Перейти до змісту

Картка знижки на "Pit Stop"


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Треба пройти ТО і ремонт на СТО "Pit Stop" (с. Струмівка).

Може, в когось є картка знижки "на позичити"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо знайомі є то знижка буде, ні то ні. Я їх послугами користувався недавно, розвал, грм, пильнікі, ролік тощо, ціни дешевші ніж в шабашніків на гаражах чи кооперативних сто, а гарантія, накладна пропечатана, комфорт, зал очікування то, для мене, вагомі аргументи йти саме туди, навіть без ''картки''.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два рази обслуговувася по дрібницях на СТО Пітстопу. Не задоволений. Перший раз міняли ближнє світло фар. Розібрали повітряний фільтр з патрубками. Чекав до години часу. Як пізніше вияснив, для заміни лампи достатньо було зняти фіксатор і вийняти фару. Процедура зайнає максимум 5 хв. Другий раз робив дігностику підвіски. Авто залишив. Приїхавши в домовлений час, вияснилось, що адміністратор відлучився і випадково взяв з собою ключ від мого авто. Довелось чекати з півгодини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всяке буває, але нюансів з сто в гаражах в рази більше. Особливо якщо питання стане про гарантію чи щось комусь доказати, про чеки та звітність я взагалі нічого не кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо знайомі є то знижка буде, ні то ні. Я їх послугами користувався недавно, розвал, грм, пильнікі, ролік тощо, ціни дешевші ніж в шабашніків на гаражах чи кооперативних сто, а гарантія, накладна пропечатана, комфорт, зал очікування то, для мене, вагомі аргументи йти саме туди, навіть без ''картки''.

Ціни раза в 2 більші ніж кругом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо знайомі є то знижка буде, ні то ні. Я їх послугами користувався недавно, розвал, грм, пильнікі, ролік тощо, ціни дешевші ніж в шабашніків на гаражах чи кооперативних сто, а гарантія, накладна пропечатана, комфорт, зал очікування то, для мене, вагомі аргументи йти саме туди, навіть без ''картки''.

Ціни раза в 2 більші ніж кругом.

3D розвал 120 грн без знижки.

Покажіть хоч би 1 сто де за 60 грн розвал можна зараз зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...