Перейти до змісту

Сід fm - що за фігня?


MelvinPVV

Рекомендовані повідомлення

Що за тупий розвод?

Є в них така акція, як розіграш квитків у кіно. Висилаєш відповідь на запитання (на номер 3707). Приходять повідомлення що заявка прийнята.

Після цього приходять повідомлення від 700 про підключення мені послуги МТС GOOD'OK, ще й знімає 9 грн.

На підставі чого?

Передзвонив зразу ж до оператора, відмінив послуги, подав заявку про повернення коштів. Оператор підтвердив, що вони цього робити не мають права.

Затратив свій час і сильно розізлився.

ГАНДОНИ ВИ СІД ФМ.

З повагою і з великої букви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я виграю квитки часто. Але проблеми були тільки в самому адреналіні. Ніколи такого не було щоб грогі зняло. Проблема у тому що у вас МТС. Лайф і київстар адекватно ставиться до даного номера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема у тому що у вас МТС.

Це не повинно бути проблемою користувача. Перш ніж встановлювати короткий номер треба було пробити по операторах, чи він не підв'язаний до якоїсь послуги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене дві картки лайф і мтс, перша працює відмінно, а сраний мтс постійно десь мої гроші діває, якісь підписки присилає, які мені нах не треба, наприклад погода в Вінниці... так що можливо проблема в мтс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з вами.МТС трохи не адекватний провайдер.Постійно підключають якісь послуги,які мені непотрібні і яких я не замовляв.Мусиш дзвонити до оператора і відключати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ви ще не замовили послугу, а ми зняли гроші? - МТС, на крок попереду!" :0151:

А якщо серйозно, то МТС дійсно неадекват. То обрив під час розмови, а про інтернет взагалі мовчу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з вами.МТС трохи не адекватний провайдер.Постійно підключають якісь послуги,які мені непотрібні і яких я не замовляв.Мусиш дзвонити до оператора і відключати.

"Ви ще не замовили послугу, а ми зняли гроші? - МТС, на крок попереду!" :0151:

А якщо серйозно, то МТС дійсно неадекват. То обрив під час розмови, а про інтернет взагалі мовчу...

в мене дві картки лайф і мтс, перша працює відмінно, а сраний мтс постійно десь мої гроші діває, якісь підписки присилає, які мені нах не треба, наприклад погода в Вінниці... так що можливо проблема в мтс

Для обсирання МТС є спецтема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадався випадок з МТС.

Колись прийшла смс, що мені підключено "якусь" платну послугу. І щоб її відключити вишліть смс (безкоштовно). Це просто розраховано на старших людей, яким діти поповнюють телефон. Вони не всі читають, чи можуть прочитати смс. От їм і послугу нав'язують таким чином.

Я виграю квитки часто.

Я також раз виграв. От часом коли слухаю радіо висилаю смс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене дві картки лайф і мтс, перша працює відмінно, а сраний мтс постійно десь мої гроші діває, якісь підписки присилає, які мені нах не треба, наприклад погода в Вінниці... так що можливо проблема в мтс

Мені нічо не шле. Можливо то PUSH-повідомлення, які на деяких (можливо всіх) стартових вшиті в картку автоматом. Колись таке було в одному з "сімейних" телефонів, довелось в оператора картку міняти, бо там ненароком на щось підписатися було дійсно - один необережний рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PUSH - повідомлення можуть бути - від кого завгодно, особливо небезпечно якщо тел на андроїді - зжере бабло і оком не моргне, коли приходять такі повідомлення - просто не робіть ніяких дій, тобто, прочитати ви їх все одно прочитаєте, але - не відкривайте...

P.S. Якщо так сталось що повелись - зразу телефонуйте до оператора, якщо нормально "розказати" - гроші повернуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що прийшло ще 9 грн. Мтс виріс в моїх очах), а я на ни бочку гнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

тільки що прийшло ще 9 грн. Мтс виріс в моїх очах), а я на ни бочку гнав.

мабуть, хтось з мтс борду почитав :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...