Перейти до змісту

викрадено телефон


MelvinPVV

Рекомендовані повідомлення

08.02 викрадено телефон ,lenovo s660. Imei1 865230028297692, imei2 865230028297700. Була там картка мтс 0509553492. Велике прохання знайти, там багато дитячих фото. Чекаю на допомогу за телефоном 0502930302, або на [email protected]. заяву написали. Але в оперативнiсть органiв не вiрю. Викрадено в Луцьку в магазинi по вул. Кравчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є відезапис з камери. Ось ця жінка. Ріст приблизно 170 см, вагітна, приблизно місяць 8-й. Скоріше за все живе біля Варшавського ринку. Допоможіть встановити особу. Міліція в нас дуже повільно працює.

За винагороду.

Або хто знає цю особу, передайте щоб вернула телефон. Заяву з мілії заберу.

post-13054-0-45189700-1423645952_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MelvinPVV, не боїсь, походимо біля Варшавки і обов'язково найдемо цю курву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ідея!

Якщо ця леді вагітна, то по "теоремі Піфагора" вона, має перебувати на обліку в "РодДомі". В ідеалі це мав би робити міліціонер, але можна і самому спробувати! Беремо декілька фото (хочаб А4 на принтері) і йдемо до Головного Лікаря. Розказуємо ситуацію. А Гол. лікар в свою чергу - роздає фото всім своїм лікарям, які проводять огляди вагітних.

Вони (лікарі) пам’ятають в лице всіх своїх "паціентів".

Ну, а далі самі знаєте, що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував. Визвали одного лікаря (вона не впізнала), який був на той момент. А далі сказали, що треба з міліцією, щоб інших спитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба знайомих. Дав би фото. Попитали. Це справа 10-15 хв. Але ніхто не йде на зустріч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо нема знайомого лікаря (там), то може знайти знайомого полісмена, щоб здійснив до них візит?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери поліцая з собою, бо так бачу, буде не легко. Щось вони там взагалі, якісь не людські - позажиралися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я в шоці з відношення міліції. Я їм всі докази сам понаходив, сам їх вожу і т.д. Шукаю скрізь знайомих. Роблю що можу. Дай мені "корочку" вже все вирішив.

І це знайомі мене з операми познайомили. Так би цю справу взагалі навіть і не дивились. В них викрадення тел. це марна трата часу. Оце злить найбільше. За що ми їх кормимо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитаю знайомого, чи є варіант виділити вам людину на допомогу.

думаю до завтра дам відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитаю знайомого, чи є варіант виділити вам людину на допомогу.

думаю до завтра дам відповідь.

Відповідь: Варіант можливий, але в ближні дні це не вийде, за браком часу (грузять на роботі понаднормово).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з одним операм маю сходити в роддом. Надіюсь попадем на зміну, яка впізнає цю жінку. Відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть вона вже ходить без пуза. Ідеальне прикриття йдучи на злодійство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання. ІМЕІ перепрошивають?

теретично - так. На андроіді є можливість відновлення імею, який злетів при перепрошивці. На практиці - хз. Оригінальний імей залишається на наклейці під батарейкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з одним операм маю сходити в роддом. Надіюсь попадем на зміну, яка впізнає цю жінку. Відпишу.

Основне питання: звідки ви взяли що вона вагітна???? "Хто вам врач"? Може, вона попросту за собою не слідкує!?

Може вона спеціально "пузо" начепила, а ви трате час на відпрацювання "роддому"? А може має проблеми з законом, і свідомо там не реєструвалась!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона постійний клієнт в цьому магазині. Продавці самі сказали, що вона приблизно на 8-му місяці.

Похід в роддом нічого не дав. Направили до гл.врача, а його не було на місці. Вимагають офіційний лист, а міліція не хоче таке писати. На запитання чому не можна написати, немає конкретної відповіді.

Треба знайомих в роддомі. Показати їм фото.

Прохання не говорити заперечення ссилаючись лише на фото. Інформація 100%-ва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А самому пройтись кабінетами лікарів зі словами "Я звичайно розумію, що Ви не зобовязані допомагали, але... дитячі фото шкода, тирипири". Ще можна до УЗДистів зайти, там всі бувають. Або в кабінет КТГ чи Школу відповідального батьківства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант, але в роддомі не так все просто. Якщо не вийде знайти знайомих, то піду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажіть про момент злодійства? ви бачили що вона украла? де був телефон? Чи це лише ваші здогадки що вона украла?

Е вiдеозапис з камери спостереження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

міліція таким не хоче займатись. Я "включив детектива" і сам шукаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...