Перейти до змісту

Соціальний магазин учасникам АТО


difoto

Рекомендовані повідомлення

Самооборона Волині оголошує про відкриття магазину з амуніцією та одягом для учасників АТО та мобілізованих за адресою вул. Грушевського, 22

IMG_9222.jpg

карта:

5jfSb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так! І навіть більше!

Час роботи:

Понеділок-П’ятниця – з 9:30 до 19:00

Субота – з 9:30 до 17:00

Неділя – вихідний*

*Якщо ж у бійця буде потреба негайно зібратися, магазин будуть відчиняти й у вихідний день. Для цього потрібно буде потелефонувати Сергію Рижкову: (050) 661 73 73

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодці хоть хтось допомагає нашій армії іі!!!!

оце ми дожились,йди в армію,вдінься ,обуйся , купи бронік .......... просто п...ц, а нак......я тоді держава яка призиває .......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, рибалки-мисливці можуть зайти і порівняти ціни з націнкою із тими цінами, що є на ринку - будете здивовані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, рибалки-мисливці можуть зайти і порівняти ціни з націнкою із тими цінами, що є на ринку - будете здивовані!

А товар новий чи б/у ? Пропоную деякі позиції винести в тему і було б чудово якби вказали ціни хоча б на основні позиції ( спальники, берци і т.д.) .

Ідея з таким магазином чудова, а то на ринку справді з їхніми націнками виходить "Кому війна, а кому мати рідна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ті хто ,поки , не збирається в АТО може щось собі прикупити???

Звичайно! Тим самим ви допомагаєте магазину лишитись на плаву.

Ціни. Для прикладу берці(бордові, не знаю як їх називають, але дууууже кльові, айдарівці в них рік ходять - довольні як слони) є нові , є б/в. Ціна на ринку - 1200 грн. ціна в магазині - 600-650 грн. , ціна для солдата - 480 грн.(це означає ціну за кілограм біля 8-10 євро) , є і по 100 грн. берці.

В основному одяг б/в, снаряга тіпа мультитулів, ліхтарів і т.п. - нова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ті хто ,поки , не збирається в АТО може щось собі прикупити???

Звичайно! Тим самим ви допомагаєте магазину лишитись на плаву.

Ціни. Для прикладу берці(бордові, не знаю як їх називають, але дууууже кльові, айдарівці в них рік ходять - довольні як слони) є нові , є б/в. Ціна на ринку - 1200 грн. ціна в магазині - 600-650 грн. , ціна для солдата - 480 грн.(це означає ціну за кілограм біля 8-10 євро) , є і по 100 грн. берці.

В основному одяг б/в, снаряга тіпа мультитулів, ліхтарів і т.п. - нова.

Підніму трошки тему. Цікавить чи підвезли спальникі, хочу придбати два. Якщо є, то якою буде ціна ?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ті хто ,поки , не збирається в АТО може щось собі прикупити???

В принципі, магазин саме для таких і створений. Собі придбаєте і допоможете вдягти тих, хто вже воює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...