Перейти до змісту

Хочу котинятко))


Tani4ka

Рекомендовані повідомлення

Хотілось би запитати в форумчан, може хто хоче віддати мацюпусіньке котинятко...

Дуже хочеться мати маленького друга :blink: саме простеньке, маленьке, тепленьке... грайливе і не надто вередливе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, что могу даже двоих отдать :)

Маленькие, какие-то чёрно-серо-дымчасто-пепельные, глаза открыли, пищать умеют ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикоооольно!))) Я писала тобі в приват, але не отримала відповіді і подумала, шо в тебе їх вже немає. Вони ще дуже маленькі? скільки то їм, біля двох тижнів? Вони вже самі їдять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видел приват, ответил, а то всё времени не хватало :)

Ну на ладони пока помещаются ;)

Узнаю, расскажу, что они умеют (они у сестры).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

першопочатково була саме така ідея :) , але на жаль не зустрілося не одне на моєму шляху. Напевно не знаю, де треба ходити! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

першопочатково була саме така ідея :) , але на жаль не зустрілося не одне на моєму шляху. Напевно не знаю, де треба ходити! ;)

кругом є.

краще врятувати одненьке з вулиці, а ті, що в теплі, вони виживуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще врятувати одненьке з вулиці, а ті, що в теплі, вони виживуть

блин, юношеский романтизм :)

в жизни все с точностью до наоборот! Домашние на улице редко выживают, а вот уличные - на то они и уличные! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже ползают по кровати. Сами пока не едят, но уже готовятся к этому. Д.Р. у них - 20 декабря. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду з нетерпінням чекати фоток і моменту, коли можна буде "усиновити" одненького... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чип и Дейл

;)

post-419-1199656143.jpg post-419-1199656152.jpg

post-419-1199656158.jpg post-419-1199656163.jpg

post-419-1199656167.jpg post-419-1199656174.jpg

Один более чёрный, второй более коричневый и полосатее. Кричат - будь здоров, особенно если поднять повыше. Очевидно, обое страдают акрофобией :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин, юношеский романтизм :)

в жизни все с точностью до наоборот! Домашние на улице редко выживают, а вот уличные - на то они и уличные! :)

доо..ми такіє)

але ж домашніх ніхто не викидатиме на вулицю, якщо з головою все нормально звичайно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда..

бачу, набагато простіше взяти "готове" котеня, ніж врятувати життя якомусь нещасному.

ну удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже просто робити добро чужими руками!!! :ok2: Якщо у Вас, шановна, є бажання спасти чиюсь душу, то візьміть і зробіть це самостійно!!!

У кожної людини свій підхід до ситуації. Я свій вибір зроблю самостійно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за підказку, я бачила це пост. :ok2:

Але мій топік на один день "старший", і створений у відповідному розділі. :)

Я вже майже домовилася за одненьке миленьке створіннячко, залишилося тільки дочекатися поки воно підросте. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, проблема в том, что уличного еще попробуй найди сейчас. не сезон как бы.. а летний выводок уже слишком подрос для того, чтобы брать их домой - слишком большой риск, что не приживутся и удерут gallery_32_26_54.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, ти 100% правий, я ходила і заглядала між кущі і біля змалищ :( з листопада місяця. Навіть при тому, шо на той момент в мене не було куди його брати (я ще жила в батьків), але якби я знайшла маленьке котинятко, взяла б однозначно!!! :) Але цього не трапилося, бо їх просто не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!))) :)

Нарешті я тепер маю малесеньку-малесеньку куцю. :0024: Гарнесенька, жвавесенька, смілива і трішки криклива (але ж всі ми не ідеальні!!! ;)

Назвали її Самбука! :0056:

Велике "Спасибі" 2 keepo - вона просто чудо!!!

І "соррі" 2 ursa

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже просто робити добро чужими руками!!! :( Якщо у Вас, шановна, є бажання спасти чиюсь душу, то візьміть і зробіть це самостійно!!!

У кожної людини свій підхід до ситуації. Я свій вибір зроблю самостійно! :(

шановна, я це зробила давно. і знаю, як тоді добре стає на душі. думала, що вас то вразить, як вразило мене.

хочете домашнє котИнятко? ваш вибір, але не варто хамити. :)

2 Shkoder - прогуляйтеся по 40му. деякі з живих перестали бути живими через морози.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ситуацію з вуличним котеням я пояснила у наступному ж пості. Якби знайшла, то обов"язково забрала б додому. Не можу ж я його все життя шукати.

Рада, за тебе! (хоч комусь добре... на душі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ситуацію з вуличним котеням я пояснила у наступному ж пості. Якби знайшла, то обов"язково забрала б додому. Не можу ж я його все життя шукати.

Рада, за тебе! (хоч комусь добре... на душі)

фотку Самбуки в студію!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...