Перейти до змісту

Як це розуміти?


Sh_Ok

Рекомендовані повідомлення

Прочитала сьогодні. Вражена. Чому такі питання не виносяться на широке обговорення? Чому вирішувати мають 100 користувачів фейсбуку?

Як на мене хай створить окремий фонд, чітко вкаже на що будуть витрачатись кошти з цього фонду і тоді буде видно хто готовий фінансувати гранти для міліції. А кошти зібрані для бійців мають потрапити виключно для них.

Юрий Бирюков

1 ч. ·

Ага, сегодня оказывается еще и международный день борбы с коррупцией. Клево-клево. В рамках этого дня, нашего (еще одного) профессионального праздника - провожу опрос общественного мнения.

Вчера мы с вами обсуждали необходимость поголовного увольнения и набора нового персонала в МО, но уткнулись в вопрос микроскопических зарплат.

Будет ли разумным, корректным, благородным, ползеным, если Фонд Крылья Феникса на 1 год (с 1 января) начнет выплачивать ежемесячный "грант" всем новым и прошедшим полную переаттестацию (злобная комиссия + детектор лжи) сотрудникам Министерства обороны.

Размер гранта: 5 000 гривен для младшего звена, дальше пропорциональное увеличение. С выплатой подоходного налога, все дела.

За 2015 год мы будем искать механизмы перевода больших заработных плат сотрудников в бюджетную плоскость, а пока других вариантов я не вижу.

В комментах да/нет. Будет учтены первые 100 комментов.

P.S. Тупых (не осознавших текст и пишущих в комментах всякий бред) - сразу в бан. Этот пост "по делу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sh_Ok, один корумпований чиновник з МО може вкрасти мільйон двадцятьма різними способами: від закупівлі тушонки бійцям по сто гривень до списання форми/амуніції, що не дійде тим же бійцям. Якщо на місце такого поставити некорумпованого патріота - то йому можна робити зарплату і десять і двадцять тисяч.

Ви самі багато у цей фонд перерахували, що у його бугалтерію зазираєте?

Я й сам грішу подібним - мені дають гроші на виготовлення буржуйок, а я їх віддаю "Партизанам" або на фліс для балаклав. Не довіряєте мені - не давайте, а якщо довіряєте - повірте, волонтери краще знають куди саме зараз вкласти ті кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому вирішувати мають 100 користувачів фейсбуку?

тому що він пише про свій фонд, основне частина донаторів якого прийшли через фейсбук.

Чому такі питання не виносяться на широке обговорення?

зробіть свій фонд. й виносьтє на широке обговорення.

тема ні про що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sh_Ok, один корумпований чиновник з МО може вкрасти мільйон двадцятьма різними способами: від закупівлі тушонки бійцям по сто гривень до списання форми/амуніції, що не дійде тим же бійцям. Якщо на місце такого поставити некорумпованого патріота - то йому можна робити зарплату і десять і двадцять тисяч.

Ви самі багато у цей фонд перерахували, що у його бугалтерію зазираєте?

Я й сам грішу подібним - мені дають гроші на виготовлення буржуйок, а я їх віддаю "Партизанам" або на фліс для балаклав. Не довіряєте мені - не давайте, а якщо довіряєте - повірте, волонтери краще знають куди саме зараз вкласти ті кошти.

Феніксу не перераховую, але в скриньки самооборони і в продуктові кошики - ділюсь скільки можу.

А по темі - а чому тоді гранти тільки міліції, а вчителі, а лікарі? а пенсіонери? у нас всі бюджетники отримують низьку зарплату і діляться з тими кому зараз найважче - з тими хто став на захист України. Так, звичайно, внески цих людей можливо не роблять погоди в благодійних фондах, але це не означає що їх думку не потрібно враховувати. Щодо вас особисто - я вас дуже поважаю, і довіряю вам, і ви і "Партизани" робите одну справу, і я впевнена що кошти йдуть туди куди треба.

