Перейти до змісту

телескоп своїми руками


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Задумав зробити я телескопа. Все для нього вже маю, залишилися тільки купити лінзу. Ось думаю яку купувати ? Можливо хтось таким займався, та де купити в Луцьку лінзу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я не шарю у таких справах,але як усе вийде то маякни в приват,поділися відчуттями, ОК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, в інтернеті я багато інфи, э що почитати ). Шукаю місце де купити лінзу. Звичайну у канцелярії щось не хочеться купувати, хочу щось сильніше. Окуляр буду використовувати від бінокля .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось таким займався, та де купити в Луцьку лінзу?

Лінза має бути не одна, а мінімум 2, здається. + потрібно правильно розрахувати їх фокусні відстані. Від цього залежить що ви хочете дивитись у цей телескоп. Якщо у сусідське вікно -достатньо буде і в канцелярії купити. Якщо шукаєте у Луцьку, то варто попитати в магазинах оптики. Але зараз не проблема купити в інших регіонах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, сьогодні зробив тестовий телескоп. Трубу зробив з картону діаметром 10 см. Трубу доя окуляра діаметром 7 см. Лінзу основну поставив 9 см діаметр ( звичайна шкільна) Окуляр використав від приціла з пневмата. Перші враження в тестовий телескоп супер. З відстані приблизно 4-6км це з Рованців на готель Україна картинка як з 10 метрів. З великими складнощами навів на зірку, зображення досить не погане. Шкода місяця зараз немаэ. Завтра на ринкові буду шукати ще кращу лінзу і помаленьку складати телескоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на ринкові буду шукати ще кращу лінзу і помаленьку складати телескоп.

пошукайте в неті - думаю там можна знайти з необхідними характеристиками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю чи тобі пригодиться, в Ківерцівському районі є людина яка виготовляє телескопи, звати його Олександр Андрійович Дейна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю чи тобі пригодиться, в Ківерцівському районі є людина яка виготовляє телескопи, звати його Олександр Андрійович Дейна

Дякую за контакт, але хочеться зробити самому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, доробив вчора телескопа.

Трубу використав від бухти з плівки яку продають на базарі. Довжина труби в телескопі 60 см, діаметр 9 см. Основна лупа стоїть звичайна шкільна 10см x5. Окуляр від приціла який стояв на пневматі. Зображення тільки перевернуте, пізніше поставлю дзеркало. Якість зображення як для такого "чуда" досить нормальна. З відстані 5-6 км можна прочитати Біл-Борд.( якщо великі букви) :) Якщо дивитися на зорі, супер зображення там не має, але видно більше ніж на око. Місяця я вже 2 день не можу побачити, так як його просто не має на небі :( Всього витратив на це "чудо" приблизно 30-40 грн. Сьогодні або завтра ще поставлю діафрагму, думаю зображення буде краще.

Ну і фото.

post-7779-0-00783900-1424260286_thumb.jppost-7779-0-42226800-1424260293_thumb.jppost-7779-0-91359400-1424260301_thumb.jppost-7779-0-76060800-1424260317_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не зовсім телескоп, це зорова труба. І чорна вона має бути всередині, а не ззовні щоб розсіяне світло у трубі не заважало.

Телескоп роблять з дзеркал, так як лінзи на великих збільшеннях розмивають чіткість зображення.

Крім того дзеркала мають сильніше збільшення при менших розмірах. По темі шукай телескоп Ньютона.

Зараз "новий місяць" ти його не побачиш. Постав собі на андроїд програмульку і будеш знати фазу і фактийне положення місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив телескоп Галілея, з дзеркалами трішки важче, трубу ще буду фарбувати всередині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...