Перейти до змісту

Увага! Приватбанк нагнув за "шури-мури" з мультивалютними операціями!Будьте уважні!


kolialutsk

Рекомендовані повідомлення

Вчора було заблоковано багато карт, а сьогодні по ним списали всі кошти і загнали в великі мінуса! Перевірте свої карти!

Приклад:

18:33 корректировка сумм по операциям в ин.валюте за период с 01.09.14 по10.01.15 (КД 6511962) -21 110.88 ГРН

В людей з рахунків посписували сотні тисяч гривень заднім числом! Відповідь привата:

Пиндич Артём

Установлено, что в период времени с 00.00.2014 - 00.00.2014 г.. с оформленной (ых) на Ваше имя платежной (ых) карт(ы) в национальной валюте был проведен денежный перевод на карточный счет в иностранной валюте . Согласно положениям Банка, такие операции проводятся по коммерческому курсу обмена валюты, который указан на официальном сайте ПАО КБ "ПРИВАТБАНК" в сети Интернетwww.privatbank.ua. Однако, вследствие технологического сбоя в системе, который имел место во время проведения операций, коммерческий курс был отражен некорректно и фактически операция проводилась по курсу значительно заниженному. В соответствии с п. 1.1.2.1.11. Условий и правил, в случае возникновения задолженности владельца по карте/счету в результате курсовой разницы, технических ошибок в работе оборудования и в других случаях Клиент обязуется погасить задолженность в течение 30 дней с момента ее возникновения. Таким образом, сумма задолженности в размере 00 00 - это фактический перерасчет сумм проведенных Вами операций по откорректированной курсу. Банк с целью погашения задолженности и с учетом положений ч.2 ст. 1071 Гражданского Кодекса Украины, р. 6 "Инструкции о безналичных расчетах в национальной валюте", утвержденных Постановлением правления Национального банка Украины от 21.01.2004 № 22, а также положений п. 2.1.1.3.5. Условий и правил предоставления банковских услуг, совершил договорное списание суммы задолженности из принадлежащих Вам счетов. Обращаем Ваше внимание о необходимости выполнения Вами должным образом обязательств и оплатить остаток задолженности. Суммы, даты называем Клиенту согласно его трат и списаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

ха....якщо це правда то прівєт хоче вернути бабло з карт які обналічувались за кордоном до листопада, там був грандіозний обнал :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха....якщо це правда то прівєт хоче вернути бабло з карт які обналічувались за кордоном до листопада, там був грандіозний обнал :0166:

Ну ніби не зовсім по таким операціям, відповідь:

post_11676_0_50812500_1421272622.jpg

стаття на іньшому профільному форумі:

http://kurs.com.ua/novost/skandal-privatbank-zalez-v-karman-klient-r301707

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотіли надути старого єврея Коломойського, а йон, як всіхда виявився хитріший :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і Артьомка ширить цей вірусний текст, без деталей.

Там, ймовірно, був свідомий перегон і немалих сум, коли хтось побачив таку "дірку", а поскільки історія дій - є, і активність певно нехіла, тепер банк і затребував різницю, в чому кідалово, нерозумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі... це можна було передбачити і тупо зняти кошти і більше не користуватися карточкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це декілька годин була така штука. Потім все стало на місце. Так само було і з кредитками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха....якщо це правда то прівєт хоче вернути бабло з карт які обналічувались за кордоном до листопада, там був грандіозний обнал :0166:

Тепер зрозуміла активність деяких користувачів в темі обмін валют :_06:

Довго ти істину шукав.

хотіли надути старого єврея Коломойського, а йон, як всіхда виявився хитріший :)

Тільки я думаю люди яких нагнули і посписували значні сумми - просто так це не залишать. Тим більше сумнівна законність такої операції.

І давайте виясним, всі хто пише тут що все правильно - це люди в яких немає грошей або 300грн на карточці.

Ті хто робили гроші з грошей нічого не порушували. Був офф курс банку, було списання в день операції.

