Перейти до змісту

проблемка а акваріумом


Bitalik

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт маю дану проблему:тиждень назад псіханув помив акваріум замінив всю воду помив грунт ,залив нову воду і линув від бороди Флора Альгін Супер ,проблема в тому що через 3 дні почала дуже ваняти вода і риби задихаются хоть і аератор процює на всю.Підскажіть що робити рибок жалко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промий ше раз весь акваріум з середини звичайним столовим оцтом....і промий потім кипяченою водою. Перед тим як поміняєш воду в ту що заливатимеш кинь 10штук(таблеток) активованого вугілля. Нехай трішки настоїться ... А і як що є живі рослини їх промий під проточною водою

Нічого не доливай..і чим швидче тим краще.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там багато шукати я думаю шо це через добавкі то буду знову піняти воду але поступово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підмінами щоденними спасайте, відсотків по 50 від об"єму. І не лийте альгіцид!!! Рибу відсадили б краще. Киньте роголисника побільше і річії ще можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водорослі від того, що вода не міняється часта та мало зелені, або її взагалі немає. Відходи життедіяльності риб накопичуються, ось і ростуть. Міняй воду частіше, але не більше 30% від усієї маси за раз і в той день не корми. В теба зараз вода не жива, не можна міняти всю воду, бактерії пропали, що жили на всіх поверхніх, в.т. і в грунті та фільтрі. В мене дуже багато рослин, скло майже не чищу, може 3-4 рази на рік від невеликого нальоту зелених крапок. В"єтнамка присутня, але дуже мало на старих листках. Купи пілюлю - бактерії, краще воду позич у когось "живу", коли помиєш авкаріум, як тут писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки підміни, 30-50% на день, 2-3 дні і все буде в порядку

альгін на голий акваріум це майже 100% смерть мікрофлори....

бактерії пропали, що жили на всіх поверхніх

вони не пропали, їх просто стало меньше, а альгін добив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки підміни, 30-50% на день, 2-3 дні і все буде в порядку

альгін на голий акваріум це майже 100% смерть мікрофлори....

бактерії пропали, що жили на всіх поверхніх

вони не пропали, їх просто стало меньше, а альгін добив....

Спорити не буде, але ТС писав, що помив весь і грунт та залив нову воду. Бактерії були без води на повітрі, моя думка майже все загинули, а результат їх розпаду допоміг новій воді стати не живою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби бактерії можна було отак просто змити, то життя на планеті давно пропало.

В запущеному акваріумі бактерії є і в воді і в детриті і на всіх поверхнях. Коли все промити, то бактерії залишаться в набагато меньших кількостях, і азотний цикл підтримувати просто не буде кому.

А хімія добила те, що залишилось після промивки.

Альгіциди мають пряму залежність дії від "чистоти" акваріума. Тому в новій воді майже вся речовина подіяла так як і задумано - вбила бактеріальний фон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...