Перейти до змісту

Продам пам'ятники граніт-базалт


lupunets

Рекомендовані повідомлення

Продам надмогильні пам'ятники з граніту-базальту різної складності та ціни.Можливе встановлення.Виробництво знаходиться в с.Злазне,Костопільського р-ну,Рівненської обл.,біля с.Базальтове-родовища базальту в Україні.Доставка в м.Луцьк безкоштовна.Ціни виробника.Каталог можу скинути як на пошту,так і показати при зустрічі,раз в неділю буваю в м.Луцьк. 0986032653 Ігор.

post-27680-0-40902400-1422991692_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
  • 3 місяця потому...
  • 6 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

В четвер отримав вже готові пам’ятники для батьків. Дякую Ігорю за хорошу роботу і ціну, повністю задоволений виконанням замовлення. Хочу коротко відписатись в цій темі. Весь процес від замовлення (20.03.2016 р) до виготовлення і доставки (14.04.2016 р) зайняв 25 днів, хоча попередньо був оговорений термін місяць. Зупинюсь на деяких моментах:

·         отримав великий фото-каталог готових робіт з цінами. Пізніше додатково прислали зразок надписів і малюнків на пам’ятник.

·         заповнив і відправив поштою детальну анкету, де вказав всю необхідну інформацію (номер пам’ятника, дані про померлого, каталожні малюнки для нанесення і інша інформація)

·         скановані фотографії відправив електронкою (оригінали можна передати маршруткою Луцьк – Рівне)

·         перевів аванс (30% від вартості) на картковий рахунок виробника

·         доставка до Луцька безкоштовна, я заплатив додатково 100 гривень, тому що потрібно було вести пам’ятник в село.

Періодично, передзвонювались або спілкувались через електронку з Ігорем, якщо були якісь питання. Ціна, яка була оговорена на початку березня, в кінці квітня не помінялася. Для мене в першу чергу було зручно тим, що останніх два місяці практично не мав вільного часу протягом світлового дня, а тут весь процес обговорення – замовлення – виготовлення – доставка відбувався ввечері.

Дуже задоволений роботою Ігоря і хлопців, які доставили пам’ятник. Так що можу впевнено сказати, рекомендую цих виробників пам’ятників.

Ще раз дякую за роботу і хороший сервіс.

Якщо будуть питання або потрібно щось більш детально описати, відповім в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 7 місяців потому...

https://drive.google.com/file/d/0Bx7G3jDYs6zlYW1TQ2lVQnc2WDg/view?usp=drivesdk 

Робоче посилання з каталоги та цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 24.02.2017 at 09:51, lupunets сказал:

https://drive.google.com/file/d/0Bx7G3jDYs6zlYW1TQ2lVQnc2WDg/view?usp=drivesdk 

Робоче посилання з каталоги та цінами.

Підніму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу ще один момент відмітити. Знайомі хочуть замовити пам"ятник, я замовив в Ігоря для них каталог з цінами. Переглядав їх роботи, асортимент в них дуже великий. Потім подивився на пам"ятник, який я замовляв рік тому, ціна на нього в цьому році зменшилась на 200 гривень. Це лише великий плюс для їхньої фірми (хоча я заплатив минулого року більше), хороші адекватні ціни. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.04.2017 at 22:58, mykola сказал:

Хочу ще один момент відмітити. Знайомі хочуть замовити пам"ятник, я замовив в Ігоря для них каталог з цінами. Переглядав їх роботи, асортимент в них дуже великий. Потім подивився на пам"ятник, який я замовляв рік тому, ціна на нього в цьому році зменшилась на 200 гривень. Це лише великий плюс для їхньої фірми (хоча я заплатив минулого року більше), хороші адекватні ціни. Рекомендую.

Ціни змінюються в залежності від сировини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 26.04.2017 at 13:18, lupunets сказал:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...