Перейти до змісту

Киця шотландська вислоуха шукає нових господарів(віддаю безкоштовно!)


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Шукаю господаря для трьохрічної вислоухої шотландки, колись в менеї її купували, але так склалося що її господарка немає змоги за нею доглядати, ось віддали і попросили знайти цьому чуду нову оселю. Просити щось за неї немаю ніякого права, просто віддаю,аби доглядали і любили.Кицька як на мене дуже гарна,характер не знаю,що їсть не знаю,до лотка була привчена ще малим кошеням, але як вплине зміна обстановки не знаю.

Кого зацікавило пишить сюди,або в приват, дам номер.Бажано забрати чим швидше,короче зробіть собі подарунок на НР )))

Вибачте за якість дуже спішив:

post-23661-0-93698000-1419322221_thumb.j

post-23661-0-86152200-1419322231_thumb.j

post-23661-0-02393400-1419322247_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Шукаю господаря для трьохрічної вислоухої шотландки, колись в менеї її купували, але так склалося що її господарка немає змоги за нею доглядати, ось віддали і попросили знайти цьому чуду нову оселю. Просити щось за неї немаю ніякого права, просто віддаю,аби доглядали і любили.Кицька як на мене дуже гарна,характер не знаю,що їсть не знаю,до лотка була привчена ще малим кошеням, але як вплине зміна обстановки не знаю.

Кого зацікавило пишить сюди,або в приват, дам номер.Бажано забрати чим швидше,короче зробіть собі подарунок на НР )))

Вибачте за якість дуже спішив:

Вже віддали кицю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...