Це так само як купити хліб і через тиждень скажуть "Ви знаєте, 5грн мало, ви ще винні 5, бо ми собі так подумали і порахували по новому".

https://privatbank.ua/ua/platezhnie-karty/universalna/faq-821/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, сумнівна вона з точки зору тих, хто хотів на рівному місці заробить, а натомість попав:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки я думаю люди яких нагнули і посписували значні сумми - поосто так це не залишать. Тим більше сумнівна законність такої операції.

Давай спроектуємо ситуацію на інший мотив.

Є скажімо гуртівня-склад "Мегалапша", ну і купляє там Артьомка регулярно макарони, а тут раз приїхав, а приміщення відкрите, сторожа нема, ну і він довго не мешкаючись, давай совати звідти продукцію в свою машинку. Ніби все в ажурі, ніхто нічого не бачив і не чув, але ж, от падло, відеоспостереження то було, і все зафіксувало. Коли прийшла пора, і Артьомку взяли за шаріки, чомусь почав кричати на всі боки - мене кінули, то подстава, постраждалий це я...

З.І. В прівета такі юристи, що пацан, якщо не погасить свої мутки, має всі шанси попасти ще й на кримінал, десь так.

З.І.І. Якби у нього, скажімо, операції йшли на типовому, середньо-попередньому рівні, чи, навіть трохи вище, може банк і закрив би очі, а там певно таки був нехілий стрибок, хотів поіметь банк, а вийшло навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, сумнівна вона з точки зору тих, хто хотів на рівному місці заробить, а натомість попав:-)

тобто це нормальна практика через 3 місяці гроші списувати з клієнтів? клієнти нічого не порушували, а те що хтось корявий то це його проблеми там вище вже був приклад....заходите в супермаркет купили продуктів, а вам через місяць...те є доплатіть ще 1000 грн, бо сє ми так рішили :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо у якомусь пункті Умов і правил здійснення покупки в супермаркеті таке буде- значить це ок, раз покупець погодився на таке і здійснив покупку:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки я думаю люди яких нагнули і посписували значні сумми - поосто так це не залишать. Тим більше сумнівна законність такої операції.

Давай спроектуємо ситуацію на інший мотив.

Є скажімо гуртівня-склад "Мегалапша", ну і купляє там Артьомка регулярно макарони, а тут раз приїхав, а приміщення відкрите, сторожа нема, ну і він довго не мешкаючись, давай совати звідти продукцію в свою машинку. Ніби все в ажурі, ніхто нічого не бачив і не чув, але ж, от падло, відеоспостереження то було, і все зафіксувало. Коли прийшла пора, і Артьомку взяли за шаріки, чомусь почав кричати на всі боки - мене кінули, то подстава, постраждалий це я...

З.І. В прівета такі юристи, що пацан, якщо не погасить свої мутки, має всі шанси попасти ще й на кримінал, десь так.

А для чого ти все з ніг на голову перекрутив? Це ж не та читуація коли прийшов - відкритий банкомат. Нагріб собі в жмені і пішов. А потім попався.

Є курс, офіційний, причому подвійний не дивлячись на вказівки НБУ https://privatbank.ua/ua/platezhnie-karty/universalna/faq-821/

Ти по цьому курсу купив собі чохол в Китаї за 1доллар=16грн.

Через місяць тобі кажуть -"вибачай, ми подумали що по 16 було задешево, на сьогодні 45грн за долар". А чохол то вже порвався давно і викинувся.

І взагалі виходить ситуація як завжди, ті кого це оминуло кажуть -"Ага лохи, попались, добре що це в тебе сталось а не в мене, так тобі і треба".

Висновки - ми як згнивали зсередини, так і продовжуєм гнити. Немає ніякої єдності, всі тягнуть на себе.

Немає нічого святого! Гинуть наші солдати, загинули люди на Майдані, і що? Всі дальше дають даїшникам 50грн. Довго ми так будем жити?

НБУ валить всю банківську систему, на сьогодні є 5 різних курсів, хтось на цьому має міліарди доларів, а ви і далі -"А мені шо, в мене 100грн в кармані, мене це не стосується"...

А тепер подумайте - хто керує парадом? Кому вигідно щоб війна тривала довго або ніколи не кінчалась?

Скоро всі попадуть під мобілізацію і нову революцію робити буде нікому. Такий план. Так і буде.

