Перейти до змісту

МТС: про хороше


Рекомендовані повідомлення

Кілька місяців тому зіштовхнувся з ситуацією, коли на МТСі з мене не зовсім правильно зняли кошти. Небагато, десь до 10 грн. Написав у підтримку - і за пару днів питання вирішилося позитивно: гроші повернули.

Паралельно два місяці користувався 3G "МТС Коннект", мав помісячний тариф "Безлімітний місяць". В перший день кожного місяця знімалося з рахунку близько 80 грн. - і я мав собі місяць безлімітного інтернету, причому в Луцьку, в районі балки МТС тягне швидше, ніж Інтертелеком (1,8-2 мегабіт/сек проти 0,4-0,6 мегабіт/сек) і до того ж стабільніше.

Тиждень тому я не дуже вчасно перейшов з помісячного тарифу на подобовий: затупив і зробив це не в останній день місяця - 30 листопада, а 01 грудня. Відповідно, в перший день грудня з мене знялося біля 80 грн. за безлімітний інтернет протягом всього грудня, а лише після цього перевело на подобовий тариф, де щодня також знімаються гроші за користування нетом. Тобто, і за місяць знялися гроші, і подобово знімалися б. Така собі накладочка вийшла. Внаслідок цього на рахунку було мінус 73 гривні. Стало прикро, вже думав викидати сімку - бо дешевше було б купити новий стартовий пакет, ніж закривати борг.

Але написав листа в підтримку, знайшов слова, щоб пояснити свою помилку - і сьогодні питання вирішилося, стягнуті гроші за грудень мені повернули.

Приємно, що лояльність до абонентів таки має місце!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приємно те, що наші люди створюють теми не тільки тоді, коли хочуть на когось поскаржитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені підказує, що навіть в цій темі зараз хтось облажає МТС... ну не знаю - якась така чуйка є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вже відкрили тему про мтс щоб не шукати чи створювати нової напишу тут.

виникла потреба взяти стартового мтс.сам ніколи не користувався послугами цього оператора.отже порадьте який тариф краще обрати.

стартовий потрібен щоб дзвонити в мережі мтс,та щоб людям було ненакладно дзвонити на мій лайф.

наперед дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смартфон

35 коп + пф - і інтернет та дзвінки безкоштовно безліміт

це з послугою смартфон оптом. дешевше ще є лише 25 коп в день без інету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені підказує, що навіть в цій темі зараз хтось облажає МТС... ну не знаю - якась така чуйка є :)

Знайдіть запис розмови сільського дядькі із с.Лисицьк з оператором (девачкой) МТС, зосміху впасти можна. Про погане говорити небуду, але й хорошого нічого сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смартфон 35 коп + пф - і інтернет та дзвінки безкоштовно безліміт

Для Волинської області, хіба "Смартфон" не 50 коп./день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Волинської області, хіба "Смартфон" не 50 коп./день?

Якщо активувати знижку 30%, то виходить по 35. Знімає відразу за місяць 10-11 грн і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо активувати знижку 30%, то виходить по 35. Знімає відразу за місяць 10-11 грн і все

Як її активувати? Мені після останнього поповнення рахунку прийшла СМС "Послугу "Економте 30%" підключено", хоча не пам'ятаю, що я таку послугу активовував. І ніяких 10-11 грн. не зняло з рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...