Перейти до змісту

Стоянка біля Юванта


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Давно мучає питання,чи законно від водіїв вимагають гроші за стоянку автомобілів біля магазину "Ювант"?

1.Ніде немає доступної для клієнта інформації про субьєкт господарювання і дозволи на платну стоянку,тарифи і т.д.

2.Якщо я клієнт магазину,то чому я повинен оплачувати стоянку біля цього магазину?Хіба це не порушує мої права покупця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По першому пункту. Якщо хочеться інформацію - то треба звернутися в першу чергу до самого суб'єкта господарювання, і з'ясувати - хто це: підприємець, фірма, яка назва, прізвище. А вже за цими даними - збирати інфу, скаржитися в захист прав споживачів і т.п.

По другому пункту. Якби "Ювант" було щось таке, як "Фуршет", "Там Там" - тобто магазин в більш-менш класичному розумінні цього слова, тоді можна буол б так говорити. Але "Ювант" - це торговий комплекс, який складається з багатьох магазинчиків різних господарюючих суб'єктів, а не єдиний магазин. І приїхавши туди - ти приїхав не в "Ювант", а в чийсь приватний магазинчик - і чи ти щось купиш, чи ні - невідомо. Тим більше, що біля "Юванту" ставлять автомобілі не тільки ті, хто йде в "Ювант", а й на "Варшавку" чи на "Формулу".

Особисто я ніяких порушень покупців у цьому не вбачаю.

Більше того - при деяких готелях є платні стоянки, в тому числі платні для жильців готелю, і це просто є додатковий платний сервіс.

Ті ж самі магазинчики в "Юванті" за невелику плату пропонують підшити щойно придбані штани, чи обрізати рукава, чи ще щось зробити з щойно придбаним товаром. І за цей сервіс ми готові платити. То чому не готові платити за охорону авто?

Підсумовуючи. Я не вбачаю в наявності біля "Юванта" платної автостоянки діяльністю, яка здійснюється з порушенням чинного законодавства та прав потенційних покупців "Юванту".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І за цей сервіс ми готові платити. То чому не готові платити за охорону авто?

А что скажешь насчет стоянки напротив, я когдато ставил там машину. Но в один прекрасныый момент я пришел на стоянку они тогда повесили вывеску "Автопарковка" :) и вывесили листочек на котором было написано что их обязанность помогать парковать автомобили (хотя всегда сидели в будке) и за сохранность авто они не отвечают. Когда я их спросил как это не отвечают они типа ну это же автостоянка, а автопарковка :ok2: . Как предпринимателя я его понимаю но как автомобилист-клиент нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить взагалі правомочність таких стоянок - наприклад кругом базара. Це ж справжня "дойка" - гроші з повітря, тим часом як дорога там найгірша в місті. Без перебільшення.

На яких правових підставах взагалі проводиться землевідведення під такі стоянки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну... тут я нічим відповісти не можу...

Запропонований мною алгоритм:

if "no answer" then goto Шиба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не платить денег!

Есть обязанности парковщика - помочь запарковаться и выехать безопасно с парковки. Вот об этом надо уже спросить Ярчика: имеет ли право парковщик требовать с меня денег, если я сам запарковался , вышел из машины и тут подлетает "чудо" эээ... и что мне будет, если я тупо не дам ему денюх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю :) Рекомендую комусь, хто з навороченими колесами - спробувати і тут описати всі події. Заодно і документи в парковщиків попросити на право такої діяльності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки зараз вартує паркування? і Хто встановлює ціни? Чи вправі водій вимагати розцінки і відповідні укази про встановлення цін? Ким мають бути завірені ці документи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На стоянці навпроти Юванта на вагончику висить вся інформація про дану парковку.Дозвіл,тарифи і т.д.На стоянці біля Юванта така інфа відсутня.Так само як і на парковках вздовж базару.Звідки я знаю,що стоянка коштує 2грн,а не 50коп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велік тоже вимагає паркофкі, з розцінкі кг/ціна, велік дороже тачкі. Таму буду ставіть на паркофке і вимагать ахрани, оооо шальная місля.

Вело манякі, заплатім за паркофку, як паложено, і велікамі абставім їхню будку і зцепим тросамі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, або оголосіть бойкот і не ставте там машини :D

Так і роблю, на щастя  кругом повно зручних дворів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...