Перейти до змісту

Создание "IT-кластера"


Raniel-Atero

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Хороша ідея в будь якому випадку.

Без варіантів, для організаторів то пошук рабів як дуже дешевої робочої сили.

Але учні і студенти від того точно не втратять, а швидше добряче виграють.

Ну а, власне, для чого воно і задумувалось.

Як варіант, нарисувався якийсь шанс зрубити бюджетного бабла

Але якщо від цього студенти будуть випускатися не такими тупими – всеодно підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все айти грамотное уехало в США

Ну не все, есть такие, которые работают "туда" сидя здесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені одна людина там не подобаєьться взагалі.... тому й до кластера якесь предвзяте відношення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та отличная идея, главное чтобы всё получилось.

Что касается "рекламы фирмы", а кому вы предлагаете развивать IT-кластер как не представителям этого бизнеса? Опять назначить безтолковых чиновников?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там супротив буде чиновник, та айтішник, чиновник звик "мутити", а айтішнік ефективно тратити гроші, айтішнік знає що і як треба, і що буде, а чиновник знає якщо "замутити" то получиться вже і одразу.

Тому будуть внєдряти всяку херню по типу візоровських gps краще б взагалі не позорились, хоча напевно як заплатили так і зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не буде нормального сполучення (хоча б із Львовом) до сраки той кластер. Ніхто сюди не поїде. Іншими словами "сіра зона"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левандовський - це не той пан, що доволі часто шукав на борді кадри?

Якщо так, то це спроба налаштувати навчальний процес ВУЗів під себе. Ну і звичайно що нові кваліфіковані раби :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левандовський - це не той пан, що доволі часто шукав на борді кадри? Якщо так, то це спроба налаштувати навчальний процес ВУЗів під себе. Ну і звичайно що нові кваліфіковані раби :)

а це погано коли студенти ІТ почнуть випускатися володіючи спеціальністю ? Бо вони повинні як і всі інші напрямки випускатися баранами ?

луцькі ІТ-компанії не мають де брати молодих спеціалістів бо тим немає відкіля взятися

для прикладу: я постійно шукаю веб-дизайнерів і верстальників

періодично набираємо групи стажерів і платимо по 1500грн на місяць поки ті вчаться робити роботу як нам треба

головна причина навчання власних кадрів – відсутність готових

Луцький "Гуру" на ЗП 1500баксів зверстає гавносайт суттєво швидше за стажера з ЗП 1500грн, але якісну сторінку, яка потрібна мені :) не зроблять оба...

то нафіга платити багато комусь хто так само буде вчитися і ще при цьому розказувати що він сам умний ?

P.S.: так-так, я не прав і тут щас налетять круті спєци :) яких в Луцьку як банківських працівників

P.P.S.: для всіх "дотепників" які щас блєснут умом про наіпалово :) стажери не роблять комерційних проектів а лише вчаться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левандовський - це не той пан, що доволі часто шукав на борді кадри? Якщо так, то це спроба налаштувати навчальний процес ВУЗів під себе. Ну і звичайно що нові кваліфіковані раби :)

а це погано коли студенти ІТ почнуть випускатися володіючи спеціальністю ? Бо вони повинні як і всі інші напрямки випускатися баранами ?

луцькі ІТ-компанії не мають де брати молодих спеціалістів бо тим немає відкіля взятися

для прикладу: я постійно шукаю веб-дизайнерів і верстальників

періодично набираю групи стажерів і плачу їм по 1500грн на місяць поки ті вчаться робити роботу як мені треба

головна причина навчання власних кадрів – відсутність готових

Луцький "Гуру" на ЗП 1500баксів зверстає гавносайт суттєво швидше за стажера з ЗП 1500грн, але якісну сторінку, яка потрібна мені :) не зроблять оба...

то нафіга платити багато комусь хто так само буде вчитися і ще при цьому розказувати що він сам умний ?

P.S.: так-так, я не прав і тут щас налетять круті спєци :) яких в Луцьку як банківських працівників

P.P.S.: для всіх "дотепників" які щас блєснут умом про наіпалово :) стажери не роблять комерційних проектів а лише вчаться

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левандовський - це не той пан, що доволі часто шукав на борді кадри?

