Перейти до змісту

де купити шнуровий електронагрівач? інкубатор,розсада та ін.


Oli

Рекомендовані повідомлення

Там же i купiть

http://aukro.ua/nagrevatel-shnurovoj-dlya-inkubatora-rassady-i-t-p-i4838776470.html

P.S. Якщо будете замовляти саме в цього продавця - я б докинув би пару лотiв для себе.

Або навпаки можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, в Луцьку настiльки обмежений асортимент, що я вже давно навiть не запитую форумчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б теж одненький взяв

я там два лота надивився, певну буду дзвонити завтра уточняти ціни, якщо хтось буде брати ці нагрівачі пишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б теж одненький взяв

я там два лота надивився, певну буду дзвонити завтра уточняти ціни, якщо хтось буде брати ці нагрівачі пишіть

взяв би такий нагрівач на пробу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, в Луцьку настiльки обмежений асортимент, що я вже давно навiть не запитую форумчан.

Дядьку, давно це як? ви ж лише цього року зареєструвались на борді.

Стосовно нагрівачів, попитайте на ст.Ринку, де електробарахолка, там бувають інколи такі екземпляри... Не виключайте із пошуку olx.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядьку, давно це як? ви ж лише цього року зареєструвались на борді.

"Давно" це дуже давно.

Ще коли до 1000 користувачiв було :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось має бажання замовити, давайте якось усі згрупуємось і таки замовимо, бо мені таки потрібні два лота того продавця,

якщо вже на то пішло напишіть мені в лс, та й замовимо шоб не ходити вокруг да около, але полата буде при отриманні, якщо продавець погодиться тоді буде замовлення(краще пререстрахувати свої фінанси)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я і писав, одненького я б взяв. Можу кинути тобі гроші на картку, щоб ти збирав суму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я і писав, одненького я б взяв. Можу кинути тобі гроші на картку, щоб ти збирав суму

ну тоді вже нас троє буде, але там чьотко сказано передоплата(

незнаю це ж аукро?

номера поки не знайшов

ось що пишуть

Доставка и оплата.

1. Работаем по предоплате на карточку ПриватБанка 5168 7423 0638 8665.

2. Мне Вы оплачиваете только стоимость товара ( доставки).

3. После оплаты сообщите:

- дату и время оплаты

- название товара

- Ваше имя и фамилия

- точный адрес доставки - это номер склада Новой Почты в Вашем городе (если их несколько).

- Ваш номер телефона.

Такое сообщение поможет мне отправить Вашу посылку максимально быстро. Соответственно, если не указан адрес доставки и моб.тел. - товар НЕ отправляется, не зависимо - оплачен он или нет. Многие пишут свой адрес или адрес отделения Новой Почты - мне они не нужны, указывайте только номер отделения Н-П. Вести переписку нет возможности! Давайте сэкономим время друг друга!

4. Фотокопию чека или скрин высылать не нужно, но если они у Вас есть - сохраняйте.

5. Посылки отправляются в течении суток с момента подтверждения оплаты.

6. Работаем только с Новой Почтой, Интайм, ДЕЛИВЕРИ, АВТОЛЮКС. С Укрпочтой не сотрудничаем категорически. Единственное что могу отправить Укрпочтой, это такую мелочь как штекер, при заказе 1-2 шт. В этом случае от Вас предоплата за доставку 5 грн (стоимость заказного письма).

7. Стоимость доставки оплачиваете в офисе Новой Почты по их тарифам. Я могу указать в описании только приблизительную сумму.

8. Если по каким-либо причинам Вы не можете выкупить лот - обязательно сообщите. Если покупатель не вышел на связь в течении 7 дней и проигнорировал письма-напоминания - я вынужден выставить негативный отзыв для возврата мне комиссии за продажу. Просьбы об отмене отзыва после этого не рассматриваются.

таке вражкння, що якщо грощі оплатив і не вірно склав смс то мені навіть не зателефонують і не підтвердять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, єрунда там, а не відгуки. При такій кількості продаж завжди знайдуться недовольні. Нормальний продавець. Хочете, я сам в нього куплю, а ви в мене позабираєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну, єрунда там, а не відгуки. При такій кількості продаж завжди знайдуться недовольні. Нормальний продавець. Хочете, я сам в нього куплю, а ви в мене позабираєте.

замовлятимеш?

якщо так то мій лот теж візьми

http://aukro.ua/nabor-konnektorov-dlya-zu-noutbuka-novyj-i4863303324.html

доставку поділемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Тоді давайте, народ, кажіть що кому треба в цього продавця, а я в нього куплю. Пересилку розкину порівну на всіх.

Чекаєм "заявок", приміром, до-о-о-о... до завтра до вечора, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Тоді давайте, народ, кажіть що кому треба в цього продавця, а я в нього куплю. Пересилку розкину порівну на всіх.

Чекаєм "заявок", приміром, до-о-о-о... до завтра до вечора, ок?

я написав, продублбю в л.с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) та не треба дублювати, тебе я вже порахував :) Я ще до попередніх бажаючих звертався
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один "Нагреватель шнуровой" мені, один ТС-ру Oli-у, два serhiy.k-у. Всього було чотири лота в продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...