Перейти до змісту

Некрономікон


Facktor

Рекомендовані повідомлення

Некрономікон

Думаю, все себе представляют что такое HEKPOHOMИKOH. Это сборник заклинаний и обрядов для общения с потусторонними силами.

КНИГА АРАБА АБДУЛА АЛЬХАЗРЕДА, ДАМАСК, 730 г.

ВНИМАНИЕ.Maгия HEKPOHOMИKOHA нe для шyтoк! Пpaктикyя ee pитyaлы, вы мoжeтe oткpытьcя

тaким мoгyщecтвeнным пcиxичecким cилaм, c кoтopыми вaм нe cпpaвитьcя. Ecли вы

вздyмaeтe зaбaвлятьcя c этими зaклинaниями... чтo ж, вac пpeдyпpeждaли! ЭTO HE

ИГPYШKИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Що, потягнуло на гострі відчуття?

Не раджу, правда не раджу. Як сказано в першому пості, закінчитись може дуже сумно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, потягнуло на гострі відчуття?

Не раджу, правда не раджу. Як сказано в першому пості, закінчитись може дуже сумно....

Але щоб знати це точно, потрібно попробувати! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, потягнуло на гострі відчуття?

Не раджу, правда не раджу. Як сказано в першому пості, закінчитись може дуже сумно....

Але щоб знати це точно, потрібно попробувати! :)

Так кажуть ті, хто не є наркоманом. "Треба попробувати, один раз..." А потім - в торбі!

Спілкувався з людьми які захоплювались читання подібних книженцій.

Тякжо потім.... Психічно, душевно дуже тяжко. Бо це все не іграшки (хоча й виглядає так).

Це сатанізм, в прихованій (і не прихованій) формі, поклоніння демонам і злу. А зло і є зло, воно руйнує і тіло і душу і тих, хто навколо тебе.

Тримайтесь подалі від такого. Просто як порада з невеликого досвіду.

" По мнению некоторых исследователей истории эзотерики, такой книги, как Некромикон никогда не существовало, а ее создал в своем воображении, мистифицировал миф о древней магической "библии", американский писатель - фантаст и мистик Говард Филипс Лавкрафт (1890-1937), который считается одним из главных идеологов магии "левого пути", сатанизма и поклонения демонам Зла и Хаоса."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, потягнуло на гострі відчуття?

Не раджу, правда не раджу. Як сказано в першому пості, закінчитись може дуже сумно....

Не переживай Gabriel, Некрономікон така сама казочка як і Бібілія. Головне не повірити в це.

Так кажуть ті, хто не є наркоманом. "Треба попробувати, один раз..." А потім - в торбі!

Попробував Біблію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, потягнуло на гострі відчуття?

Не раджу, правда не раджу. Як сказано в першому пості, закінчитись може дуже сумно....

Не переживай Gabriel, Некрономікон така сама казочка як і Бібілія. Головне не повірити в це.

Так кажуть ті, хто не є наркоманом. "Треба попробувати, один раз..." А потім - в торбі!

Попробував Біблію?

Для таких як ти вона і розрахована, хто вірить в казочки. Або краще сказати, думає, що це "казочки".

Для мене Біблія - це Боже керівництво в житті. Біблія вчить мене як любити Бога і ближнього. Як жити.

А що навчить некромікон? Які результати?

По ділах і словах треба судити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для таких як ти вона і розрахована, хто вірить в казочки. Або краще сказати, думає, що це "казочки".

Ати що дійсно цю книжку серйозно сприймаєш? Я ні.

Для мене Біблія - це Боже керівництво в житті. Біблія вчить мене як любити Бога і ближнього. Як жити.

Для того щоб вчитися жити і любити ближнього мені Бог і Біблія не потрібні. Мені достатньо своєї моралі.

А що навчить некромікон? Які результати?

А по ній вчитися ніхто не збирається. Я можу відкинути любу книжку, яка не відповідає моїй моралі не зважаючи на її святісь, магічність чи ще там що.

По ділах і словах треба судити...

В біблії є написані ще страшніші речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто хаяти Топікстартера за те що він таке виклав.

У пізнавальних цілях - корисно.

не всі зможуть дочитати до кінця, тяжкувато. Імена демонів та іншої нечисті практично мовою оригіналу.

і робити печатки та амулети, за даними рецептами - теж не раджу.

Хай там як би не було - а СИЛА у них є. Будь який знак має свою силу.

Той же хрест. зірка Соломона чи Давида.

тому прочитали, злякалися і забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Gabriel а звідки ти знаєш? а вдруг ця книжка є просто художнім виданням, де просто йде літературний опис певних речей(від автора) , де немае ніякої магії а просто йде "замилювання" видуманих речей простим людям які повірять в це і будуть проводити різні обряди...

Щоб зати, потрібно переконатись! тоді і стане все на свої місця. а здогадами і гіпотизами правду не докажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це сатанізм, в прихованій (і не прихованій) формі, поклоніння демонам і злу. А зло і є зло, воно руйнує і тіло і душу і тих, хто навколо тебе.

1. Сатанизм не есть религия, там никто не поклоняется ни демонам ни пр. нечисти :( См. тему о сатанизме.

2. Зло, как и добро - понятия относительные. Что одному зло, другому - добро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Gabriel а звідки ти знаєш? а вдруг ця книжка є просто художнім виданням, де просто йде літературний опис певних речей(від автора) , де немае ніякої магії а просто йде "замилювання" видуманих речей простим людям які повірять в це і будуть проводити різні обряди...

Щоб зати, потрібно переконатись! тоді і стане все на свої місця. а здогадами і гіпотизами правду не докажеш.

В такому випадку аль Хазреду великий ЗАЧОТ, за генеральне "замилювання" в 730 році. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю, що це все фігня. А фігня по тій простій причині, що практичної користі з цього - 0. Краще фентезі читати, та і цікавіше =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спехом переглянул, какой-то бред чес слово, где-то в сереlине мелькнула книга вызова.

Уже кто-то вызвал какихнить чертиков? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ув. Гавриила, похоже, заносит на поворотах - с таким подходом можно вообще запретить всю литературу кроме библии, а оную обьявить истиной в последней инстанции и заставить фтыкать каждый час в приказном порядке. но к счастью это не происходит, так как жажда познания иногда превосходит в людях даже инстинкт самосхранения, а человек ищет ответы не только в старинном сборнике малополезных притч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому випадку аль Хазреду великий ЗАЧОТ, за генеральне "замилювання" в 730 році. :(

"замилювання" було в усі часи і буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...