Перейти до змісту

Про дискримінацію в Росії


Plum

Рекомендовані повідомлення

Та і не закінчили ви на Кавказі, і не закінчите ніколи. Це вічна війна. І винуваті в цьому зовсім не чеченці. Точніше вони винуваті тільки тим, що в надрах їхньої землі є багато нафти.

Так уж устроен мир, сильный душит слабого. Страна где есть боеспособная сильная армия, хорошее вооружение, огромный запас природных ресурсов, вправе нискем не считаться. Та было, так будет, и так есть. Куда катится мир, кричали одни, а другие просто его катили. Вон Грузия, в полной изоляции, отключили все, что только можно было, границы заблокировали намертво, и что, кто-то может хоть что-то сделать России, кроме как сказать "аяяяй, нехорошо поступаете". Правда на стороне сильного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
Та і не закінчили ви на Кавказі, і не закінчите ніколи. Це вічна війна. І винуваті в цьому зовсім не чеченці. Точніше вони винуваті тільки тим, що в надрах їхньої землі є багато нафти.

Так уж устроен мир, сильный душит слабого. Страна где есть боеспособная сильная армия, хорошее вооружение, огромный запас природных ресурсов, вправе нискем не считаться. Та было, так будет, и так есть. Куда катится мир, кричали одни, а другие просто его катили. Вон Грузия, в полной изоляции, отключили все, что только можно было, границы заблокировали намертво, и что, кто-то может хоть что-то сделать России, кроме как сказать "аяяяй, нехорошо поступаете". Правда на стороне сильного.

Только не надо тут из грузинских овечьку делать. В Абхазии и Южной Осетии, так то, около 90% жителей - граждане РФ.

И когда "демократичная мирная страна" закупает вооружения и нанимает пендосовских инструкторов, дабы перестрелять, в данном случае, моих сограждан, то "заблокировать границы" - это самое гуманное, что могут сделать российские власти. Пусть Миша на такие "нехорошие поступки" молится. А то веть и настоящие ракеты могут прилететь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не, это я просто к примеру привел, что сильные страны могут делать впринципе что угодно, и им врятли кто помешает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только не надо тут из грузинских овечьку делать. В Абхазии и Южной Осетии, так то, около 90% жителей - граждане РФ.
ну давай заселимо Монако на 90% українцями (треба буде відправити в Монако всього 320904 українця) і заберемо собі їхню територію, га? То ж класно буде -- море, сонце, лазурні пляжі... і все це УКРАЇНА!.. :)

Якої біди громадяни Росії поперлись в Абхазію і Південну Осетію? Їм своїх територій мало? От хай і освоюють свої "бескрайние просторы".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, эдак ты и меня выселишь куда подальше? у меня корни - оттуда, из Сибири...

я не хочу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на счет кавказа да, постреливать там будут еще долго, но полномасгштабные боевые действия закончены.
Там війна закінчувалась вже давно, ще при Єльцині. Вже і війська звідти виводили. Поки до влади не прийшов КГБіст Путін і його спецслужби не підірвали кілька жилих будинків і не списали ці теракти на чеченців, щоб був привід повернутись в Чечню і воювати там.
И ни кто и не говорит, что чехи в этом виноваты. Виноваты бандиты, прикрывавшиеся одним из религиозных течений и оплачиваемые арабскими долларами.
ага, арабськими доларами вони оплачують зброю, яку нелегально купують в російської ж влади. Росії вигідна війна. Життя солдат і мирних громадян Чечні ніхто не рахує, а гроші в кишені течуть річкою.
Про нефть - наивно. В Сибири сотни таких нефтяных чечней.
ага, в Штатів також сотні "нафтових Іраків" є, але це не зупинило їх. Їм же (як і вам) завжди мало...

Повернемось до депутатів Думи. Скажіть мені -- невже всі депутати в Російській Думі мають слов'янську зовнішність? Там немає представників з Чукотки чи Кавказу? Чого вони мають їздити з водіями-слов'янами? Я думаю тому, що в КДБ росії людей з кавказькою зовнішністю не беруть, а слідкувати потрібно за всіми :)

Це тема вічна і безкінечна, спорити можна до піни з рота, все-одно кожен лишиться при своїй думці. Моя думка така, що Росія (як і США) -- дуже агресивна і до всіх вороже настроєна імперія, яка хоче керувати всіми до кого руки дотягнуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, эдак ты и меня выселишь куда подальше? у меня корни - оттуда, из Сибири...

я не хочу :)

Шура, доля кожної людини унікальна. Одних вона засилає в Сибір, інших в Осетію, ще інших в Україну чи в Монако. Але ж ти не кажеш, що Україна повинна керуватись з Росії, бо твоє коріння з Сибіру, а живеш ти в Києві? То чому та ж Осетія повинна керуватись з Москви?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше пусть к нам дотянутся руки России, чем пендостана. :)

Поки до влади не прийшов КГБіст Путін і його спецслужби не підірвали кілька жилих будинків і не списали ці теракти на чеченців, щоб був привід повернутись в Чечню і воювати там.