Якщо так, то це спроба налаштувати навчальний процес ВУЗів під себе. Ну і звичайно що нові кваліфіковані раби :)

задумка можливо і хороша, але ось саме це і вийде .. вчити студентів - це добре, але одразу їх орієнтувати суто на "одну контору" - це не правильно ... хочете щоб спеціалісти не тікали - тримайте рівень ЗП, але щоб це робила не тільки одна фірма - а всі ... і спеціалісти не погоджувались "на копійки" а "вимагали" достойну ЗП ... а коли їх ставити в умову без вибору, вони будуть працювати за те що пропонують або шукати варіанти ... нажаль в більшості "директорів" фірм одне правило - "не хочеш працювати на таку ЗП, найду іншого, або візьму студента .. який точно погодиться "...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задумка можливо і хороша, але ось саме це і вийде .. вчити студентів - це добре, але одразу їх орієнтувати суто на "одну контору" - це не правильно ... хочете щоб спеціалісти не тікали - тримайте рівень ЗП, але щоб це робила не тільки одна фірма - а всі ... і спеціалісти не погоджувались "на копійки" а "вимагали" достойну ЗП ... а коли їх ставити в умову без вибору, вони будуть працювати за те що пропонують або шукати варіанти ... нажаль в більшості "директорів" фірм одне правило - "не хочеш працювати на таку ЗП, найду іншого, або візьму студента .. який точно погодиться "...

не зовсім згоден, напевно думав так само поки не зтикнувся саме з управлінням

на тому ж ІД є добре і дуже-добре оплачувані спеціалісти і їх тримають

а когось не тримають...

причина в тому що хтось вартий того щоб його тримати а хтось вже досяг верхньої планки своєї продуктивності і не хоче розвиватися по причині своєї нев'*бєнності

так, скоріше за все той другий стане непоганим і фрілансером бо отримав добру школу роботи над складними проектами і роботи в команді

чого не скажеш про тих хто не пахав на роботі хоча б декілька років – низькооплачуваний фріланс його всьо

Є звичайно унікуми но їх взагалі одиниці.

Тому нормальні спеціалісти відносяться до роботи як до чергового кроку в розвитку, з якого вони виростуть з часом

а всіляка шушара сидить на форумах і обсирає як тільки можна :)

І їм навіть в на думку не спадає, що їх погнали за профнепридатність з тієї контори, яка з їхніх слів тримає лише тупих лохів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задумка можливо і хороша, але ось саме це і вийде .. вчити студентів - це добре, але одразу їх орієнтувати суто на "одну контору" - це не правильно ... хочете щоб спеціалісти не тікали - тримайте рівень ЗП, але щоб це робила не тільки одна фірма - а всі ... і спеціалісти не погоджувались "на копійки" а "вимагали" достойну ЗП ... а коли їх ставити в умову без вибору, вони будуть працювати за те що пропонують або шукати варіанти ... нажаль в більшості "директорів" фірм одне правило - "не хочеш працювати на таку ЗП, найду іншого, або візьму студента .. який точно погодиться "...

не зовсім згоден, напевно думав так само поки не зтикнувся саме з управлінням

на тому ж ІД є добре і дуже-добре оплачувані спеціалісти і їх тримають

а когось не тримають...

причина в тому що хтось вартий того щоб його тримати а хтось вже досяг верхньої планки своєї продуктивності і не хоче розвиватися по причині своєї нев'*бєнності

так, скоріше за все той другий стане непоганим і фрілансером бо отримав добру школу роботи над складними проектами і роботи в команді

чого не скажеш про тих хто не пахав на роботі хоча б декілька років – низькооплачуваний фріланс його всьо

Є звичайно унікуми но їх взагалі одиниці.

