Перейти до змісту

Можливості людського організму


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Возможности человека в экстремальной ситуации, могут быть не ограничены общепринятыми рамками. Посмотрите не пожалеете!

Вы только представьте себе температура воды – минус 1,5 градуса!… Если вы даже никогда не купались зимой в проруби, то хочу сказать, что просто стоять зимой босиком на снегу – это очень холодно, очень. Сводит ноги за секунды… А в воде при такой температуре в глазу замерзают хрусталики…, а через 5 минут человек камнем идёт ко дну…

Но эта девушка – Наталья Авсеенко – продержалась 10 минут 40 секунд…

Детальніше про моменти в фільмі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво, а чого потрібно повністю роздягатись, а не бути в купальнику? :)

заради кількості переглядів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заради кількості переглядів :)

Одежа затримуе нагрiте повiтря бiля тiла людини. Одежа не е обiгрiвачем.

В водi одежа (якщо намокла) тепла не тримае. А ще зiшкрябуе жир, яким намазали дiваху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво, а чого потрібно повністю роздягатись, а не бути в купальнику?

Там в купальнику дядькі тільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка молодець, а щодо босих ніг - не погоджуюсь. не так вже й холодно. при певних практиках - все нормально і невеличкі походи по снігу босоніж доступні кожному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво, а чого потрібно повністю роздягатись, а не бути в купальнику? :)

Без плавок реально не так холодно. При виході з холодної води в першу чергу саме їх хочеться скоріше скинути, а не закутатись в щось тепле. І щодо тепловтрат при зануренні з головою також згідний. Можливо не в 4 рази, але збільшення тепловіддачі досить відчутне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...