Перейти до змісту

Чіпи під шкіру


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

Одна з компаній у Швеції імплантувала електронні чіпи під шкіру своїм працівникам в офісі. Крихітні бездротові пристрої будуть використовуватися замість пластикових посвідчень особи. Вживляємй в руку RFID-чіп дозволяє відкривати дверні замки і запускати офісне обладнання.

Як пише газета International Business Times, пропозицію вживити собі під шкіру електронний чіп розміром з рисове зерно отримали кілька сотень співробітників високотехнологічного офісу Epicenter в Швеції. Ті, хто вже обзавівся радіоміткою, кажуть, що процедура імплантації нагадує звичайну підшкірну ін´єкцію, а роблять її професійні татуювальники.

Організатором корпоративного чіпування виступила група місцевих «біохакерів» BioNyfiken, яка сподівається, що одного разу такі імплантати стануть звичайним явищем. З їх допомогою можна буде розплачуватися за обіди в їдальні або отримувати доступ до робочого місця. Такі пристрої можуть зберігати робочі контакти, а також взаємодіяти з додатками для смартфонів.

Керівництво Epicenter сподівається, що в майбутньому всі 700 співробітників офісу стануть носіями корпоративного чіпа. За його словами, потрібно зрозуміти, як працює ця технологія, перш ніж вживлення чіпів стане обов´язковим і прийме масовий характер.

Ми постійно взаємодіємо з технологіями. Сьогодні нам доводиться користуватися ПІН-кодами і паролями. Чи Не простіше використовувати руку? Простий інтуїтивний рух, - каже Ханнес Сьоблад з BioNyfiken, відповідальний за вживлення чіпів.

Ми хочемо зрозуміти технологію, перш ніж велика корпорація або уряд почнуть всіх чипувати. Це може бути податковий орган, Google або Facebook.

http://www.infoportal.pp.ua/news/shvedska_firma_stavit_svojim_spivrobitnikam_chipi_pid_shkiru/2015-02-03-4449

Як вам така ідейка?, підтримаємо, це все ж таки зручно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а потім тумблера в мозок... Круто? Нє, я проти категорично.

Ти ще скажи що це знак звєря і все виноваті жиди і америка)) і це вже кінець світу))

П.С. А це просто заміна тих самих кредитних карток, які можна потіряти чи ще щось..., плюс цей чип буде з жпс, тобто вас чи вашу дитину буде складно викрасти, чи загубитися!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо від нечистого!

The_Sarcasm_Misunderstanding_by_ThePlotThinnens_zpsa65f7933.jpg

Сарказм, не сарказм, а доля правди у Ваших словах є.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, чіпи, відбитки пальців це класно і круто, але-але, якщо уявити до чого стрімко йдуть деякі держави, наприклад Великобританія, там встановлено десь 3 мільйони відеокамер, може вже й більше, і до чого це все йде?

Правильно, до тотального контролю певної кучки людей, яка буде контролювати всіх, і вказувати всім що і як робити, прикриваючись тим, що це знизить випадки краіжок, нападів і так далі, може краще виховувати свідомість, та давати всі можливості для того, щоб кожен міг заробити на блага цивілізації, і не думав якби то вкрасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а потім тумблера в мозок... Круто? Нє, я проти категорично.

П.С. А це просто заміна тих самих кредитних карток, які можна потіряти чи ще щось..., плюс цей чип буде з жпс, тобто вас чи вашу дитину буде складно викрасти, чи загубитися!!!

... чи заховатись :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а потім тумблера в мозок... Круто? Нє, я проти категорично.

Ти ще скажи що це знак звєря і все виноваті жиди і америка)) і це вже кінець світу))

П.С. А це просто заміна тих самих кредитних карток, які можна потіряти чи ще щось..., плюс цей чип буде з жпс, тобто вас чи вашу дитину буде складно викрасти, чи загубитися!!!

І вас проконтролювати також)) Мало того,що "білінгували" по мобілкам, тепер( а при встановленні чипу вводять всю базу даних про людину), без проблем вирахують де ви))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вас проконтролювати також)) Мало того,що "білінгували" по мобілкам, тепер( а при встановленні чипу вводять всю базу даних про людину), без проблем вирахують де ви))))

А мені немає чого ховатися, хай бояться ті хто грабує країну чи якісь злодії, хто не сплачує кошти в бюджет і т.д.

Треба бути законнослухняним громадянином!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, а ви мобілкою, я так розумію, не користуєтеся, тому що по ній можна вас відслідкувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електронний чіп розміром з рисове зерно

Добре, хоч не такий, розміром із добрячу маслину, як дістав через ніс герой Шварца у оригінальному "Згадати все". ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, а ви мобілкою, я так розумію, не користуєтеся, тому що по ній можна вас відслідкувати?

і в_контактє жодної фотки - бо фотографія забирає душу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, вже давно є такі біоФакери, так вони вже давно собі чіпи повживляли.Ну не в рку звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електронний чіп розміром з рисове зерно

Добре, хоч не такий, розміром із добрячу маслину, як дістав через ніс герой Шварца у оригінальному "Згадати все". ))

а вгадайте куди його будуть "запихувати" по версії ЛайфНьюз і РашаТудей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, а ви мобілкою, я так розумію, не користуєтеся, тому що по ній можна вас відслідкувати?

Чого ж, користуюсь))) Я нічого не маю проти прогресу, та заради Бога, хоче людина чип - та на здоров'я))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, а ви мобілкою, я так розумію, не користуєтеся, тому що по ній можна вас відслідкувати?

і в_контактє жодної фотки - бо фотографія забирає душу

Я не релігійний фанатик, як що Ви про це, і навіть як що вірю у Бога( Вищий Розум, і таке інше), ніколи не доводив це до абсурду)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я категорично проти таких чіпів!Це точно початок тотального контролю над людством.Хто хоче бути бараном в стаді,то нехай вживлює собі.

P.S.Мобілку можна вимкнути або викинути в любий момент,а від чіпа вже так просто не позбавися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.Мобілку можна вимкнути або викинути в любий момент,а від чіпа вже так просто не позбавися.

відмазки для тих хто не хоче нічого робити - хто хоче кидає все і живе в лісі в будиночку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я категорично проти таких чіпів!Це точно початок тотального контролю над людством.Хто хоче бути бараном в стаді,то нехай вживлює собі.

P.S.Мобілку можна вимкнути або викинути в любий момент,а від чіпа вже так просто не позбавися.

А можуть, поки спиш, нанести штрихкод на лоба.Його то і не видно , лише для сканерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Скайп вдогонку, з його хвальоним "невзламуємим" 256 AES Просто ржака вибачте, як cпeцcлу>|<би "паляться" :)

Мови нема, Harddriver, ВСЕ контролюється, любий "супер захист", при потребі, зломлять. :). Але питання в тому, чи треба цей "девайс" в руку( ногу, д.., одним словом на розсуд користувача :), як що вже і так до холєри того добра навколо нас і в наших домівках, кишенях, вулицях і інших "цікавих" місцях :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж ото і питаюсь донести до широкого загалу, що до дупи, вставите ви собі той чіп, чи ні

а ми спочатку подумали, шо в тебе просто паранойя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті є такий софт який пише те, як людина ходить, а це виявляється те саме як відбитки пальців, так що тотальник контроль вже скоро буде, і хочеш цього чи ні, будуть контролювати, наприклад відбитки пальців в паспортах чипованих і так далі, аналіз ДНК і так далі.

Проблема такого всього така, що людину можна підтавити, просто в базі підправити пару пунктів, і людина злочинець, і так далі, або просто витерти з бази і ти ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...