Перейти до змісту

інтернет від "IT інтернет технологія"


Рекомендовані повідомлення

темку по ньому не знайшов, тому створив свою

розглядаю можливість підключення до цього провайдера. ціни звичайні, підключення безкоштовне. із альтернатив укртелеком або мучитись на візорі.

поділіться досвідом користування іхніми послугами. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже майже рік як підключився до них, + при підключенні була акція на безкоштовне кабельне телебачення (50 каналів).

Інтернет стабільний, за весь час було всього 3 - 4 рази проведення технічних робіт (відключали десь на 40 хв), але про це вони повідомляли на сайті заздалегідь.

Швидкість 50 Мбіт/с (реальна!).

єдиний мінус, це термін за який вони мене підключили..майже 2 тижні, але можливо це через те що приватний будинок.

Підключайся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключення безкоштовне

Безкоштовне (1 грн.) для багатоповерхівок а для приватного будинку 1000 грн. підключка. http://itlutsk.com.ua/privat

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь цим провайдером понад півтора року. Дуже задоволений... Мій пакет Швидкість до 10 Мбіт/с (Інтернет Світ)

Перебоїв в роботі майже немає, оплатити можна не виходячи з дому. Персонал привітний. Толкові інженери.

3962223509.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключився 3 дні назад, тариф 10 Мбіт/60гр, закачка при цьому 2,5МБ з торрента стабільно що рівняється 20Мбіт тому дорожчого тарифу і не треба!

Телебачення на рік на халяву, правда якого не дивлюсь.

Так що однозначно брати!

Якщо дуже прискіпуватись то не подобається інтерфейс їхнього сайту і "мого кабінету".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виділена лінія. вони по місту в приватні будинки проводять за приблизно 1000грн. а шо казати якщо за містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виділена лінія. вони по місту в приватні будинки проводять за приблизно 1000грн. а шо казати якщо за містом.

В яких районах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів за містом цього інтренету немає ?

він і в місті не скрізь є... Саме краще це подзвонити чи зайти до них і запитати про їх можливості та покриття
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Підніму темку, З"явилась можливість перейти на технології з Укртелекому, як зараз в них з якістю і швидкістю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...