Перейти до змісту

Потрібно знайти серіал


phantom

Рекомендовані повідомлення

Потрібно знайти серіал назва якого не відома :) Все що знаю так це те що серіал з першої половини 90-их та розповідає про те як склалися долі емігрантів з колишнього СРСР в США. Тому хто підкаже його назву - приз у 20 плюсів !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва Русские в городе ангелов

Глянув на ютубі перші 10 хвилин першої серії. Вроді не то.

На перший погляд серед них його не має. Але буду ще перевіряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Теж шукаю  серіал 90-их років,назви не памятаю,все що пригадую то це серіал фентезі про команду космічного корабля,який є живою істотою,в команді є жінка-рослина,фіолетового кольору,яка може з ним спілкуватись,також  представник інопланетної раси з чимось схожим на щупальця ,ну як у Піратах карибського моря,капітан корабля землянин. Пробував шукати в неті -нічого такого. Трохи схожий серіал Лекс,але не те. Може хто пригадає що за серіал,буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, wasistdas сказано:

Теж шукаю  серіал 90-их років,назви не памятаю,все що пригадую то це серіал фентезі про команду космічного корабля,який є живою істотою,в команді є жінка-рослина,фіолетового кольору,яка може з ним спілкуватись,також  представник інопланетної раси з чимось схожим на щупальця ,ну як у Піратах карибського моря,капітан корабля землянин. Пробував шукати в неті -нічого такого. Трохи схожий серіал Лекс,але не те. Може хто пригадає що за серіал,буду дуже вдячний.

 

????  http://seasonvar.ru/serial-141-Na_krayu_vselennoj-1-season.html

20d3f9ba12f780c1c75bb9aa5ed0e503.jpeg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...