Перейти до змісту

Ветрянка


sveta.anna3710

Рекомендовані повідомлення

Я к тому,что незачем ребенка разрисовывать,есть другие препараты-антисептики и противозудные. У меня соседи поехали с детьми в штаты,так у них малый заболел ветрянкой и они давай его зеленкой мазать.Через 3 дня они уже обьясняли полицейким,что не били ребенка,а лечили.Полицейские просили предъявить предписание врача,которого естественно не было.С трудом разрулили.

Рекомендую,тем у кого маленькие дети еще не переболели ветрянкой,обязательно ввести детей в контакт с больным.Лучше перенести болезнь в раннем возрасте.

судідам можна тільки поспівчувати. щодо рекомендацій. ти лікар-педіатр? диплома покажеш? якщо ні, то котися ковбаскою з своїми рекомендаціями. ти ж такий спєц по америці, то маєш знати – там з 1995 року практикують щеплення від вітрянки. також в основних країнах євросоюзу. вакцина сертифікована в Україні теж, можна придбати в аптеці та прищепити захистивши дитину від раптового захворювання, ризику ускладнень та шрамів.

В садочку був карантин на вітрянку,але ми(за порадою лікаря) дитину водили і вона легко перехворіла без шрамів і ускладнень,бо в дітей імунітет сильніший,ніж в дорослих і регенерація шкіри активніша. Тут вище писали,як важко переносять хворобу дорослі.

Стосовно америки,я не спєц і не в курсі які в них там щеплення,я написав випадок зі знайомими.

Стосовно щеплень в нашій країні на фоні тотальної безвідповідальності і засилля підробок в аптеках,то я б не ризикнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто виходить шо краще дитину таблетками напічкати замість помазати зеленкою?) шось тойво в голові не вкладається

малі діти не в змозі терпіти зуд і контролювати себе, щоб не чухатись.Бо саме через розчісування можна занести в ранку заразу.

Тому рекомендують антигістамінні препарати.

В нас обійшлось без препаратів,була весна і тепло,тому на 3-й чи 4-й день ми виходили на вулицю і сонце з вітром робили свою справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я к тому,что незачем ребенка разрисовывать,есть другие препараты-антисептики и противозудные. У меня соседи поехали с детьми в штаты,так у них малый заболел ветрянкой и они давай его зеленкой мазать.Через 3 дня они уже обьясняли полицейким,что не били ребенка,а лечили.Полицейские просили предъявить предписание врача,которого естественно не было.С трудом разрулили.

Рекомендую,тем у кого маленькие дети еще не переболели ветрянкой,обязательно ввести детей в контакт с больным.Лучше перенести болезнь в раннем возрасте.

судідам можна тільки поспівчувати. щодо рекомендацій. ти лікар-педіатр? диплома покажеш? якщо ні, то котися ковбаскою з своїми рекомендаціями. ти ж такий спєц по америці, то маєш знати – там з 1995 року практикують щеплення від вітрянки. також в основних країнах євросоюзу. вакцина сертифікована в Україні теж, можна придбати в аптеці та прищепити захистивши дитину від раптового захворювання, ризику ускладнень та шрамів.

В садочку був карантин на вітрянку,але ми(за порадою лікаря) дитину водили і вона легко перехворіла без шрамів і ускладнень,бо в дітей імунітет сильніший,ніж в дорослих і регенерація шкіри активніша. Тут вище писали,як важко переносять хворобу дорослі.

Стосовно америки,я не спєц і не в курсі які в них там щеплення,я написав випадок зі знайомими.

Стосовно щеплень в нашій країні на фоні тотальної безвідповідальності і засилля підробок в аптеках,то я б не ризикнув.

В нашому садочку теж карантин. До речі, може садок то один? Наш 27. Ходили не дуже часто, але, як виявилось, встигли підцепити. Ще за минулий місяць відвідували гурток "Радість" та концерти в палаці та Новорічний ранок в палаці та в садку. Дякую всім за поради ;) Не хворійте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться відео Комаровського про вітрянку

не лікуйте дитину, користуючись відео з ютуба, викликайте лікаря

от не треба виривати слова з контексту, допис щодо відео стосувався виключно того, що зеленка не є необхідною при вітрянці, вона є лише своєрідним маркером. Стосовно виклику лікаря це аж ніяк не стосувалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 - повезло ! Я в 30 ! Зелёнкой поливали ! Обзывали Шреком !

я десь в 22, температура 40+ добре, що хоч живий залишися, на цьому фоні якось не до шрека було...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попускает! Главное, не сдирать на лице, а попа и так красивая! ;))) С рождеством, Бордивчане!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вот теперь наш папик заразился от ребенка. Всего обсыпало, температура 39,5. Жесть! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...