Перейти до змісту

Електронні гроші WebMoney. Про все


Nazwin9

Рекомендовані повідомлення

Будемо обговорювати та ділитися досвідом роботи з електронним гаманцем WebMoney.

І в мене відразу перше питання:

чи можна створити гаманець для російських рублів, не маючи атестату у профілі WebMoney? Тобто чи обов'язково потрібно вводити свої дані паспорта, його фотографію відправляти і таке інше?

Поділіться своїм досвідом.

P.S. Електронний гаманець з рублями потрібен для одного сайту. Раніше не мав у ньому потреби і не створював. А тепер прийшов час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так підозрюю тема створена для питань-відповідей, щоб не реєструватись десь там. Я, наприклад, теж не в тємє, але цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи можна створити гаманець для російських рублів, не маючи атестату у профілі WebMoney?

А попробувати самому хiба так важко. Нажати пару раз кнопкою мишi.

Можна. А якщо треба виводити Webmoney , то краще вписати туди своi данi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вброс для набивання постів... на сайті вебмані написано так доступно - що навіть дитина зрозуміє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я реєструвався звичайно як всі. Потім створювати гаманець на рублі і пише, що профіль не атестованийатестований. То як все таки без паспорта створити гаманець. Ніде реєструватися вам не потрібно просто тут напишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто чи обов'язково потрібно вводити свої дані паспорта, його фотографію відправляти і таке інше?

Дані треба вводити реальні, інакше будуть проблеми. Ніяких фото не треба відправляти, маю гаманці грн., рублі, долар.

А взагалі тема вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я реєструвався звичайно як всі. Потім створювати гаманець на рублі і пише, що профіль не атестованийатестований. То як все таки без паспорта створити гаманець. Ніде реєструватися вам не потрібно просто тут напишіть

Создавать можешь хоть в юанях) а вот выводить, нада будет паспорт сканировать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але операція виводу грошей мене поки не цікавить. В мене просто проблема, коли створюю гамаенець на рублі, пише що потрібна атестація.

Ще одне, ви користуєтеся звичайною сторінкою у браузері чи спеціальним webmoney софтом??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може детальніше розповісти як він створював гаманець для рублів.

детально (можна коротко, але зрозуміло).

які дані вводив щоб отримати гаманець з рублями та чи користувався webmoney програмами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може детальніше розповісти як він створював гаманець для рублів.

детально (можна коротко, але зрозуміло).

які дані вводив щоб отримати гаманець з рублями та чи користувався webmoney програмами?

Не ну йолы палы в 1 посте ж написали на сайте вебмани всё разжёвано по самое не хачу, чуть ли не за руку водят..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то хоча б посилання важко прикріпити?

невже ж це демонічна робота вставити посилання??

P.S.форуми для того і є, щоб люди обговорювали якесь питання, ділились своїми знаннями стосовно якоїсь теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі так кричали, щоб читати на сайті webmoney.

а посилання щось ніхто не хоче скинути, то ж поділіться вже!

буду вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та таке я знаю. ну в мене трошки інше питання.

коли створюю гаманець wmr пише, щоб пройти атестацію. щоб її пройти, потрібно вводити номер паспорта та сканування паспорта відправляти.

мене цікавить як створити гаманець без цієї атестації, чи хтось таке робив? хіба важко написати так???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При регистрации в системе WebMoney, по умолчанию Ваш WMID получает аттестат псевдонима. Данный вид аттестата не дает никаких преимуществ в системе WebMoney. В связи с изменениями в правилах для обменных пунктов опубликованными в каталоге Мегасток, участнику системы WebMoney с аттестатом псевдонима не удастся провести сделку по вводу или выводу WebMoney.

Тобто, тепер треба отримувати формальний, щоб отримати формальний - треба скан паспорта. Раніше можна маючи псевдо відкривати любі кошелі з з невеликим лімітом на суми операцій. Зараз - не можна.

Доступно пояснив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...