а факты, подтверждения, доказательства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ти не кажеш, що Україна повинна керуватись з Росії

думаю, что управление Украиной надо частично перевести в Луцк! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лишний раз доказывает - все кто родился за 101вым километром лимита, и нечегно им в России делать....
так правильно. Історична Росія -- це Москва, СПБ і по 100 км навколо них. А все інше -- автономки і інші "захоплені і прикріплені" території, які по суті-то до Росії і відношення ніякого не мають. Однією з таких територій от-от стане Білорусія.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно известно, что Россия делится на 2 части: Москва и все остальное... а Питер - нет, это святой город. с Москвой не сравнишь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше пусть к нам дотянутся руки России, чем пендостана. :D
Ні від одних ні від других великого добра не буде. Хоча якщо порівняти якість життя там і там... якби іншого вибору (тобто незалежності) не було, то краще б якась Швеція нас захопила :)

Повертатись в голий і босий союз з Росією -- зась.

Поки до влади не прийшов КГБіст Путін і його спецслужби не підірвали кілька жилих будинків і не списали ці теракти на чеченців, щоб був привід повернутись в Чечню і воювати там.

а факты, подтверждения, доказательства?

Шура, ну там же не діти це все робили, щоб так легко факти можна було знайти. Та і всі знайдені факти бігом-бігом знищувались, разом з тими хто їх знайшов :)

Неоспоримо одне -- в той період чеченцям абсолютно невигідно і нецікаво було підривати будинки в Москві. Їм дали незалежність, російські війська з їх території виводились, все складалось на їхню користь. Єдина сторона, якій такий розвиток подій був невигідний -- це Росія. Попробуй переконати мене в протилежному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ти не кажеш, що Україна повинна керуватись з Росії
думаю, что управление Украиной надо частично перевести в Луцк! :)
Ну так ніби ж обіцяла нинішня коаліція дати більше влади органам місцевого самоврядування... І це було б правильно -- народу простіше хоч якось контролювати владу на місцях, ніж десь там далеко в Києві.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй переконати мене в протилежному.

у меня нет фактов ни в одну, ни в другую сторону. поэтому и пытаться не буду.

Швеция нас захватывать не будет. потому как по многочисленным просьбам украинцев - они Китаем заняты будут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну семейный список покупок на неделю наверно всетаки менее значим, чем проект бюджета...
1. Проект бюджета не є секретною інформацією, крім того ніколи не повірю що він існує в єдиному екземплярі і його втрата потягне за собою пів року роботи по написанню його з нуля

2. Щоб мати за що купувати по списку покупок на тиждень, мені приходиться ще і працювати. І по роботі я часто маю справу з досить важливими документами, багато з яких існують в єдиному екземплярі. Втрата таких документів може вартувати років роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава дискусія получається, тільки не відходьте від теми о не хочеться терти такі цікаві та коректні розмови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только не надо тут из грузинских овечьку делать. В Абхазии и Южной Осетии, так то, около 90% жителей - граждане РФ.
ну давай заселимо Монако на 90% українцями (треба буде відправити в Монако всього 320904 українця) і заберемо собі їхню територію, га? То ж класно буде -- море, сонце, лазурні пляжі... і все це УКРАЇНА!.. :)

Якої біди громадяни Росії поперлись в Абхазію і Південну Осетію? Їм своїх територій мало? От хай і освоюють свої "бескрайние просторы".

Ошибаешся, уважаемый. Никто никуда не приперался. Абхазы и осетины живут на своих землях. И тыщу лет назад там жили.

Только почему то все они не захотели быть гражданами Грузии, а практически поголовно взяли гражданство РФ.

Как думаешь, почему? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там війна закінчувалась вже давно, ще при Єльцині. Вже і війська звідти виводили. Поки до влади не прийшов КГБіст Путін і його спецслужби не підірвали кілька жилих будинків і не списали ці теракти на чеченців, щоб був привід повернутись в Чечню і воювати там.

При Ельцине? (= Ты про позорные Хасавюртовские соглашения чтоле? Так эт было всё, что угодно, только не окончание войны.

А про взрывы домов... так это всегда будут говорить. И про Путина, и про Буша, что 09.11 была провокация со стороны спецслужб америки.

И ничего тут не докажешь. А во что верить, так то дело каждого..