Є 2 варіанта розвитку для Пєтькі

1.Реформи СБУ, МВД, ДАЇ, Прокуратури і т.д. Зменьшується корупція, стабілізується ситуація в державі, починаємо жити по новому (при умові мирного неба).

2.Піднімати курс валют, піднімати тарифи за комунальні послуги, забирати годувальників на війну. В людей немає чим платити за світло і за що їсти - почнуть здавати з під подушки долари або ре платити. Або не їсти...

З часом буде глобальне зниження рівня життя ( а вже за останній рік рівень впав в 2 раза) і тоді стадом ще легше буде керувати.

Все вище написане це моя думка по те, що коїться навколо. Накипіло. Світля в кінці тунеля не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновки - ми як згнивали зсередини, так і продовжуєм гнити. Немає ніякої єдності, всі тягнуть на себе.

тобіш кидати банк на гроші – то по джентельменськи і ти квіточка невинна... а всі хто гроші заробляє на роботі – гнилі лохі ?

P.S.: і яким взагалі чином пі*дюліна від банку за мутки (що розглядається лише в полі ваших з банком відносин і регулюється договором) пов’язана з реформами, конченим президентом (якого ми самі вибрали) і т.д. ?

P.P.S.: тут в темі відписуються і люди, які мають гроші. Але їм чомусь в голову не прийшла така геніальна ідея мотатися до сусідів за "халявою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балін, а шо таке банк? В наших реаліях на 95% - машинка по викачуванні нала з довірливих лохів (сюди входить ВСЕ - і іпотека, і кредитування бізнесу, і кредити на ауто так і споживчі кредити, що оформлюють дамочькі в ТТЦ (о, це окрема тема :)), і неповернення депо з виводом його "за бугор" в разі "шухера" (а хулі, хотіли піднятись на % а вишров "пшик", забули що депо- це лотерея, аха)

Виставити таких хитрих євреїв в якості лоха - просто інтелектуальний подвиг якийсь, "народні месники" прям, аплодую:

bfaa2d75-a0e1-49ea-91f1-0ba042f6c1e2.gif

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і чому всі починають розглядати це як ніби Приватбанк забрав у вас ваше ?

Він же повернув своє.

...а нафіга ви каталися за кордон, міняли валюту по різних курсах і т.п. ... ну хйз, то ж право кожного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновки - ми як згнивали зсередини, так і продовжуєм гнити. Немає ніякої єдності, всі тягнуть на себе.

тобіш кидати банк на гроші – то по джентельменськи і ти квіточка невинна... а всі хто гроші заробляє на роботі – гнилі лохі ?

P.S.: і яким взагалі чином пі*дюліна від банку за мутки (що розглядається лише в полі ваших з банком відносин і регулюється договором) пов’язана з реформами, конченим президентом (якого ми самі вибрали) і т.д. ?

P.P.S.: тут в темі відписуються і люди, які мають гроші. Але їм чомусь в голову не прийшла така геніальна ідея мотатися до сусідів за "халявою".

а чого ти не робиш на роботі де платять 800грн? Чого тобі прийшла геніальна ідея заробляти більше? Чого ти купляєш продукти там де дешевше і якісніше, а не там де дорого?

Був в банку курс. Люди ним користувались. Де розвод банка на гроші? Де халява? В банку приймають долар по 16.40, люди здають. Чого вони розводять людей якщо реальний курс 19.50??? НБУ щодня відсипає на аукціоні 3млн долл по курсу 15.85. Приват забирає 10 частину цих грошей. Де вони?

Тобто твоя думка і всіх хто тебе підтримує що вимагати з людей гроші заднім числом по сьогоднішньому курсу це правильно? Поясніть, я дибіл?

Мене це не стосується, я не попав, але на 100% підтримую тих людей що заробляли на цьому і мотались за зняттям валюти. Вони не крали її, а знімали по курсу НБУ. Молодці що додумались до цього і заробляли. А ті хто тут прівєтбанк підтримують, признайтесь собі, ви жлоби які заздрять. Або раді що горе не в вас а в сусіда.

та і чому всі починають розглядати це як ніби Приватбанк забрав у вас ваше ?

Він же повернув своє.