А "справжній некорумпований патріот" коли країні важко, повинен працювати за таку ж зарплату яку отримує більшість громадян. Чиновники ж які крадуть будуть красти і далі хоч йому мільйон зарплати дай, просто їх недостатньо звільняти з посади, а доводити справу до кінця - до суду і справедливого покарання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви побачили там міліцію мова іде про Міністерство Оборони він там зараз працює і як я зрозумів не має з ким працювати бо мало хто хоче іти на такі гроші і щей працювать чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sh_Ok, по переш не міліції, а міністерству оборони, то кагбе разні речі. А по друге поки не запрацює нормально МО, то діяльність волонтерів буде малоефективною, тому як вони просто фізично неможуть забеспечити потреби всієї армії, а це не тільки одяг і харчі, є речі які простим людям просто недоступні.

І тому потрібно ламати систему і налагоджувати роботу МО, а для цього потрібні спеціалісти і відповідна оплата їм, того як в кожного є сімя і її потрібно кормити, і патріотизм може закінчитись там де почнуться голодні власні діти.

Зараз війна, того увага прикута до МО, закінчиться війна доберться і до інших бюджетніиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він дивиться в корінь проблеми. Чому появився той фонд, тому що армія нічого не мала, а чому? а тому що крали там безміри, перестануть красти той фонду не треба буде. Варто спробувати, гірше не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви побачили там міліцію мова іде про Міністерство Оборони він там зараз працює і як я зрозумів не має з ким працювати бо мало хто хоче іти на такі гроші і щей працювать чесно.

Про міліцію погарячкувала, звиняйте. Хай спробує запросити хлопців, які пройшли через пекло, а зараз поранені, стали інвалідами, хай запросить дружин загиблих, волонтерів, які працюють зараз замість тих чиновників і мають вже великий досвід. Я не проти що чесна праця повинна бути гідно оплачена, але не в такий складний час і не з таких джерел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sh_Ok, патріотизм може закінчитись там де почнуться голодні власні діти.

Повірте, зарплата в міністерстві оборони, як і в інших міністерствах далека від голодних дітей. а від крутих автівок, шикарних хоромів, відпочинку на дорогих курортах можна і відмовитись, хоч на якийсь час.

Голодні діти - скоріше все таки у тих кого призвали в збройні сили, поранили, вбили. І їх згоди ніхто не питав, чи згідні ви залишити сім"ю і віддати життя і чи є кому годувати їх дітей і доглядати батьків. а добровольці взагалі не мають жодних гарантій від держави але залишаються патріотами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно зрозумів?

Люди будуть скидатись грошима на зарплату міліціонерам? 0_0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви побачили там міліцію мова іде про Міністерство Оборони він там зараз працює і як я зрозумів не має з ким працювати бо мало хто хоче іти на такі гроші і щей працювать чесно.

Про міліцію погарячкувала, звиняйте. Хай спробує запросити хлопців, які пройшли через пекло, а зараз поранені, стали інвалідами, хай запросить дружин загиблих, волонтерів, які працюють зараз замість тих чиновників і мають вже великий досвід. Я не проти що чесна праця повинна бути гідно оплачена, але не в такий складний час і не з таких джерел.

Так от тож може і хоче когось запросити звідки ми знаємо! Припустимо когось зі Луцька, простого хлопця чи волонтера. Ви поїдите працювати у Київ? із зарплатою у 2500 грн чи скільки там? а житла там точно в найблищих пару років вам ніхто не дасть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно зрозумів?

Люди будуть скидатись грошима на зарплату міліціонерам? 0_0

ЯКим нафіг міліціонерам. Говорять про Міністерство оборони. А мєнти це МВС.

Не путайте хрен з пальцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от тож може і хоче когось запросити звідки ми знаємо! Припустимо когось зі Луцька, простого хлопця чи волонтера. Ви поїдите працювати у Київ? із зарплатою у 2500 грн чи скільки там? а житла там точно в найблищих пару років вам ніхто не дасть!

