Перейти до змісту

Оцініть. Хочу виставити на продаж ПК


NoutM

Рекомендовані повідомлення

Купував на Розетка.ком.юа 2 роки тому.

Комп

Intel Celeron Dual Core E3400 (2.6 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 320 ГБ / Intel GMA X4500 / DVD+/-RW / LAN /

Монитор 18.5" LG Electronics W1943C-PF Glossy Black

Подробнее:

http://hard.rozetka....characteristics

http://hard.rozetka....400_53/p193565/

Скільки таке добро коштує зараз? Стан нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував на Розетка.ком.юа 2 роки тому.

Комп

Intel Celeron Dual Core E3400 (2.6 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 320 ГБ / Intel GMA X4500 / DVD+/-RW / LAN /

Монитор 18.5" LG Electronics W1943C-PF Glossy Black

Подробнее:

http://hard.rozetka....characteristics

http://hard.rozetka....400_53/p193565/

Скільки таке добро коштує зараз? Стан нормальний.

за системник запропоную 1000 грн., якщо згідні дайте знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Да сам вінт новий такий вартує біля 900 грн при теперішньому курсі. якщо HDD БУ то десь 700 грн. От і відштовхуйтесь.

Думаю ціна не менше 2500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 900 грн при теперішньому курсі

Курсі чого??

Є речі, які тупо не залежать від курсу долара.

А мають свою вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Системники Brain, це шарашкіна контора, які складають компютери тоді тупо додають 1000-1500 зверху і все.

На рахунок ціни, вам вже відписали 2к більш ніж гарна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

його РЕАЛЬНА ціна 2000 грн.

проц не вартує нічого :)

50 грн

мамка 400 грн (775 сокет. )

память 200 грн - 250 грн (якщо одна планка)

вінт 300 грн - (якщо смарт і поверхня хороші).

Корпус+бж - 150 грн. - хз який бж.

ДВД - 50-70 грн якщо робочий.

Монітор 800-1000 грн. Якщо битих пікселів немає.

отак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 900 грн при теперішньому курсі

Курсі чого??

Є речі, які тупо не залежать від курсу долара.

А мають свою вартість.

А від чого залежить? Від щільності коров'ячого добрива. Ціноутворення усього що продається або купується в Україні так чи інакше опирається на долар. Особливо те що завозиться із закордону (комплектуючі до ПК).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не актуально, за сьогодні тільки вкомп всунув абгрейда більше вартості оціночної до того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля 900 грн при теперішньому курсі

Курсі чого??

Є речі, які тупо не залежать від курсу долара.

А мають свою вартість.

А від чого залежить? Від щільності коров'ячого добрива. Ціноутворення усього що продається або купується в Україні так чи інакше опирається на долар. Особливо те що завозиться із закордону (комплектуючі до ПК).

До речі ринок бу залишив багато від старих цін. Тому і вирішив абгрейдити комп, а не продавати. Вигідніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому і вирішив абгрейдити комп, а не продавати.

Заміни проц на ксеон 4 ядра. Додай памяті і постав ССД. Матимеш ще машинку років на 2

Ціноутворення усього що продається або купується в Україні так чи інакше опирається на долар.

Це стосується ВИКЛЮЧНО нового. Все.

Юзана відяха ,якій більше 2-х років - не буде залежати від долара. Продуктивнішою вона від курса не стане!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому і вирішив абгрейдити комп, а не продавати.

Заміни проц на ксеон 4 ядра. Додай памяті і постав ССД. Матимеш ще машинку років на 2

Ціноутворення усього що продається або купується в Україні так чи інакше опирається на долар.

Це стосується ВИКЛЮЧНО нового. Все.

Юзана відяха ,якій більше 2-х років - не буде залежати від долара. Продуктивнішою вона від курса не стане!

Це і правда. Якщо купувати в гривнях, то ціни на бу старі в гривнях, а до долара вдвічі дешевші ніж колись. Правда деякі речі через це стало без сенсу продавати. Це вже інше питання.

Проц мені встане приблизно в 1 тис грн, Це якщо брати з 12мб кешевм і ядрами по 3 частоти. Такий і шукаю, але під боком в Луцьку. Якщо не знайду після НГ буду на ОЛХ замовляти.

І шукаю Intel Core 2 qude щоб наверняка... бо ксеон хз хто ставив. Не чув від власників подібних мамок такого.

А з ОЗУ мені треба вже 4+4 взяти.

Одним словом в комп який вартував 1 тис грн як мені тут пропонували я вже влив 2100 грн. Це ОЗУ 2гіга (яких правда ще чекаю і в понеділок заберу) + 7790 відяха 1 гіг, + Блок живлення 400ватний замінив на 470 ватний бо в мого не було звідки кулер запітати напругою.

Залишилось купити проц 1000 грн бу і 8 гіга ОЗУ. 1600 грн. Тобто +2600 ще вивалю, правда 600 верну грн з продажі оперетивок старих.

І в мене виходить що за 200 баксів з робіка який нічого крім серфінга не тянув, Я отримаю не потужний но ігровий комп. Що буде тянути ігри до 2012 року на ультра, а з 2014 залізно на середніх і високих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо ксеон хз хто ставив. Не чув від власників подібних мамок такого.

Я маю ксеона. Зараз пишу з такої машинки. На аліекспресі такий як в мене по 550+ грн з перехідником (модом). Можу допомогти поставити .Маю досвід!

А в ЛУцьку 600 грн за шикарний проц! На борді!

