Перейти до змісту

підскажіть по світлодіодах


Swyat

Рекомендовані повідомлення

є отакі:

post-24731-0-67199400-1420802982_thumb.j

post-24731-0-43793600-1420802983_thumb.j

кольорові прожектори,правда без пультів керування.приїхали з-за кордону в такому вигляді як на фото.

цікавить чи можливо якось визначити їх потужність?якщо так то як це зробити?також мжливо хтось знає їх приблизну ціну.буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ідеї там має бути драйвер або трансформатор в корпусі, якщо ж розбирали нема маркування і драйверів, то треба шукати щось подібне по розмірах на ібеї і з того виходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ідеї там має бути драйвер або трансформатор в корпусі, якщо ж розбирали нема маркування і драйверів, то треба шукати щось подібне по розмірах на ібеї і з того виходити.

найшов отаке:http://gross.net.ua/...on-ll-180-.html але там розміри менші,розбирав.та там все надійно закріплене та приклеєне.не чіпав щоб щось не вчудити.

це світлодіодна матриця. маркування на них може бути а може і ні

на самій платі де світодіоди знайшов лише напис:А3 та якийсь +.більше нічого немає

при включенні просто плавно переключаються різні кольори з затримкою секунд 5-8.всередині якигось плюшок щоб вручну перемкнути режим також не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прибори для вимірювання потужності, якщо задача суто в цьому. Можна увімкнути і поміряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прибори для вимірювання потужності, якщо задача суто в цьому. Можна увімкнути і поміряти.

де такі знайти?поки що суто в цьому))думаю чи варто підбирати до них пульт.чи може простіше продати їх й купити простенькі.мене вони цікавлять чисто як звичайні прожектори.тобто усяких режимів та кольорів мені непотрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вже придивлявся.підходять лиш ті RGB але розміри знайшов лише 10-ватного.в мене обидва більші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім дякую за допомогу.щоб не створювати нової теми в іншому розділі,прошу їх приблизно оцінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Рано ще на LED переходити, рано.

От коли технологічно рівень якісно покращиться і коли вартість на порядок зменшиться, от тоді можна повернутись до LED.

А так окупність до 4-8 років і не відомо чи виживуть існуючі пропозиції свій гарантійний термін і чи буде до кого звертатись по тій же гарантії в цей проміжок часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прибори для вимірювання потужності, якщо задача суто в цьому. Можна увімкнути і поміряти.

зі світлодіодами таке не завжди працює, амперметром поміряти то можна, але на повну потіжність вони будуть працювати лише від драйвера,

хоча в даному випадку, якщо вони працюють від 220 і без драйвера тоді усе просто (амперметр на змінний струм), якщо з драйвером то треба ватмет, ну це так, щоб визначити реальну потужність.

по прожекторах, вони постійно моргають? не можна налаштувати один колір, щоб був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прибори для вимірювання потужності, якщо задача суто в цьому. Можна увімкнути і поміряти.

зі світлодіодами таке не завжди працює, амперметром поміряти то можна, але на повну потіжність вони будуть працювати лише від драйвера,

хоча в даному випадку, якщо вони працюють від 220 і без драйвера тоді усе просто (амперметр на змінний струм), якщо з драйвером то треба ватмет, ну це так, щоб визначити реальну потужність.

по прожекторах, вони постійно моргають? не можна налаштувати один колір, щоб був?

наскільки я зрозумів можна лише пультом.всередині якогось реле,чи чогось подібного щоб переключати я не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так моргають чи ні?

просто світять білим?

перепрошую,моргають з затримкою в 5-8 секунд.але колір міняється плавно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Лохам можна парити а грамотні почекають ще трішки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 ватний RGB - три рядки кристалів по 7 штук в кожному

значить дивився тільки шо.менший 3 ряди по 6.а більший 3 ряди по 10)))отаке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз... в мене сім))) а отут так як в тебе)

о,дякую,тепер поняв.в мене 20 й 30 ват.такі як по ссилці,тільки там білі а в мене кольорові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз... в мене сім))) а отут так як в тебе)

о,дякую,тепер поняв.в мене 20 й 30 ват.такі як по ссилці,тільки там білі а в мене кольорові.

Ті що прозорі, не жовті , і є кольрові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз... в мене сім))) а отут так як в тебе)

о,дякую,тепер поняв.в мене 20 й 30 ват.такі як по ссилці,тільки там білі а в мене кольорові.

Ті що прозорі, не жовті , і є кольрові

мені головне було потужність дізнатися,дякую.зараз ще подивлюся скільки кольорів

тему можна закривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готові комплекти є в епіцентрі правда на 5 метрів, хоча напевно там же можна і вирішити це питання по удовженню, вроді і на метраж продають.

у відділі де світильники і лампочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже,так як мою тему ще не закрили,можливо комусь пригодиться.скориставшись порадою одного толкового хлопчини,а саме:http://board.lutsk.ua/user/18484-kompolom/

спробував переключити режим роботи прожектора пультом ДУ від мп3-модулятора.

спрацювало.режими звичайно перемикаються не всі,але включити якийсь один колір,плавна зміна кольорів чи стробоскоп можливо.

дякую всім за допомогу та підказки .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...