Вирішили перейти на особистості? Я досить аскетична людина, і зарплати такої мені особисто вистачає. Житло - це справді проблема, але знову ж таки не обов"язково розраховувати на квартиру або будинок. Якби був хоч якийсь гуртожиток - на період працевлаштування - чим не варіант, це все одно на порядок дешевше ніж запропоновані гранти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sh_Ok, патріотизм може закінчитись там де почнуться голодні власні діти.

Повірте, зарплата в міністерстві оборони, як і в інших міністерствах далека від голодних дітей.

назвіть цифру.

Зрозумійте треба брати СПЕЦІАЛІСТІВ, а спеціалісти дешево не коштують. Якщо брати з регіонів як ви пропонуєте треба забезпечити житлом. Якщо брати з Києва то у них уже зазвичай є робота і патріотизм патріотизмом, але от із зарплати скажімо 8000 тис переходити на 2500 не дуже хочеться (і то не одному доведеться менше і гірше кушать а цілій сімї). Нє ну може хтось і захоче.

Доречі він писав що шукає людей для важкої праці в міністерстві, але до у ваги беруться не тільки здобутки перед батьківщиною (ті які ви перечислили), але і спец знання, досвід роботи і бажання і можливість працювати за копійки (суму не уточнював).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, зарплата в міністерстві оборони, як і в інших міністерствах далека від голодних дітей.

Розберіться для початку у рівні володіння вами інформацією. З/П 1750 грн + премії-надбавки - до 2500 грн/місяць. Тому і крадуть!

Ви підете на роботу з такою зарплатнею? Ні. А якщо є можливість красти 100 тис. в місяць? Звичайно так!!! - тоді ви нам не підходите. А той, хто підходить - зазвичай відповідальна, трудолюбива людина, яка в 99% випадків ВЖЕ добилась в житті успіху і доходу в ХХХХХ грн/місяць. Ви б пішли з свого бізнесу/роботи на зарплату на межі виживання( ще й у Києві!), при цьому (УВАГА!!!) ви будете ВІДПОВІДАТИ за мільйонні потоки ? Питання риторичне.

Тому я ЗА зарплату депутатам - 20 тис. грн мінімум, чиновникам - 10 тис. грн мінімум. міністрам - 100 тис. грн мінімум!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Так от тож може і хоче когось запросити звідки ми знаємо! Припустимо когось зі Луцька, простого хлопця чи волонтера. Ви поїдите працювати у Київ? із зарплатою у 2500 грн чи скільки там? а житла там точно в найблищих пару років вам ніхто не дасть!

Вирішили перейти на особистості?

Та ні.

Вирішили перейти на особистості? Я досить аскетична людина, і зарплати такої мені особисто вистачає. Житло - це справді проблема, але знову ж таки не обов"язково розраховувати на квартиру або будинок. Якби був хоч якийсь гуртожиток - на період працевлаштування - чим не варіант, це все одно на порядок дешевше ніж запропоновані гранти.

Тоді варто спробувати звязатись із ним і можливо вас приймуть на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З/П 1750 грн + премії-надбавки - до 2500 грн/місяць. Тому і крадуть!

таку зарплату отримує старшина Луцького прикордонного загону. І менша частина державних службовців обласного і районного рівнів, більша частина державних службовців отримує дещо менше. приблизно стільки ж отримують вчителі і лікарі, хіба що ті хто має велику вислугу років отримують трохи більше. більшість пенсіонерів в нашій області отримують пенсію 1049 грн. Їм теж красти?

В міністерстві зарплата не набагато але вища (це про володіння мною інформацією, в Києві трохи вищі посадові оклади ніж в Луцьку).

