Перейти до змісту

Шукаю електроніку для вінта


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня товариство. Потрібна для елктроніка до Seagate ST3320613AS Візьму в оренду або куплю щоб підкинути на вінт. Ще один варіант якщо з вашою електронікою вінт запуститься то після зняття інформації я вам його подарую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня товариство. Потрібна для елктроніка до Seagate ST3320613AS Візьму в оренду або куплю щоб підкинути на вінт. Ще один варіант якщо з вашою електронікою вінт запуститься то після зняття інформації я вам його подарую.

Проста підміна нічого не дасть, треба флешку перекидати з рідної, бо якщо цього не зробити можеш взагалі втратити свою інфу.

А рідна геть не працює? Чи там просто "муха СС"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго дня товариство. Потрібна для елктроніка до Seagate ST3320613AS Візьму в оренду або куплю щоб підкинути на вінт. Ще один варіант якщо з вашою електронікою вінт запуститься то після зняття інформації я вам його подарую.

Тобі як мінімум потрібно щоб твоя ПЗУ була жива або вичитати з неї оверлей ID= 11h, модулі ID=0Ch, ID=03, ID=0A, ID=0B, ID=30, ID=47, ID=0D. Сконфігурувати карту голов..... і після кучки танців з бубном в тебе буде шанс щось зчитати і це звичайно при умові що електроніка БМГ жива і самі головки теж ще дихають. Мені от цікаво: ти сам це плануєш робити ? і чи не простіше спробувати відремонтувати?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...