Перейти до змісту

зламалось вушко на кріплення колеса в передній вилці


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Така проблема; в велику Merida matts cruise 5.7при ударі зламалось вушко на вилці де кріпиться колесо) чи реально щось приварити замість нього.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

areshkov27,а саме вушко залишилось? його можна приварити назад, занесіть до хорошого сварщика і полуавтоматом приварить на місце,зачистити й пофарбувати і буде практично як нове. В мене з обох сторін уже на спортивному ламались, після того як поприварував стало міцніше ніж заводське в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

areshkov27,а саме вушко залишилось? його можна приварити назад, занесіть до хорошого сварщика і полкуавтоматом приварить на місце,зачистити й пофарбувати і буде практично як нове. В мене з обох сторін уже на спортивному ламались, після того як поприварував стало міцніше ніж заводське в рази.

Нажаль не залишилось(( так і незнайшов. Можливо щось інше приварити?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

areshkov27,а саме вушко залишилось? його можна приварити назад, занесіть до хорошого сварщика і полкуавтоматом приварить на місце,зачистити й пофарбувати і буде практично як нове. В мене з обох сторін уже на спортивному ламались, після того як поприварував стало міцніше ніж заводське в рази.

Нажаль не залишилось(( так і незнайшов. Можливо щось інше приварити?)

було б не погано вказати що за вилка, а з фото було б ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль не залишилось(( так і незнайшов. Можливо щось інше приварити?)

Звісно можна, з листового металу відповідної товщини можна вирізати таку ж деталь і приварити її, метал я думаю не важко буде знайти адже кусочок потрібно невеликий, на металоломі такі обрізки зустрічав цілими ящиками. Ну але якщо маєте зайві гроші то купіть нову й не варто заморочуватись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль не залишилось(( так і незнайшов. Можливо щось інше приварити?)

Звісно можна, з листового металу відповідної товщини можна вирізати таку ж деталь і приварити її, метал я думаю не важко буде знайти адже кусочок потрібно невеликий, на металоломі такі обрізки зустрічав цілими ящиками. Ну але якщо маєте зайві гроші то купіть нову й не варто заморочуватись.

Як варіант металеву "шайбу" з отвором відповідного діаметру... Зараз на ринках вибір дуже великий... І ціна копійки...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці всі шайби та метал є питання чи до того сплаву можна приварити цеж алюміній якийсь чи що? А от купити нову вилку звичайно цікаво от тільки грошей зараз ніц нема(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці всі шайби та метал є питання чи до того сплаву можна приварити цеж алюміній якийсь чи що? А от купити нову вилку звичайно цікаво от тільки грошей зараз ніц нема(((

Алюміній вариться з допомогою аргону. Бачив рекламу про аргонну зварку між Польським консульством і мостом на Рованці. На шиномонтажі, підійдіть запитайте... Я думаю в тюрму не зачинять... (за те що запитаєте)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись варив дюраль на приборзаводі але вилук варити не раджу здоровя коштує бвльше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись варив дюраль на приборзаводі але вилук варити не раджу здоровя коштує бвльше

Шо правда то правда...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці всі шайби та метал є питання чи до того сплаву можна приварити цеж алюміній якийсь чи що? А от купити нову вилку звичайно цікаво от тільки грошей зараз ніц нема(((

Єслі любіш - отпуст. Не буде тобі щастя з ремонта, не целесобразно і травмо опасно.

Кішки ног с штанов можна продать.

або шукайте донора на вашу вилку(чи що там з неї залишилось), якщо доцільно...

p.s. вилку покажіть спеціалісту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або шукай штани до цієї вилки, або збирай гроші на іншу б/у або нову. Ремонт до добра не приведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купи нову вилку бо якщо і порементуєш і воно знову відламається на дорозі то буде біда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купи нову вилку бо якщо і порементуєш і воно знову відламається на дорозі то буде біда

Було б за що купити нову яб зараз непарив мізки не собі не вам! О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2rl72 там вилка "меріда" якась?! але скоріш що це якийсь старий сантур, якого вже немає в каталозі, але це не головне...

Варити там немаєє що, бо штани зроблені з якогось силумінового сплаву, акий після зварювання, через певний час все одно трісне, тому радив би заглянути на ХТ чи ОЛХ, там час від часу продають такі вилки, та й ціна може бути вже не такою і великою 250-700грн в залежності від стану вилки, настрою і жадібності продавця.

Я коли збирав собі велосипед, мав обмежений б"юджет, а зайшовши на ХТ придбав абсолютно нові деталі зняті з нового велосипеда: вилку + комплект дискових гальм з роторами за 450грн. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожих донорів по майстернях завжди валяється парочка. Треба підбирати під вашу, може й повезе. Але скоріше і легше буде найти сносне б/у за сносну ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сантур то тут можна купити "штани" http://tourist.khark...f=2670&t=183554

Правда не відомо якого діаметру ноги вашої вилки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 150грн могу отдать вилку с этого вела

http://mariupol.don.olx.ua/obyavlenie/prodam-rockmachine-storm-IDaM0T3.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если за ниделю не продаш то я заберу просто сейчас с деньгами напряг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...