Перейти до змісту

Некрономікон


Facktor

Рекомендовані повідомлення

Бойтес неверние!Шайтан вас побери ибо прийдет слово господнєє і забанит вас вовеки веков

Десь в мене був цей Некрономікон німецькою читав не сподобалось та й мову до того ж не знаю!!!Там рисунки+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
Уже кто-то вызвал какихнить чертиков?

Я визивав - ага. Обряд дуже простий. Для його проведення треба слідуючі інгредієнти: півлітри на душу, лимон і 3 водних. Водні повини застосовуватись після півлітри - це важливо, інакше чортікі можуть не визватись!!! Кста не завжди появляються чортіки - іноді появляються метелики, але найчастіше появляються якісь зелені круги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ув. Гавриила, похоже, заносит на поворотах - с таким подходом можно вообще запретить всю литературу кроме библии, а оную обьявить истиной в последней инстанции и заставить фтыкать каждый час в приказном порядке. но к счастью это не происходит, так как жажда познания иногда превосходит в людях даже инстинкт самосхранения, а человек ищет ответы не только в старинном сборнике малополезных притч.

"І багато-хто з тих, що ввірували, приходили, визнаваючи та відкриваючи вчинки свої. І багато-хто з тих, що займалися чарами, позносили книги свої та й перед усіма попалили. І злічили ціну їх, і вийшло на срібло п'ятдесят тисяч драхм. Так могуче росло та зміцнялося Божеє Слово!" Біблія, Дії апостолів 19:19-20

І ще декілька віршів з Біблії на цю ж тему

"Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я Господь, Бог ваш! "

"Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке"

"А лякливим, і невірним, і мерзким, і душогубам, і розпусникам, і чарівникам, і ідолянам, і всім неправдомовцям, їхня частина в озері, що горить огнем та сіркою, а це друга смерть! "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу... Угу... Теперь сам еще перечитай плз свои цитаты и задайся вопросом: а с какого тогда ляду куча так называемых целителей, ворожбитов и т.п. лечат людей и пророчат с "божьей помощью"? Нарушаем, господа верующие, нарушаем...

І злічили ціну їх, і вийшло на срібло п'ятдесят тисяч драхм.

Нехилый баблос подняли :smile3: А там не указано на какие цели денюшку пустили? Али раздали всем "чернокнижникам", дабы поддержать их существование? ониж, попалив книги, стали безработными...

Или денюшку в угоду богу пустили? Тогда это немилосердно по отношению к тем же чернокнижникам. А бог говорил быть милосердным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а с какого тогда ляду куча так называемых целителей, ворожбитов и т.п. лечат людей и пророчат с "божьей помощью"? Нарушаем, господа верующие, нарушаем...

Дик, це вони самі кажуть, що вони з божою поміччю лічать. Тобі любий батюшка скаже, що церка їх поміч божою не визнає.

Тогда это немилосердно по отношению

Бог милосердний, а люди грішні. Ти не розумієш суті християнства, від того і задаєш такі дурні питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бог дуже милосердний, він навіть грішникам які попадають в пекло дарує вічне життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Біблія - це Боже керівництво в житті. Біблія вчить мене як любити Бога і ближнього. Як жити.

Для того щоб вчитися жити і любити ближнього мені Бог і Біблія не потрібні. Мені достатньо своєї моралі.

:smile3: ай як нехорошо так говорити! Біблію треба читати "между строк"! І Біблія це святе письмо! а взагалі поняття моралі дуже розтяжиме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біблію треба читати "между строк"!

Читання Біблії "между строк" приводить до багатьох різних тлумачень.

І Біблія це святе письмо!

Для невіруючої людини поняття гріх і святість таке саме штучне як і Бог. (Перед ким тоді грішний? А святість поняття протилежне гріху.)

а взагалі поняття моралі дуже розтяжиме!

Так і є. В серійного маньяка вбивці також є своя мораль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читання Біблії "между строк" приводить до багатьох різних тлумачень.

До багатьох різних тлумачень приводить її нечитання, чомусь тлумачити тяне тільки тих, хто не читав.

Для невіруючої людини поняття гріх і святість таке саме штучне як і Бог.

Для невіруючої людини не існує понять, тому собсно вона і не віруюча, що не вірить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До багатьох різних тлумачень приводить її нечитання, чомусь тлумачити тяне тільки тих, хто не читав.

Я ее читал и пытался разобраться, сопсно потому и вопросов куча. А еще обнаружилась тонна несоответствий и откровенного бреда. Так что толковать тянет тех кто читал, а те кто не читал - сидят в сторонке ибо у них 0 аргументов - от незнания сабжа.

Для невіруючої людини не існує понять, тому собсно вона і не віруюча, що не вірить.

