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю на затримання Колесніченко

Нехай відповість хоча б за Хюндаі

Це того, що Колесніков Боря?

Так його вже Юга садив в 2005му )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окозамилювання не окозамилювання, але результат за тиждень вагоміший аніж у Яреми за рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тиждень часу 2 судді, єфрємов. Мені цікаво, це показуха чи робота і надалі буде тривати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тиждень часу 2 судді, єфрємов. Мені цікаво, це показуха чи робота і надалі буде тривати?

пів року, що були дані оплачені щоб залишити Україну закінчилося - хто не сховався......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_07:

Привет, меня зовут Александр Ефремов, и я передаю ГПУ-challenge трем моим друзьям: Ринату Ахметову, Нестору Шуфричу и Леночке Бондаренко!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б швиденько "сладкую парочку твікс" прикрили.

Один з них, схоже, скоро складе компанію Єфремову:

Виктор Шокин заявил, что дело в отношении мэра Харькова Геннадия Кернеса в ближайшее время будет передано в суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вже не перший раз таке бачу, що в ЗМІ пишуть, такий-то і такий-то заявив, що будуть садити того-то і того. Це що, вони спеціально дають час, щоб підозрюваний лижі нагострив на забугор'є? Вже ж скільки таких виб*ядків повтікало і зараз є громадянами мордору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После этой фотки я написал ей в личку, чтобы ходила и оглядывалась, тварь.

post-25293-0-76682500-1424030808_thumb.j
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судья: Ви українець?

Ефремов: Сейчас нет такого понятия.

ну не козел!!!!?

B9-f8p2IcAEk9X2.jpg

B9-f8nvIcAEwl3g.jpg

B9-h9XtIQAAdC4B.jpg

Розпочався суд над Єфремовим !!!

Губки цуко кусає, нервує

в колєгі очі то забігали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...