Перейти до змісту

Бест бургер в Порт-сіті


badot

Рекомендовані повідомлення

Дружина купляла 2 чізбургера(9.90грн).Брала з собою.Дає 100 грн.,їй 55 грн. здачі.-???.Ой,ми вам бест-бургери дали(18.90 грн)Добре,хай так,бо поспішала.Вдома розкрили пакунок-шок-звичайні бургери.Дивлюсь в чек-а там і сир додатковий(2*3.90),хоча я його так і не знайшов.Підсумок-45 грн за два "бутірброда".Прикро,що нас дурять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не спец в бургерах, але:

1. звичайний бургер та бест-бургер (наскільки я зрозумів, то це подвійний) відрізняються за розмірами і це видно візуально.

2. якщо не було черги, то вони б швиденько переробили замовлення, якби попросили, а якщо черга була, то ви не так і поспішали

3. "считайте деньги не отходя от кассы" ( и чеки теж перевіряйте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли береш "з собою",ти не бачиш що тобі дають-отримуєш пакунок і все.Не буду ж я розпаковувати-розмотувати і дивитись,чи те поклали,що треба.А їхати через все місто,щоб "відстоювати правду"-якось накладно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли береш "з собою",ти не бачиш що тобі дають-отримуєш пакунок і все.Не буду ж я розпаковувати-розмотувати і дивитись,чи те поклали,що треба

тепер будеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли береш "з собою",ти не бачиш що тобі дають-отримуєш пакунок і все.Не буду ж я розпаковувати-розмотувати і дивитись,чи те поклали,що треба

тепер будеш

Тепер точно буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхати через все місто,щоб "відстоювати правду"-якось накладно.

для чого тоді створення цієї теми? розказати нам, як хтось тебе надурив (можливо дійсно випадково) через Вашу ж неуважність та поспіх?

і якщо 5 грн на маршрутку - це накладно, щоб відстояти свої права, то тим паче не бачу сенсу в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли береш "з собою",ти не бачиш що тобі дають-отримуєш пакунок і все.Не буду ж я розпаковувати-розмотувати і дивитись,чи те поклали,що треба

тепер будеш

Трошки може не за той заклад( вибачайте за офф топ), але це також стосується сервісу в луцьких закладах харчування.

Наскільки я бачу останнім часом рівень якісного обслуговування в Луцьку падає...Був недавно з друзями в тому ж Порт Сіті піцерія Челентано...Зайшли...побачили дівчат що ходять в їх формі Челентано - спочатку думали що обслуговують...потім виявилось вроді якесь таке дивне самообслуговування, тобто напої приносять, а піцу забирали і прибори самі. Хто був знає...Взяли піцу...і прибори з таці що на касі ...сік нам принесли...і що ми бачимо - на виделках страшні потьоки ...видно мили в грязній воді, а на одному з ножів був мало не шматочок піци попереднього відвідувача...

Як висновок заніс прибори назад - показую що грязні, працівниця що на касі вибачаєть і пропонує взяти інші, та коли ми глянули на ту тацю побачили що вони всі такі самі і вона побігла я так зрозумів до того хто миє...Отакий сервіс ...і ціни там відносно не дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що ми бачимо - на виделках страшні потьоки ...видно мили в грязній воді, а на одному з ножів був мало не шматочок піци попереднього відвідувача...Як висновок заніс прибори назад - показую що грязні, працівниця що на касі вибачаєть і пропонує взяти інші, та коли ми глянули на ту тацю побачили що вони всі такі самі

тому я люблю домашню піццу - тісто смакота (ще раз дякую товаришу та бордівцю, точніше його дружині), начинка 100% свіжа і її багато і їсти можна в домашній неформальній обстановці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикро,що нас дурять...

Ваша дружина дала себе обдурити, при чому двічі, касир скористалася можливістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що ми бачимо - на виделках страшні потьоки ...видно мили в грязній воді, а на одному з ножів був мало не шматочок піци попереднього відвідувача...Як висновок заніс прибори назад - показую що грязні, працівниця що на касі вибачаєть і пропонує взяти інші, та коли ми глянули на ту тацю побачили що вони всі такі самі

тому я люблю домашню піццу - тісто смакота (ще раз дякую товаришу та бордівцю, точніше його дружині), начинка 100% свіжа і її багато і їсти можна в домашній неформальній обстановці

можна рецепт тіста в лс?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого не публічно, я теж хочу

смачного!

на 1 порцію - виходить 2 квадратні бляшки для духовки:

  • 0,5 л молока (теплого)
  • 50 гр дріжджів (розвести в молоці)
  • 4 ст. ложки олії
  • 2 ст. ложки цукру
  • 1 ч. л. солі
  • борошно по необхідності, щоб було не рідке і не густе

тісто поставити в тепле місце, щоб піднялося. після цього розкатувати і пекти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого автор вирішив що його обдурили? Розумію якби таке було хоча б 2-3 рази з ним. А так швидше за все помилка персоналу. Самі собі створюєте лишні проблеми і портите настрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ееххх,найсмачнiшi бургери були в Американо гриль на пр.Волi

I не дурили,i так смачно...

Шкода,що закрилися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...