понятия греха, святости, бога и т.п. существуют независимо от того веришь ты или нет. Ты вот прочитал библию? Значит знаком с понятиями и концепциями, изложенными в ней. А верить в это или нет - твое личное дело, суть изложенного не изменится.

З.Ы. Господа, вы "немножко" от темы отклонились. Тута мы некрономикон обсуждаем. Хотя обсуждать и говорить что-либо могут лишь те, кто читал, а не просто "слышал ,что это гадость". Посему, или возвращаемся к теме ,или дискуссию будем считать исчерпанной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ее читал и пытался разобраться, сопсно потому и вопросов куча. А еще обнаружилась тонна несоответствий и откровенного бреда. Так что толковать тянет тех кто читал, а те кто не читал - сидят в сторонке ибо у них 0 аргументов - от незнания сабжа.

Це від того, що книжка була написана дуже давно, і не всім відразу дано зрозуміти її зміст, скоріше навіть навпаки - щоб зрозуміти, потрібно докласти дуже багато зусиль. Так само і з цим некрономікомном. Читач буде бачити перед собою тільки набір символів і вказівок до дії, а істинного сенсу бачити не буде. Тільки у випадку з Біблією нічого поганого статися не може, а тут є практичні вказівки до дії. Коротше в топку некрономікон... та і ізотерику вцілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного не в тему, но все же. Кто смотрел фильм "Ключ от всех дверей"? Там речь шла о магии Худу. она действует токо тогда, когд ав нее действительно поверишь, а в других случаях, это просто сказки. Вот так и с библией :( Если веришь в нее, то найдешь кучу аргументов и доказательств в ее пользу :) Наш мозг может сыграть злую шутку ,выдавая желаемое за действительное. И с некрономиконом также. Тот, кто фанатично поверит и начнет исполнять ритуалы - "увидит" демонов, ну или ктулху, или кого-то еще. Мало-ли что ночью примерещится может.

А тот, кто почитает ,улыбнется и отложит в сторону - будет преспокойно жить дальше. Самое сложное здесь - понять ,что это сказка и воспринимать ее как сказку, а не руководство к действию.

На Блію не наїжати! тим хто її не читав чи не розуміє. (людям властиво помилятися, лидям властиво думати що вони не помиляються).
А откуда ТЫ знаешь что понял ее правельно?
Тільки у випадку з Біблією нічого поганого статися не може
Отнють. Может, да еще и как может. Мы можем обрести еще одного фанатика или целую секту.

Как я уже говорил выше - понятия зла и добра субъективно. Что для одного добро - для другого зло и наоборот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как я уже говорил выше - понятия зла и добра субъективно.

Воно (поняття) суб"єктивне, поки абстрактне. Як тільки доходить до конкретних ситуацій, ці поняття стають цілком однозначними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Возьмем конкретную ситуацию. Африка. Племя каннибалов. Поймали врага. Зажарили и готовятся сожрать. С точки зрения нашей с вами морали - это ЗЛО! Но с точки зрения канибалов - ниче предосудительного не происходит :rolleyes: обычай у них такой. Вот те и ситуация :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel, повторю еще раз, библия будет являться более или менее авторитетным источником когда в заголовке разместят полный список авторов, переписчиков и переводчиков, а в послесловии -- достоверный перечень заимствований и использованной литературы. до этого момента что библия, что некрономикон -- фантазии автора (в обоих случаях вымышленного), никакого серьезного подхода, а уже тем более веры на слово даже быть не может

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder Молодчина.

не пам'ятаю із якого фільму фраза .."Біблія це просто дуже гарний прес-реліз..."

mix_forever згоден на всю 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ув. Ворон, перечитай плз темку о церкви. Там я задавал множество вопросов и указвывал на кучу несоответствий. еще раз повторять все это здесь я не собираюсь.

P.S. Ці закиди мені трішки нагадують школярство, де діти не вірять вчителям, тому що не мають до них поваги (погана аналогія, але кращої не придумав).

Я стараюсь уважать собеседника. Но ,если под учителями ты понимаешь верующих, то с какой стати они должны быть учителями? А может учителя - неверующие? Кто кого учить должен? На каком основании?

P.P.S. Відкидання будь-яких моральних авторитетів вже стає попсою.