Продавця знаю особисто.

економія.

600 грн проц + охолодження потрібне трошки краще, бо він 120W тепловиділення. Штатний кулер його не витягне. Як і будь-який інший 4-ядерний!

А то ще 300-400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо ксеон хз хто ставив. Не чув від власників подібних мамок такого.

Я маю ксеона. Зараз пишу з такої машинки. На аліекспресі такий як в мене по 550+ грн з перехідником (модом). Можу допомогти поставити .Маю досвід!

А в ЛУцьку 600 грн за шикарний проц! На борді!

Продавця знаю особисто.

економія.

600 грн проц + охолодження потрібне трошки краще, бо він 120W тепловиділення. Штатний кулер його не витягне. Як і будь-який інший 4-ядерний!

А то ще 300-400 грн.

Ок. На том тижні подумаю. Головне в цьому ділі вчасно зупинитись ) бо вже в голові варіант купити іншу мамку одразу з процем і вставити туди 8+8 ОЗУ, І відяху апнути до 2 гігової і новішої серії. Але поки відганяю такі мислі. В друга вінт SDD. Про які я почув тільки від нього )

Побачивши як в нього комп літає і віндовс буквально за пару сек вже стартує в робочому стані. Загорівся і такий вінт придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В друга вінт SDD. Про які я почув тільки від нього ) Побачивши як в нього комп літає і віндовс буквально за пару сек вже стартує в робочому стані. Загорівся і такий вінт придбати.

це перше, ні, перше це проц.

Друге, це SSD

Потім уже ОЗУ вагонеми і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отримаю не потужний но ігровий комп. Що буде тянути ігри до 2012 року на ультра, а з 2014 залізно на середніх і високих.

Не буде ніякого ігрового компа з відеокартою 7790, не тіште себе ілюзіями. Була така, знаю її можливості. Ігри 2014 на високих вона і близько не потягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я отримаю не потужний но ігровий комп. Що буде тянути ігри до 2012 року на ультра, а з 2014 залізно на середніх і високих.

Не буде ніякого ігрового компа з відеокартою 7790, не тіште себе ілюзіями. Була така, знаю її можливості. Ігри 2014 на високих вона і близько не потягне.

ну не всі, але пару ігр 2014 тестив то навіть з моїм двуядерним селіроном деякі пішли на ура на високих. Але відяха і правда устаріла. В ПортСіті була gtx 750 1 гігова за 2200 грн в магазині Brain. Тільки потопав її купувати, а вона вже 2800 і як на зло не було такої суми грошей під боком. Думаю як закінчу з процесором і оперативкою то візьму щось свіжіше за 7790 і як мінімум з 2 гігами. Мож ту саму GTX 750 2GB.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не купуйте в Брейні, краше вже на розетці. А з відео, 570-670 по потужності буде краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не всі, але пару ігр 2014 тестив то навіть з моїм двуядерним селіроном деякі пішли на ура на високих. Але відяха і правда устаріла. В ПортСіті була gtx 750 1 гігова за 2200 грн в магазині Brain. Тільки потопав її купувати, а вона вже 2800 і як на зло не було такої суми грошей під боком. Думаю як закінчу з процесором і оперативкою то візьму щось свіжіше за 7790 і як мінімум з 2 гігами. Мож ту саму GTX 750 2GB.

Якось не звернув уваги, що у вас макс. розширення на моніку 1366 х 768. Зазвичай, думаю відразу про FullHD, для якого 7790, мяко кажучи, дуже слабка. При 1366 х 768 по ідеї буде себе почувати трохи краще. Але, при низькому розширенні, як на мене, ігри трохи дико виглядають. Особисто я б ще задумався над заміною моніка на 24" Full HD хоча б на тій же матриці TN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не всі, але пару ігр 2014 тестив то навіть з моїм двуядерним селіроном деякі пішли на ура на високих. Але відяха і правда устаріла. В ПортСіті була gtx 750 1 гігова за 2200 грн в магазині Brain. Тільки потопав її купувати, а вона вже 2800 і як на зло не було такої суми грошей під боком. Думаю як закінчу з процесором і оперативкою то візьму щось свіжіше за 7790 і як мінімум з 2 гігами. Мож ту саму GTX 750 2GB.

Якось не звернув уваги, що у вас макс. розширення на моніку 1366 х 768. Зазвичай, думаю відразу про FullHD, для якого 7790, мяко кажучи, дуже слабка. При 1366 х 768 по ідеї буде себе почувати трохи краще. Але, при низькому розширенні, як на мене, ігри трохи дико виглядають. Особисто я б ще задумався над заміною моніка на 24" Full HD хоча б на тій же матриці TN.

Для Ігор в мене біля компа висить 55 дюймовий телевізор. Вже купив кабель та вивів картинку. І правда при фулшд навіть гта 4 вже на максималці не літає. Хоча грати можно. Але я ще й досі не дочекався ОЗУ своєї і сижу на 2 гігах.

Хоча вичудив процем... e3400 розігнав з 2,6 до 3,7. Правда потім відкатив до 3,1 і дійшов до 3,4 мгц. При цій частоті камінь не гріється. На стоковому кулері в простої 32-34 градуса. Якщо граюсь то 45-46. Це коли по максимум загружений грою. І цей розгон включаю і виключаю не виходячи з ігор на системнику. Зручна штука, а я думав материнка не для розгону ) За пару годин гри і серфінга проблем не вилазило. Сподіваюсь і далі так буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...