Тому нормальні спеціалісти відносяться до роботи як до чергового кроку в розвитку, з якого вони виростуть з часом

а всіляка шушара сидить на форумах і обсирає як тільки можна :)

І їм навіть в на думку не спадає, що їх погнали за профнепридатність з тієї контори, яка з їхніх слів тримає лише тупих лохів

не буду сперечатись ... в управлінні не був .. не моє це :) а за майже ніж 20 років що я в Луцьку, зустрічав багато різних "директорів" .. тому так і написав ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левандовський - це не той пан, що доволі часто шукав на борді кадри? Якщо так, то це спроба налаштувати навчальний процес ВУЗів під себе. Ну і звичайно що нові кваліфіковані раби :)

а це погано коли студенти ІТ почнуть випускатися володіючи спеціальністю ? Бо вони повинні як і всі інші напрямки випускатися баранами ?

луцькі ІТ-компанії не мають де брати молодих спеціалістів бо тим немає відкіля взятися

Мою тезу прошу розглядати в контексті цілого повідомлення.

Кваліфіковані кадри - це ОФІГЄННО. Не офігєнно, якщо спрямовувати підготовку цих кадрів на рівні області буде людина, в якої на фірмі велика тікучка і яка сама в невеликому структурному підрозділі ці карди для себе ж ростити не хоче.

З.І. Ще раз акцентую увагу на виділений фрагмент фундамент меседжа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левандовський – це той пан, котрий створив найбільшу на Волині ІТ-контору. Причому в рази більшу за будь якого конкурента.

Лише через це він вартий поваги. Та і десятки крутих та недуже спеціалістів, які виросли на ІД подякували б йому... якби не були заздренними недооціненими полішуками :)

Особисто з ним пересікався один раз і за 5 хвилин в мене склалось стійке враження що це не та людина, з якою варто спілкуватись :) то щоб не писати більш точну оцінку

...завжди приколювала в українцях оця засрана гордість "ни к мєсту" :) через свої дрібязкові жаби і заздрощі будуть сидіти в лайні, але зате з відчуттям самоповаги бо не погодилися на допомогу

...при цьому на радощах не помічають як їх з-заду хтось інший має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Левандовський – це той пан, котрий створив найбільшу на Волині ІТ-контору. Причому в рази більшу за будь якого конкурента.

Лише через це він вартий поваги. Та і десятки крутих спеціалістів, які виросли на ІД подякували б йому якби не були заздренними недооціненими полішуками :)

Особисто з ним пересікався один раз і за 5 хвилин в мене склалось стійке враження що це не та людина, з якою варто спілкуватись :) то щоб не писати більш точну оцінку

...завжди приколювала в українцях оця засрана гордість "ни к мєсту" :) через свої дрібязкові жаби і заздрощі будуть сидіти в лайні, але зате з відчуттям самоповаги бо не погодилися на допомогу

...при цьому на радощах не помічають як їх з-заду хтось інший має

Я думаю що в вас не зовсім повна інформація про фірму (а особливо про її початок і роботу) так і безпосередньо про самого Віктора, тому ви і робите, на маю думку, трошки хибні (надтопозитивні) висновки :) .. але це не тема обговорення конкретної фірми або людини, тому думаю не варто про це ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...завжди приколювала в українцях оця засрана гордість "ни к мєсту" :) через свої дрібязкові жаби і заздрощі будуть сидіти в лайні, але зате з відчуттям самоповаги бо не погодилися на допомогу

...при цьому на радощах не помічають як їх з-заду хтось інший має

Я не пропонував відмовлятися від допомоги. Однак не розділяю Вашого ентузіазму.

Та й виходячи з останньої тези для мене дійсно важливо факт, що мене можуть мати, а не ідентифікація особи яка це має на меті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх цікавить Віктор, я так розумію, а розвиток ІТ на Волині - то такоє, не в тренді:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх цікавить Віктор, я так розумію, а розвиток ІТ на Волині - то такоє, не в тренді:)

ніразу :)

але зле що він для багатьох є якимось уособленням наіпалова на ринку ІТ Луцька

тому будь які починання громадські приречені на срач і поливання брудом

як от тут тему спробували зіпсувати, а за лінком ТС так там взагалі не коментарі а суцільний понос переважно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...