Перейти до змісту

На коня


Рекомендовані повідомлення

Бери сталіон якщо вирішив брати велосипед за такі гроші.А на рахунок ціни скажу що 2850 була в тому роціНаврят ти їх найдеш де небуть.Ці велосипеди вже розпродані,тому їх нема на велозоні.Нові моделі трохи подорожчають максимум на 100 грн.вони появляться десь під кінець лютого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зупинився (ще не взяв, але обіцяли що є) я на цьому... Centurion BACKFIRE M8

Приколист.

А че тада советовался?

Тут народ распинается, советует, делится ценным опытом...

Сказал бы сразу, нужен вел, порисоваться перед девченками.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж...

вирішив чекати бегемотика сталіончика :) , хоча мушу сказати то було вольове рішення для мене позаяк в неті є різні думки щодо вилки та гальмів цього вела :( , проте я подумав якщо в Бекфайр слабувата рама то потім платити за нову раму та повтузитися з перенавісом - це той процес, який мене не вельми приваблює.

Сумніви щодо сталіона були в частині фінансовій - це таки 150 % ціни від бекфайр М8 ... ну і економіка балує :) ... сподіваюся на час з’явлення вела гроші ще будуть...

для пані... прикол та відповідь на питання зачем :) - залежить від мети опитування (а вона може бути різна - не тільки видима)

дякую тим хто найшов час відписати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гальма....???!!!

Виилка....???!!

Роверіо...., я особисто їздив на сталіоні 2006 року випуску. Відповідально заявляю..... з моєю вагою в 90 кг я блокував заднє колесо на раз, а як треба було то й переднє, або й обидва. :D Вилка пройшла на тому конкретному велосипеді більше 10000 км !!! і не все по асфальту, а ставались походи в карпати, реально 2, а там спуски по 12 км камяних доріг і взагалі весело :D , або спуски з карєрів в Гаразджі, плюс швидкісне катання по бездоріжжю. Температурний діапазон експлуатації від -10 до + 35, дощ, сніг. Цей вел показав себе достойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вилку на сталлионе можно убить, сделав двухметровый дроп и никак иначе. А тормоза - у меня гидравлика - мощаааа! Стоит правда триста баксов... но... я знал, за что платил! А ты судишь по каким-то нелепым отзывам на форумах. Отличные тормоза там! Даже если они плохие, то на Велозоне покупаются вот BBS10t.jpg такие колодки и у тебя будут одни из лучших вибрейков :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...