Перейти до змісту

Проблема з авто


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Я перший раз перебирав редуктор десь після 15 тис. Все було чистеньке як нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив я ці свічки, яке ж це га..но. авто працювало на 1 циліндрі. Після того поставив старі і опа, авто працюэ. Повернув це лайно назад у магазин. Завтра куплю брікс з срібним стержнем, ще цв попробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо бриск? Де будете купувати? А то на формулі нема, хотів собі купити такі на газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так бриск. На формулі купив за 160 грн 4 шт. Свічки під газ з срібним стержнем. Поставив і авто працюэ навідмінно та динаміка супер. Надіюсь довго проїздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо заходити з критого ряда, то повертаэте на ліво і йдете прямо. Там мужик продаэ спойлери, захист картера і.д, ось це навпроии нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зробив більший зазор в свічках, бо також вий...бувалась і нерви тріпала. Минулого року було те ж саме. На зиму зазор більший, на літо менший. Зараз машинка веде себе чудово.

З.И. Був злий і зламав свічного ключа, як можна ту сталюку взагалі зламати - хз. В слідуючий раз буду прогрівати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто опель омега 2.0 Знову виникла проблема. Коли починаю рух автомобіль починаэ дьоргати.

Це продовжуэться до 1.5-2 тис обертів. Коли рушати плавно, проблеми не маэ. На холостому при різкому натисненні на газ перші 2 сек дьргаэться двигун. Така проблема вже була і я писав про неї, але після заміни свічок та проводів( ставив. Б/в) проблема пропала. На нових свічках наїздив десь 2 тисячі км. На мою думку це пропуск запалення, буду купувати нові провода, але якщо це знову свічки ?... це вже стоїть 2 комплект свічок, виходить потрібно міняти кожні 2 тис км. Катаюсь на газі, на бензині проблема майже відсутня,газ більш вибагливий. Також проблема може виникати через день, а інколи щодня.

В мене така ж проблема була кілька тижнів ....Також газ/бензин, 2,0 але Шкода...а сьогодні авто зовсім перестало їхати ледь дотягнув до сервісу ...Завтра йду куплю свічки які ви собі поставили ....сподіваюсь допоможе ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене сьогодні знову трішки потрусило. Думаю знову починаэться..... Заїду ще до газовиків можливо допоможуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На об'їзній в Рованцях толкові хлопці заїдь до них.

Ті хлопці не працюють з гбо2.

Э підозра,що у мене погано працюэ розходомір. Коли його відключаю, авто їде без усякий проблем та двигун крутить набагато краще. Покатаюся 1-2 дня без нього побачу що буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Э підозра,що у мене погано працюэ розходомір. Коли його відключаю, авто їде без усякий проблем та двигун крутить набагато краще. Покатаюся 1-2 дня без нього побачу що буде

і як динаміка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Динаміка така як у літака. Таке відчуття, що поставили новий двигун. Тепер на педаль потрібно нажати ледь- ледь. По витратах пального поки не знаю, але думаю буде стандартно. 14-15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

І так.... політав мій "тазік" не довго. Знову почало трусти при навантаженні. І тут поліз я далі на форуми опелів. Відписав мені чоловік,що потрібно верх катушки залити епоксидною смолою і сказав, що там може пробивати іскра. Я звісно такого не робив. Я знайшов вдома катушки виробництва ссср. Поставив я одну з них і проїхав 10 км. Провалів, дьоргання і т.д фігні не виявлено. Завтра буду їздити більше і надіюсь ця фігня не вилізе знову.

Отже, замінив я "вагон" запчастин, надіюсь проблема саме у катушці. На сто всі розводили руками нарахунок моэї проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаэться що ні. Головне, що зараз результат позитивний.

На катушку саме найменьше думав, так як міняв її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...