Перейти до змісту

Некрономікон


Facktor

Рекомендовані повідомлення

...про звалтування...

чомусь я сумніваюсь що пацанчики не вважають себе віруючими...

/*це на рахунок того що всі атеісти аморальні. на себе спочатку подивіться*/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Почитав цю тему і поняв тільки одне - мій моск вже висосав ктулху.

А тут зібралась кучка провокаторів, які питаються навязати свою тему всім підряд, розводячи не тільки в цуй темі біблійський флуд.

Якщо людині біблія цікава, вона і без вас буде в неї вірити/читати, а приводячи силу силенну цитат, не даючи відповіді на поставленні питання ви тільки провокуєте в людей обурення, як наприклад в мене.

Ненавиджу коли хтось навязує мені свої думки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і звели все в прикол....

Перечтайте "предисловие" перекладачів Некрономікона....

А спробувати слабо???

Питання нумер РАЗ: хтось з форумчан займався цим серйозно?т Хтось може поділитись досвідом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав цю тему і поняв тільки одне - мій моск вже висосав ктулху.

А тут зібралась кучка провокаторів, які питаються навязати свою тему всім підряд, розводячи не тільки в цуй темі біблійський флуд.

Якщо людині біблія цікава, вона і без вас буде в неї вірити/читати, а приводячи силу силенну цитат, не даючи відповіді на поставленні питання ви тільки провокуєте в людей обурення, як наприклад в мене.

Ненавиджу коли хтось навязує мені свої думки!

Тобі ніхто нічого не нав"язує :lol: Форум для того і створювався щоб кожен бажаючий міг висловити свою думку з приводу того чи іншого питання. Прислухуватись чи ні то вже твоя особиста справа. Якщо ти вже і вважаєш свою думку істинною і незмінною, то не лізь сюди і не пиши дурниць :)

-1 За кучку провокаторів, флуд не в тему і неповагу до інших людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1 За кучку провокаторів, флуд не в тему і неповагу до інших людей

Підтримую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні Женя і Фактор.

Вираз "кучка провакаторів" Вас дуже зацепив - що доказує правоту Разієля. Нізачот Вам !

По САБЖУ.

Спори не умолкають на тему - "Некро" придумана письмеником чи дійсно написана арабом. А ось вам мисль.

До кінця ХХ - початку ХХІ ст. людству досить важко було шукать однодумців. Особливо ще й в такому захоплені, кого тільки запідозрять, наговорять - то відразу на шибеницю, вогнище і т.д. І в таких напружених обставинах - Як найти однодумця ???

Варіанти що існує тільки 9 справжніх перекладів чи оригіналів - бред. Я не думаю що араб відразу писав під диктовку в 9 книгах, чи по своїй охоті робив копії. (Людині жити нада, а не тільки корпіти над заклятями).

Чи працюють заклятя ? - бажаєте перевірити ? Будь ласка, перевіряйте, і все буде залежити від Вас.

Відстув від теми (2 одинакові склянки з водою - на 1. надпис Гітлер, лайно і так далі, на другій - Марія, добро, світло - через пару год структура води міняється у склнках. Де надписи негативні - вода неякісна, і навпаки у іншій склянці. І що це ? Магія ?)

Тому книга є в любому випадку (Аль - Хасадом чи Лафкрафтом) і вона діє в любому випадку для того хто в цю кашу вірить і там вариться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers, у своєму пості raziel8 не написав жодного слова по сабжу, проте назвав людей які вільно висловлюють свою думку провокаторами і нормально наоффтопив. Якщо йому так не подобається нав"язування думок по релігійній темі, то хай взагалі сюди не лізе. Його ніхто не примушував перечитувати цю тему, як і будь-які інші теми цієї гілки форуму. Форум для того і створений щоб люди вільно могли обмінюватись думками, обговорювати ту чи іншу тему. І перечитувати некрономікон його до речі ніхто також не примушувв. Єдине в чому я напевно згідний з ним, це з його глибокодумною фразою про його ж "моск".

