Перейти до змісту

Про дискримінацію в Росії


Plum

Рекомендовані повідомлення

нате вот гляньте, про вашу любимую Америку...
ну це вона Ваша улюблена напевно, бо дуже вже Ви любите про неї говорити. А для мене вона приблизно така ж "улюблена" як і Росія. США і Росія -- два найбільших світових агресори, а Путін і Буш -- головні терористи світу.
за чей счет происходила "цветная рволюци"
а от в Вас є неспростовні докази цьому? А якщо немає то для чого вякати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
США і Росія -- два найбільших світових агресори, а Путін і Буш -- головні терористи світу.

Я згідний.

Тільки от чого Україна стала союзником одного з цих агресорів і терористів в Іраці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна НЕ ВОЮВАЛА в Іраці. Наскільки я пам'ятаю, Україна відправила туди тільки загони по знешкодженню хімічної і бактеріологічної зброї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от в Вас є неспростовні докази цьому? А якщо немає то для чого вякати?

во первых ты тоже много чего вякаешь, про УПА, доки НКВД, договоры. Вот ты знаешь наверняка, ты их видел, ты их трогал, ты уверен в их достоверности.

Думаю на все ответ, нет, нет, нет, и еще раз нет. Да и впрочем никто доказательств и не даст, так, просто бросят информационную "кость", а ты грызи как хочешь.

Людям в первые дни "революции" платили по 200грн в день. Кто поддерживал революцию то??

PS Фильм хотя бы глянь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна НЕ ВОЮВАЛА в Іраці. Наскільки я пам'ятаю, Україна відправила туди тільки загони по знешкодженню хімічної і бактеріологічної зброї.

а зачем? внутри нашего государства уже везде порядок? надо теперь помогать наводить порядок в остальном мире?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Plum а вообще почти все высказывания в этом разделе, и еще в разделе "Религия" основаны на субъективных мнений, так как наверняка никто не знает. Да, можно слушать мнение родителей, а те узнали от дедушек, бабушек, а те услышали от народа. Но есть и другие люди, у которых полностью противоположное мнение. И естественно у каждого свои доводы. Так что твоя вторая цитата 51 поста, немного неуместна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, конечно, но Россия сейчас менее опасна чем Штаты.

почему? потому что Россия сейчас все-таки если не на подъеме, то на стабильном уровне.

а вот Штаты - перед входом в анус кризис. поэтому могут быть неадекватными.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во первых ты тоже много чего вякаешь, про УПА

я знаю що вякаю, я це знаю від безпосередніх свідків і учасників тих подій

доки НКВД, договоры.
а от про це цитати дай будь-ласка де я говорив
Людям в первые дни "революции" платили по 200грн в день.
Десятки моїх друзів і знайомих з Луцька, Ковеля, Любомля і Львова з першого до останнього дня революції були на Майдані. І це тільки ті люди, кого знаю я особисто. Ніхто їм нічого не платив. Тільки ночівлю кияни багатьом майданівцям надавали БЕЗКОШТОВНО, бо також переймались долею України. І харчів безкоштовних там було багато. Я знаю випадки, коли старенькі бабусі на останні гроші купували хліб і робили бутерброди людям, які стояли на Майдані. І взагалі, хто там не був, тому важко зрозуміти атмосферу, яка там була. Це був момент, коли дійсно всі люди, які там перебували, стали рідними, братами і сестрами. Кажуть що в американців сильно розвинуте почуття патріотизму. Так от, в порівнянні з людьми на майдані вони взагалі не знають що таке патріотизм.

Особисто я нажаль не зміг поїхати тоді в Київ, але щовечора після роботи я стояв на Театральному майдані в Луцьку, і (ти не повіриш!) також безкоштовно.

Кто поддерживал революцию то??
Ну багато хто... Наприклад Боря Березовський каже що підтримував :angry:

А взагалі і ми від фірми відправляли на Майдан ковбасу бусами БЕЗКОШТОВНО (ми тоді займались виготовленням ковбас). І таких як ми було пів України.

PS Фильм хотя бы глянь.
а ще я бачив фільми, в яких Німеччина виграла Другу Світову війну, а американці висадились на Марс... круто, правда?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна НЕ ВОЮВАЛА в Іраці. Наскільки я пам'ятаю, Україна відправила туди тільки загони по знешкодженню хімічної і бактеріологічної зброї.
а зачем? внутри нашего государства уже везде порядок? надо теперь помогать наводить порядок в остальном мире?
ну, слава Богу в нас в країні на даний момент немає небезпеки застосування хімічної і бактеріологічної зброї. А війська здатні з нею боротись є, і до того ж одні з кращих в світі. То чому б не допомогти? І не американцям, а іракцям, бо в даному випадку саме вони могли постраждати найбільше. Та і для наших це корисно -- і зарплата добра, і навчання в практичних умовах непогане.

Можливо саме тому що українці допомагали іракцям а не американцям їх і таліби не чіпали? Всі українці, які загинули в іраку, загинули практично випадково. В військових операціях вони участі не приймали. І серед представників всіх країн українці понеслі в іраку найменше втрат. Ні про що не говорить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я больше сторонник того, чтоб Украина вообще не несла потерь в Ираке. ни случайно, ни от талибов, ни вообще от кого бы то ни было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я больше сторонник того, чтоб Украина вообще не несла потерь в Ираке. ни случайно, ни от талибов, ни вообще от кого бы то ни было.
я думаю серед українських "шабашників" які будують Москву, СПБ і інші російські міста за рік втрати приблизно такі ж або і більші, як серед військових українців в іраку :angry:

Кожен сам обирає собі професію. До того ж українських військових за кордон так просто не відправляють -- туди їдуть добровольці, які підписують контракт, знають за що вони туди їдуть і чим при цьому ризикують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є думка і тих людей які там були і несли службу. Їх і тут не з простертими руками прийняли. Створювали штучні перешкоди в оформлені документів, віз, переводу зароблених коштів і т.д. - Все з слів знайомого який служив в Іраці.