ага, арабськими доларами вони оплачують зброю, яку нелегально купують в російської ж влади. Росії вигідна війна. Життя солдат і мирних громадян Чечні ніхто не рахує, а гроші в кишені течуть річкою.
Ну, кому война, а кому мать родна.. А вот что такое "солдат Чечни"? У нас федеральная армия, и отдельные субъекты федерации своих войск не имеют.
ага, в Штатів також сотні "нафтових Іраків" є, але це не зупинило їх. Їм же (як і вам) завжди мало...

Повернемось до депутатів Думи. Скажіть мені -- невже всі депутати в Російській Думі мають слов'янську зовнішність? Там немає представників з Чукотки чи Кавказу? Чого вони мають їздити з водіями-слов'янами? Я думаю тому, що в КДБ росії людей з кавказькою зовнішністю не беруть, а слідкувати потрібно за всіми :)

Це тема вічна і безкінечна, спорити можна до піни з рота, все-одно кожен лишиться при своїй думці. Моя думка така, що Росія (як і США) -- дуже агресивна і до всіх вороже настроєна імперія, яка хоче керувати всіми до кого руки дотягнуться.

А вам лишняя? :)

Что до депутатов же.. Ну во первых, как следует из сообщения, данное требование - это пребование не депутатов, а самой транспортной организации.

Никто, понятно, не будет увольнять хорошего водилу, много лет работающего в компании, только по тому, что он, допустим, чеченец.

И никто, ясно дело, не будет брать на работу "лицо неславянской внешности" только из извращенного чувства политкорректности.

И потом, водитель на самом деле должен знать маршруты и пути. Т.е. быть местным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну давай заселимо Монако на 90% українцями (треба буде відправити в Монако всього 320904 українця) і заберемо собі їхню територію, га? То ж класно буде -- море, сонце, лазурні пляжі... і все це УКРАЇНА!..

На все остальное вроде уже Shura ответил, кроме этой цитаты. Так вот, зачем ходить далеко? Украинцы можно сказать уже "захватили" кусочек Канады, свои поселения, на своем языке, со своей культурой. Вот так-то :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На все остальное вроде уже Shura ответил, кроме этой цитаты. Так вот, зачем ходить далеко? Украинцы можно сказать уже "захватили" кусочек Канады, свои поселения, на своем языке, со своей культурой. Вот так-то ;)
Це називається "діаспора". Але між тим вони не вимагають зробити українську мову державною в Канаді, або щоб Канада стала частинкою України :)

А якщо дивитись на це з твоєї точки зору, то росіяни "захопили" більшу половину території України. В них тут пашімаєш і свої міста-мільйонники, на своїй мові, зі своєю культурою... точніше безкультурою :D(ох відчуваю зараз почнеться.... ;) )

До того ж я не думаю, що в гараж, який обслуговує парламент Канади не беруть наприклад українців, чи індіанців, чи ще когось. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я слышал от наших в Канаду приехавших, что на украинском там чуть ли не аутентичные эскимосы уже говорят ;)

а вот насчет культуры милионников - тут двояко.

с одной стороны - да. всех фтопку, но мне так надо. а с другой - все весьма культурно ведут себя в архипереполненом транспорте. это к примеру.

все зависит от культуры человека

и %% культуры везде одинаков

только в Луцке 20% - это 40 тысяч, а в Киеве - 400 тыс. только скопления их (этих эмбицилов), конечно массовее.

поэтому я и избегаю Крещатик, Майдан и пр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

вчера гуляли с женой по городу. видели как у граждан, которые родом явно из региона южнее Краснодарского края, проверяли документы.

вспомнил этут тему. и вот что подумалось: а как вы думаете, на Украине с радостью наши политические лидеры возьмут в шоферы лицо "неславянской внешности"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брати Ральф і Міхаель Шумахєри - тоже ліца "нєславянской внєшності", мабуть, щоб когось з них взяти собі за шофера вистроїлась би черга :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суперечка Ваша - неумісна.

Дивимось так. Живу тут, все рідне, приїздить якесь іноземне сюди жить:

1. Нехай собі живе, аби не мішало.

2. Їх вже багато !! Ім школи нада !!!

3. Вже вимагають признання їхньої мови і т.д.

4. 2 Національності мають бути і т.д.

Це навмисний план знищити країну ?

Чи, можливо, відразу сказати ні ?

Чи визнавати фсіх, і права одинакові, але ! мова державна 1, 1 національність.

Я приїхав у чужу країну, з наміром працювати і жити, створити сімю і т.д. Якщо на те пішло , то час в чомусь поступитись, в мові, звичаях, чи культурі. Не можна все перекроїти під себе.

Звідси - менталітет "проросійської" держави і філософіяї, негативно сказується на остальних етнічних групах (словянах), аналогічно араби (і всі темношкірі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://rutube.ru/tracks/341545.html?v=ea1f...528fe2fde17ea30

нате вот гляньте, про вашу любимую Америку...

за чей счет происходила "цветная революция"

Добавил:

не жмитесь с трафиком, фильм интересный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...