А тепер на рахунок Некрономікона. Книга викладувалась для загального розвитку. Кому буде цікаво, той її перечитає і можливо викладе тут свою думку. Кому взагалі нема чим зайнятися, нехай тоді пробує визивати ктулху. Особисто я не вірю в духів, ктулху і .т п.

А тепер ще на рахунок твого відступу про воду. Можливо в тому що з точки зору води, книга нічого хорошого не принесе ти і правий. Але цей вплив в моїх очах пояснюється не самим словом, а значенням слова і ставленням людини до слова. Якщо ж ти так переживаєш на рахунок того, щоб не зіпсувати у собі воду, то тут є два варіанти. Перший: якщо тобі це до душі, то можеш стати монахом, іти служити в церкву і все життя молитись, адже молитва позитивно впливає на воду. Другий: можеш уявити себе колбою з водою на якій проводять експеримент, пишеш собі на тілі або на одязі "дякую, добро, світло" і т. д. і тоді вода в тобі не зіпсується. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Factor

1. Твій пост - флуд. Різниця Є - між вільно висловити думку і навязати. Ти своїм постом мене провокуєш до відповіді не по темі. Все.

2. Про воду був приклад. І існує немало відео чи літературного матеріалу. Якщо хоть чучуть не вкурив прикладу (про воду) не нада писати зайвого.

цей мій пост є Оффтопом і флудом до якого мене СПРОВОКУВАВ - Factor !!! (Нізачот)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Про воду був приклад. І існує немало відео чи літературного матеріалу. Якщо хоть чучуть не вкурив прикладу (про воду) не нада писати зайвого.

....прикладом, який доводить що?? Або що показує-то??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доводить або показує що в світі існує безліч різноманітних можливостей, проявів і наслідків НЕЙМОВІРНОГО (чи бува, парадоксального, божественого, чорного і т.д ярличків) в яких людство на даний момен не особливо розуміється. - Це все стосувалося і книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага...Але трактує-то по-різному....Себто на кшталт: Хамячка не видно - але він є...І починаємо сперечатися про колір його шерсті...Книга є, хто писав - толком невідомо /майже як і Біблія - нема гарантій, що то були апостоли, а не якийсь дядьо/...Наскільки вона /книга/ функціонує - теж невідомо, наскільки я зрозумів...А чи не прийняти то /книгу/ як аксіому??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні Женя і Фактор.

Вираз "кучка провакаторів" Вас дуже зацепив - що доказує правоту Разієля. Нізачот Вам !

Відповідав на твої закиди

2 Factor

1. Твій пост - флуд. Різниця Є - між вільно висловити думку і навязати. Ти своїм постом мене провокуєш до відповіді не по темі. Все.

2. Про воду був приклад. І існує немало відео чи літературного матеріалу. Якщо хоть чучуть не вкурив прикладу (про воду) не нада писати зайвого.

цей мій пост є Оффтопом і флудом до якого мене СПРОВОКУВАВ - Factor !!! (Нізачот)

Флуд це чи ні вирішують модери а не ти :ok2: Якщо я нефлудив пости потруть і я отримаю попередження.

А на рахунок води, я висказав свою точку зору. "Вкурив" чи "невкурив" поняття суб"єктивне. Я написав про те як я бачу феномен пам"яті води.

І якщо вже я і спровокував тебе на відповідь не по темі, то треба було відписувати в ПМ а не в топік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ми неможем знать чи справжньою книга може буть і так як на її прочитання і проводження усіх ретуалів потрібно немало часу. Так як тут десь прочитав що її шей перекладали немало разів, де перекладачі могли добавити "отсєбятіни" і це вже втрачае її певний смисл і точність.

А чи пренесе ця книга негатив це ми не можем знать. А здогадуватись можна порізному але результат всерівно буде один який має буть. Надо читать і тестити. Прочитавши перші сторінки "про визиваніє ібо кого" незамєчєно небуло нічого. Читати мені всю книгу і проводить тести немає часу. Так шо хто тут має вдосталь часу і теж цікаво про результат, потестіть сабж і отпишіцця, цікаво знать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...