Ви підете на роботу з такою зарплатнею? Ні. А якщо є можливість красти 100 тис. в місяць? Звичайно так!!! - тоді ви нам не підходите. А той, хто підходить - зазвичай відповідальна, трудолюбива людина, яка в 99% випадків ВЖЕ добилась в житті успіху і доходу в ХХХХХ грн/місяць. Ви б пішли з свого бізнесу/роботи на зарплату на межі виживання( ще й у Києві!), при цьому (УВАГА!!!) ви будете ВІДПОВІДАТИ за мільйонні потоки ? Питання риторичне.

Тому я ЗА зарплату депутатам - 20 тис. грн мінімум, чиновникам - 10 тис. грн мінімум. міністрам - 100 тис. грн мінімум!

Я працюю вже 20 років маленьким гвинтиком в державній системі. через мене проходять мільйонні потоки. зарплату отримую 2500 - 3000 грн. НЕ КРАДУ, ХАБАРІВ НЕ БЕРУ. Не вважаю себе лузером або безвідповідальною людиною.

Я не вважаю що людям не потрібно платити. Потрібно, і достойну зарплату. Але тоді, коли можна заплатити ВСІМ.

Згадайте 2004-2005 рік, Юлія Володимирівна підняла зарплати якраз тим категоріям чиновників про які ви пишете і що, перестали красти? Апетит приходить під час їжі. Чим більше зростають доходи тим більші стають потреби. Потрібно змінити систему контролю за відповідністю доходів і витрат може тоді перестануть красти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, зарплата в міністерстві оборони, як і в інших міністерствах далека від голодних дітей.

Розберіться для початку у рівні володіння вами інформацією. З/П 1750 грн + премії-надбавки - до 2500 грн/місяць. Тому і крадуть!

Ви підете на роботу з такою зарплатнею? Ні. А якщо є можливість красти 100 тис. в місяць? Звичайно так!!! - тоді ви нам не підходите. А той, хто підходить - зазвичай відповідальна, трудолюбива людина, яка в 99% випадків ВЖЕ добилась в житті успіху і доходу в ХХХХХ грн/місяць. Ви б пішли з свого бізнесу/роботи на зарплату на межі виживання( ще й у Києві!), при цьому (УВАГА!!!) ви будете ВІДПОВІДАТИ за мільйонні потоки ? Питання риторичне.

Тому я ЗА зарплату депутатам - 20 тис. грн мінімум, чиновникам - 10 тис. грн мінімум. міністрам - 100 тис. грн мінімум!

сумнівне твердження, імхо,

дай 10тис зарплати, я є можливість (безкарно) ще 100 тис добувати - не факт що не буде - залежить від людини

те ж саме стосовно депутатів, теж саме стосовно міністрів !!!

скільки не дай - буде мало

людей треба міняти

перейдем на особистості:

спитаю, здогадуючись відповідь наперед, - скільки ти заробляєш на своєму волонтерстві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через мене проходять мільйонні потоки. зарплату отримую 2500 - 3000 грн. НЕ КРАДУ

ееее... не путайте! "Через мене проходять" і "Я розпоряджаюсь" - двє бальшиє разніци.

дай 10тис зарплати, я є можливість (безкарно) ще 100 тис добувати - не факт що не буде - залежить від людини

дай зарплату 2000 грн. - чесний точно не піде, а не чесний точно буде красти. Відчуваєш різницю?

перейдем на особистості: спитаю, здогадуючись відповідь наперед, - скільки ти заробляєш на своєму волонтерстві?

мінус дві-три тисячі в місяць :_07:

В мене є файна дружина, яка мене терпить. А ще вона продає файні патріотичні речі "мейдінюкрейн" тіпа такого:

file1408625348.jpg

цим і живем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через мене проходять мільйонні потоки. зарплату отримую 2500 - 3000 грн. НЕ КРАДУ

ееее... не путайте! "Через мене проходять" і "Я розпоряджаюсь" - двє бальшиє разніци.

Звісно це не одне й те ж, але було б бажання вкрасти - спосіб можна придумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...