отнють. Модным ныньче стало быть "верующим". этим кичатся все. от простого народа до политиков. иногда аж тошно смотреть, на всех этих "навернувшихся в веру".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Возьмем конкретную ситуацию. Африка. Племя каннибалов. Поймали врага. Зажарили и готовятся сожрать. С точки зрения нашей с вами морали - это ЗЛО! Но с точки зрения канибалов - ниче предосудительного не происходит smile.gif обычай у них такой. Вот те и ситуация

Знову ж таки, ти обособлюєш. 2 протилежні точки зору. І крім того в аборигенів африки просто так нікого не жруть. Там поїдання людської плоті - частина обрядів. А конкретний випадок - ну наприклад згвалтування. Стадо п"яної гопоти згвалтовало дівчинку 15ти років. Нічого не плануючи і не над чим не задумуючись, просто стояли, їли сємки і пили пиво біля під"їзду, а дівчинка йшла зі школи. Її тупо взяли за волосся затягли в підвал і згвалтували, а поки гвалтували, ще знущалися і били. Батьки дівчинки подали в міліцію, але татко одного з них мав друга в прокуратурі, в результаті всім дали по условці і на слудуючий день вони знову п"яні стояли біля під"їзду і їли сємки. А в дівчинки стався психічний розлад, її забрали в лікарню для психічно хворих, де вона повинна час від часу лікуватись від постійних депресій і нервових зривів. В результаті її життя закінчилось, так і не почавшись. А гопота і далі їсть сємки. Ситуація абсолютно конкретна і однозначна, які варіації на цю тему можуть бути?

Модным ныньче стало быть "верующим"

Дивно, але такої тенденції я щось не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ж таки, ти обособлюєш. 2 протилежні точки зору. І крім того в аборигенів африки просто так нікого не жруть. Там поїдання людської плоті - частина обрядів.

Дык и я ж об чем :blink: токо для нас эти обряды - дикость и зло :huh: А для них добро.

теперь приведенная тобою ситуация - да, для девочки это зло, а вот для прокурора - добро, ибо ему дали взятку, чтоб замять дело. Да и для гопоты - добро, ибо пацаны от спермотоксикоза так лечатся (звучит дико, но факт).

В общем .надеюсь ты меня понял. Одна и та же весч может быть как добром так и злом, смотря с какой стороны к ней подойти. не зря же говорят, что у каждого своя правда.

Дивно, але такої тенденції я щось не помітив.

Ниче странного, ты ж тоже "в теме" :) А если серьезно, то оглянись вокруг, посмотри, как наши политики чинно стоят в церкви со свечками, опустив голову и "молятся". А лет эдак с 20 тому они эти самые церкви ваши закрывали и преследовали тех, кто в них ходил. Предвидя следующий ответ, скажу сразу - никогда не поверю, что все эти "святоши" пришли в веру по сопсному желанию и поинманию, а не потому, что так стало модно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем .надеюсь ты меня понял.

Ти напевне шуткуєш. Яке добро для прокурора? Прокурор розуміє, що це кримінальний злочин, він це усвідомлює, але тим не менше йому пох. Від того, що йому пох згвалтування добром не стає. П"яні ушльопки теж розуміли, що робили і усвідомлювали наслідки своїх дій і скоріш за все не задумувались над тим добро це чи зло, від цього згвалтування неповнолітньої добром не стає.

А если серьезно, то оглянись вокруг, посмотри, как наши политики чинно стоят в церкви со свечками, опустив голову и "молятся"

Де це ти таке побачив о_0? Нє, мож я шось пропустив, але реально хз про шо ти, які політики? А двадцять років назад були зовсім інші часи, мене самого хрестили так, що про це знали лише мої батьки, батюшка і ще декілька людей, того що наслідки цього могли бути не дуже приємними. І стєствєнно, політик, являючись особою публічною, засвітившись в релігії в раз лишався абсолютно всього. І крім того політика - річ грязна і до віри ніякого відношення не має, слід розділяти ці 2 поняття. Вон в нас навіть в конституції про це написано.

пришли в веру по сопсному желанию и поинманию, а не потому, что так стало модно.

Ну хз хто там куда і по якому бажанню прийшов, мене якщо чесно особливо це і не валить, так, був випадок - я бачив в газеті оголошення "одружусь для здачі екзамену в семінарії", баранів скрізь хватає, і в вас і внас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vxk7m, на рахунок прокурора ти може і правий, а от на рахунок тієї веселої компанії mix_forever сказав абсолютно точно. В свому поступку вони не бачили нічого поганого, інакше вони б його не зробили. В цьому поступку вони побачили корисність для себе, яка для них і є добром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лан, может уже к Некрономикону вернемся? Ктулху ктонить вызвал? Студенты, ану признайтесь, учили заклинания, чтоб сессию сдать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лан, может уже к Некрономикону вернемся? Ктулху ктонить вызвал? Студенты, ану признайтесь, учили заклинания, чтоб сессию сдать? :)

Ктулху на екзамені визивати будем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ктулху на екзамені визивати будем smile.gif

Ктулху на екзамені вас визивати буде... і в зачотці розписуватись =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок політиків Мікс правий!

Всі такі богопослушні аж жуть!

Свічки тримають , лоба хрестять, поклони б'ють..

Ти справді це пропустив..

А Ктулху.. хм.. був би молодший років на 15 почав би визивати..я тоді страждав такою дурнею.. тепер..

Все це казки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...