Перейти до змісту

Потрібна діагностика ПК


Damask

Рекомендовані повідомлення

Потрібно провести діагностику по причині того, що ПК вимикається за відсутності об'єктивних причин на це.

Опис проблеми: Комп'ютер може вимикатись як через 4 сек після запуску (натиснення кнопки ввімкнення ПК) так і після години роботи.

Можливі джерела проблеми:

- кулер на процесорі закріплений тільки трьома ніжками, четверта - зломана;

- В корпусі встановлено три вінчестери, відеокарта на 256 мб (із двома DVI виходами). При цьому всьому БЖ на 450 ват (думаю маловато);

- дуже б не хотілося б цього але можливо проблема в оперативці, так як комп'ютер відверто підвисав навіть на чистій вінді (характеристики, 4-х ядерний процесор + 4ГБ оперативки + 256 відео)

Власне хотів би щоб знайли причину чому вимикається, запропонували варіанти по вирішенню проблеми, були готові за неї взятись щоб виправити.

Замінити систему охолодження (кулер на процесорі видає нетерпимо гучний шум), розглядаю варіанти встановлення більш потужнішого кулера.

Плюс ще кілька дрібних правок, які не є суттєвими (наприклад, поставити заглушку на задню стінку системника, підключити індикатор живлення і т.д. )

Звертатись краше в ПП, так як маю звичку не піднімати трубку від незнайомих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, шо встановлення заглушки на задню стінку системника вирішить проблему

хоча, можливо, 2 виходи DVI дійсно забагато для БЖ в 450 Вт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене VGA і HDMI завжди в роботі, теж 256 відео та чотири вінта. Блок 450 ватт 6 гігов опори. Політ нормальний. Вимкнення дійсно можуть бути по перегріву проца, або ж підгулявшому БЖ (яка марка БЖ?)

Можеш спробувати заміряти температуру еверестом - тоді точно взнаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливі джерела проблеми:

- кулер на процесорі закріплений тільки трьома ніжками, четверта - зломана;

це потрібно виправити однозначно

- В корпусі встановлено три вінчестери, відеокарта на 256 мб (із двома DVI виходами). При цьому всьому БЖ на 450 ват (думаю маловато);

якщо б/ж якісний, то його більш, ніж достатньо. Тут потрібно:

1. спробувати інший б/ж (можливо цей має здуті конденсатори, тощо)

2. спробувати відключити 2 інші вінти і подивитись, чи знімає це проблему

3. спробувати роботу системи з іншим вінтом (можливо некоректно працює сам вінт з системою)

- дуже б не хотілося б цього але можливо проблема в оперативці, так як комп'ютер відверто підвисав навіть на чистій вінді (характеристики, 4-х ядерний процесор + 4ГБ оперативки + 256 відео)

оперативку можна мемтестом перевірити, а ще раджу саму материнку оглянути на наявність здутих конденсаторів.

У мене було два компа, що самовільно вимикались (точніше перезавантажувались) під час роботи. Причина - здуті конденсатори на материнці.

Я б діагностику з цього і почав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто замініть термопасту та почистіть радіатор процесора.

Пробував, не допомогло.

Вимкнення дійсно можуть бути по перегріву проца, або ж підгулявшому БЖ (яка марка БЖ?)

Щось схоже до http://kpi.com.ua/ab...about/ KWYSRV, точну модель не можу зараз сказати

Можеш спробувати заміряти температуру еверестом - тоді точно взнаєш.

Наразі ПК вимикається через 5-10 сек після завантаження.

2. спробувати відключити 2 інші вінти і подивитись, чи знімає це проблему

3. спробувати роботу системи з іншим вінтом (можливо некоректно працює сам вінт з системою)

Пробував, не допомогло.

Крім Нотікса, хто ще які варіанти порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Damask, я ніс у PC doctor на стрілецькій. Богдан там усьо чьотко зробив, пропаяв материнку, відтестував. Ремонтуюсь у нього. Рекомендований теж з БОрди))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...