...а нафіга ви каталися за кордон, міняли валюту по різних курсах і т.п. ... ну хйз, то ж право кожного

Яке своє? Як можна вертати заднім числом? І звідки там взявся сьоднішний курс?

Я продав машину, за 5тищ, через пів року ціни виросли і я собі подумав, подзвонив до покупця і сказав -Давай ще штуку, бо ти мене розвів і задешево купив! Це твоя логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логіка в тому, що якщо ви уклали з покупцем договір, що через півроку ви можеет це зробити і покупець погодився, то так ви можете так зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиромітник якийсь аболтус і хоче блеснути умом своїм тут. Всі хто користувалися цією послугою не порушували умов з банком на той час. І взагалі ніхто не має права щось робити наднім числом. Так само можна в Коломойсього його активи забрати які він нажив в 90тих і пізніше.

Пс. Надіюсь люди подадуть на ПБ в суд колективний позов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиромітник якийсь аболтус і хоче блеснути умом своїм тут. Всі хто користувалися цією послугою не порушували умов з банком на той час. І взагалі ніхто не має права щось робити наднім числом. Так само можна в Коломойсього його активи забрати які він нажив в 90тих і пізніше.

Пс. Надіюсь люди подадуть на ПБ в суд колективний позов

Вже іду в банк знімати все з своїх карток і обнулити всі депозити. Нєхєр користуватись моїми грошима, хай дома полежать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з одного форуму..

Такие вот мысли "на злобу дня". Хотя самая злободневная новость - это конечно Приветбанк с его финтами... И, немного зная систему Бегемота изнутри, могу с уверенностью сказать - ничего у населения не выйдет... Акции, флешмобы, обращения в суд (какие там еще были идеи???).... и все подобное - Примат пережует и не подавится.

И даже отток клиентской базы их не пугает абсолютно... Там совсем другие категории "добра и зла". Потому что чувствуют свою силу.

Как говорил вымышленный пират XVIII века Джон Сильвер: "Одни боялись Пью, другие — Флинта. А меня боялся сам Флинт." (с) "Остров сокровищ" Роберт Льюис Стивенсон.

Замените слова "Сильвер" на слово "ПриветБанк", а слово "Флинт" на аббревиатуру "НБУ" и вам станет все понятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пс. Надіюсь люди подадуть на ПБ в суд колективний позов

позов то не їх вибір,

їх вибір то понити на форумах :(

люди які вдавляться на 2% ніколи не будуть наймати вмілих юристів для подачі позову

і ті хто тим займався якраз і вдавляться :(

якщо мені хотілось сидіння для унітазу з підігрівом за 100 усд, то за 102 мені його не перехочеться,

і якщо я купив одне то не така вже й трагедія.... а ось якщо 100 шт з алі, і то з доставкою на сусіда, кума, свата то може й трагедія....

p.s. а ще й митниця захочу дорозтаможити всі ці посилки.... ото почнеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди існує декілька груп людей: люди, які хочуть чогось добитись- шукають дадатковий підробіток, працюють на декількох роботах, займаються бізнесом (чи то обмін валют, чи продаж товарів, чи надання послуг) та інша група людей - заздрісники (сидять і ниють, що все погано, мало платять, все дорого коштує, та й загалом "жізнь г..но"), але коли в перших щось не вдається - в других покращеється настрій.

Банк подумав, що міг би заробити більше, якби курс був вищим при розрахунках за кордоном, того заднім числом придумав схему повернення прибутку до 200%, але ж зовсім ніяк ніхто банк не грабив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиромітник якийсь аболтус і хоче блеснути умом своїм тут. Всі хто користувалися цією послугою не порушували умов з банком на той час. І взагалі ніхто не має права щось робити наднім числом. Так само можна в Коломойсього його активи забрати які він нажив в 90тих і пізніше.

Пс. Надіюсь люди подадуть на ПБ в суд колективний позов

Вже іду в банк знімати все з своїх карток і обнулити всі депозити. Нєхєр користуватись моїми грошима, хай дома полежать.

не пробуйте нікого наколоти, то не наколють і вас

а ті хто повівся на великі відсотки - тепер забирають по 100 грн в день

всілякі вклади то лотерея, або виграв або ні

а взагалі банки то зло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...