+ воювати на рівні країни це одне...а от деякі сутичкі були (попутали з амеріканосами :angry: ). К приміру розповідав, що їхній снайпер ходив на оплачуване "полювання", працювали не тільки як службовці а намагались заробити горошей троха, тому були серед народу, спілкувалися з ними і саме за це заробили авторитет. Умови прожиття непогані, але до рівня амеріканос не дотягували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще я бачив фільми, в яких Німеччина виграла Другу Світову війну, а американці висадились на Марс... круто, правда?

ну вот видишь, даже не смотрев фильм, ты уже высказываешься. Фаренгейт 9/11 все смотрели, да и фактов прилично там, никто же не говорит что фильм снят по заказу России.

я знаю що вякаю, я це знаю від безпосередніх свідків і учасників тих подій

в той самой Польше тоже есть живые люди, те самые свидетели и очевидцы, и у них совсем другое мнение о том самом УПА (к примеру).

У тебя очень предвзятое мнение, и спорить с тобой просто не возможно. Вот уперся и все, Россия - центр мирового зла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебя очень предвзятое мнение, и спорить с тобой просто не возможно
точно те ж саме можу сказати про тебе. Але в мене є дуже багато причин так ставитись до Росії, а в тебе?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але в мене є дуже багато причин так ставитись до Росії, а в тебе?

Plum, ну ладно насчет УПА ты знаешь от очевидцев. но в России у тебя родственников нет - как ты можешь оценивать тамошнюю ситуацию? по подаче в СМИ? так дуроящику верить в наше время можно только в программе "Спокойной ночи, малыши", а газеты - исключительно для "оторвать да помять" :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мое мнение к России?

Только счастливые детские воспоминания, дворик с качелями, лавочками, девятиэтажные дома, все залито солнечными лучами, а во дворике играют дети, ералаш, журнал мурзилка, Винни пух, Вот такой у меня образ при упоминании слов Россия, или СССР. И у многих других людей такое же отношение, хотя не все так радужно было, как хотелось.

Но разве в мире к Германии плохое отношение? учитывая все 2 войны которые были.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє погане відношення в першу чергу не до Росії на території Росії, а до Росії на території України. Як тільки Росія перестане пхати сюди свого носа і в моїй державі українці самі зможуть вирішувати що для них добре і як вони мають поступати -- моє ставлення до неї відразу зміниться. Це стосується і питання про визнання воїнів УПА героями, і питання про російські школи на Україні, і питання про мову, і питання про Крим, і питання про НАТО, і питання про Прем'єр-міністра України і багатьох-багатьох інших питань, включно з тими, що стосуються переховування на території Росії злочинців, яких розшукує українська міліція, а Росія їх видавати не хоче. Це все питання, які Росія хоче вирішувати за Україну. Досить терпіти втручання в наші внутрішні справи і боятись щось в себе зробити, бо Росія може не так відреагувати.

2 Shura:

Ти питав чого укрїнські війська пішли в Ірак, якщо в нас самих ще порядок не навели. Зустрічне питання -- чого Росія сунеться до нас зі своїми претензіями і порадами стосовно наших внутрішніх питань, якщо в них самих порядку набагато менше, ніж в нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но разве в мире к Германии плохое отношение? учитывая все 2 войны которые были.
Німеччина сидить собі тихенько, розвивається і не вказує іншим як потрібно жити. А враховуючи нинішній рівень розвитку в Росії (а заодно і в Україні) і в Німеччині, я інколи шкодую, що ми виграли війну... Росія в себе порядку навести не може, а береться керувати всіма навколо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну даж и не знаю насчет слоган дня это или нет но "лучше управлять, быть под чьим-то управлением"

зрите к корень товарищи, что хуже, сосед который вмешивается в "семейные дела", или верхушка мудил, которая ничего не говорит соседу, либо связка и того и другого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна НЕ ВОЮВАЛА в Іраці. Наскільки я пам'ятаю, Україна відправила туди тільки загони по знешкодженню хімічної і бактеріологічної зброї.

А я і не писав що Україна воювала в Іраці. (я цього не знаю)

Та Америка туди не так воювати прїхала, як за нафтою. А воювала там Україна, чи не воювала, не має ніякого значення.

Америка тепер абсолютно справедливо може заявити, що Україна її СОЮЗНИК!!!

А на рахунок хімічної і бактеріологічної зброї ти по телевізору і по радіо почув?

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry165489

Раджу почитати. Мені було дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок хімічної і бактеріологічної зброї ти по телевізору і по радіо почув?
не по радіо, а від людей, які мають дуже безпосереднє відношення до керівництва військовими частинами в м. Луцьку
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тутешні старожили (яких мало) добряче памятають репресії і + недаром на меморіалі стоіть памятник Холмщикам. Поцікавтесь, не полінуйтесь про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от чего "химического и бактереологического" иракцем "помогать" нужно? Разве что от юсовских снарадов с обедненным ураном.

Чо б не сказать прямо - украинские "войска", как и прочие (ну разве что за исключением англичан) - там просто для мебели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна НЕ ВОЮВАЛА в Іраці. Наскільки я пам'ятаю, Україна відправила туди тільки загони по знешкодженню хімічної і бактеріологічної зброї.

І за це Іракці наших не трогали. Мінімальні втрати.

2троцкист

А це, як назвав один з вояків, робота на Америкосів. Патрулювання, КПП, підтримання правопорядку.

Тобто за їхні гроші робим те що скажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...