Перейти до змісту

Свердло по бетону на прокат.


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, підскажіть будь ласка, де можна взяти свердло по бетону на прокат.Потрібно діаметром 40мм.приблизно, я незнаю які взагалі існують можливо38мм.,42мм., довжина приблизно 0,5м.-1м.(не важливо).Для перфератора 114587989_w640_h640_319.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прокат не зустрічав, а в продажі є дешеві на SDS-Max 40*500 - 310грн.

Да блін, я все розумію,але вперше потрібно таку диряку просвердлити і думаю більше не буде потрібно. Так щей і треба на 2-3хв. цегляна стіна приблизно до 1метра.)) роботи раз плюнути)) тому і купувати ну геть "нема смисла"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довж 60 см 12мм діаметр маю.

40-ку бури і довнгі такі - то до тих, хто кондиціонери вішає.

Замов послугу, може погодяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще уточни, в тебе перфоратор на макс чи плюс ? яких хвостовик?.

зараз попитаю. то скажу є чи нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав таке в оренду в будинку побуту на "Ювілейному" ціну точно не пам'ятаю (завдаток чи1000 грн. чи 2000)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, да і в мене такі є, думаю порозпитую в знайомих чи немає друзів кондеціонерщиків, дякую ))

pasha717,дякую.Фіг його знає, в мене звичайний бошовскій пєрфік, для звичайних победитових сверл, підходить 6,8,10,12,20,навіть 28мм. маю також підходить, а чи макс чи плюс не знаю, завтра уточню аж самому цікаво, ніколи над цим питанням не задумувався.))

ThinkMaster теж дякую, але думаю маловато будет.))

Gendruk ну і тобі спасибі, завтра поцікавлюся.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прокат не зустрічав, а в продажі є дешеві на SDS-Max 40*500 - 310грн.

Да блін, я все розумію,але вперше потрібно таку диряку просвердлити і думаю більше не буде потрібно. Так щей і треба на 2-3хв. цегляна стіна приблизно до 1метра.)) роботи раз плюнути)) тому і купувати ну геть "нема смисла"

За дві-три хвилини ви таку стіну не пройдете.

Яка точна товщина стіни, який кірпіч, на який висоті отвір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дві-три хвилини ви таку стіну не пройдете.

Це точно......

У Бена есть возможность ограбить банк. А в качестве прикрытия устроить в соседнем ночном клубе мощное рэйв-шоу. У его команды всего 7 часов, чтобы просверлить стену, проникнуть в банк и сорвать куш.

Но на их пути оказываются тысячи препятствий; замаскированные федеральные агенты, китайская мафия, распоясавшиеся трансвеститы и удав...

http://filmix.net/komedii/1200-besshabashnoe-ograblenie-stark-raving-mad-2002.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прокат не зустрічав, а в продажі є дешеві на SDS-Max 40*500 - 310грн.

Да блін, я все розумію,але вперше потрібно таку диряку просвердлити і думаю більше не буде потрібно. Так щей і треба на 2-3хв. цегляна стіна приблизно до 1метра.)) роботи раз плюнути)) тому і купувати ну геть "нема смисла"

За дві-три хвилини ви таку стіну не пройдете.

Яка точна товщина стіни, який кірпіч, на який висоті отвір?

Ну друзі,)) ну не треба вумнічати)) (без образ). Я маю великий досвід в свердліннях будь-яких стін, стіна кірпіч, на висоті 1,5м.,(все удобно,стоїш,прижимаєш) я вже провалив диряку спочатку 12мм. потім 28мм.,а треба ще.)))Короче дирку треба більшу :-)Отвір то вже майже готовий. Там 40мм. думаю "як в масло"(ну можливо по тихеньку )

PS: дякую за поради,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, да і в мене такі є, думаю порозпитую в знайомих чи немає друзів кондеціонерщиків, дякую ))

pasha717,дякую.Фіг його знає, в мене звичайний бошовскій пєрфік, для звичайних победитових сверл, підходить 6,8,10,12,20,навіть 28мм. маю також підходить, а чи макс чи плюс не знаю, завтра уточню аж самому цікаво, ніколи над цим питанням не задумувався.))

ThinkMaster теж дякую, але думаю маловато будет.))

Gendruk ну і тобі спасибі, завтра поцікавлюся.))

Їх тел. 0506611392

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прокат не зустрічав, а в продажі є дешеві на SDS-Max 40*500 - 310грн.

Да блін, я все розумію,але вперше потрібно таку диряку просвердлити і думаю більше не буде потрібно. Так щей і треба на 2-3хв. цегляна стіна приблизно до 1метра.)) роботи раз плюнути)) тому і купувати ну геть "нема смисла"

За дві-три хвилини ви таку стіну не пройдете.

Яка точна товщина стіни, який кірпіч, на який висоті отвір?

Ну друзі,)) ну не треба вумнічати)) (без образ). Я маю великий досвід в свердліннях будь-яких стін, стіна кірпіч, на висоті 1,5м.,(все удобно,стоїш,прижимаєш) я вже провалив диряку спочатку 12мм. потім 28мм.,а треба ще.)))Короче дирку треба більшу :-)Отвір то вже майже готовий. Там 40мм. думаю "як в масло"(ну можливо по тихеньку )

PS: дякую за поради,

Хотів запропонувати вам послугу, але....будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на прокат не зустрічав, а в продажі є дешеві на SDS-Max 40*500 - 310грн.

Да блін, я все розумію,але вперше потрібно таку диряку просвердлити і думаю більше не буде потрібно. Так щей і треба на 2-3хв. цегляна стіна приблизно до 1метра.)) роботи раз плюнути)) тому і купувати ну геть "нема смисла"

За дві-три хвилини ви таку стіну не пройдете.

Яка точна товщина стіни, який кірпіч, на який висоті отвір?

Ну друзі,)) ну не треба вумнічати)) (без образ). Я маю великий досвід в свердліннях будь-яких стін, стіна кірпіч, на висоті 1,5м.,(все удобно,стоїш,прижимаєш) я вже провалив диряку спочатку 12мм. потім 28мм.,а треба ще.)))Короче дирку треба більшу :-)Отвір то вже майже готовий. Там 40мм. думаю "як в масло"(ну можливо по тихеньку )

PS: дякую за поради,

Хотів запропонувати вам послугу, але....будь ласка.

Ой, вибачте!! не ображайтеся, будь ласка, чесно не хочу когось "привлекать" хочу знайти і сам,забабахать.Ще раз не ображайтеся, якщо можна, коли буде безвихідь то напишу в приват.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Шопена, 2 є магазин з продажу електроінструменту

там можна і взяти в оренду елктроінструмент

)) Дякую за пораду, але нажаль ні(( там тільки "отбойнікі" в прокаті.Сьогодні звонив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, да і в мене такі є, думаю порозпитую в знайомих чи немає друзів кондеціонерщиків, дякую ))

pasha717,дякую.Фіг його знає, в мене звичайний бошовскій пєрфік, для звичайних победитових сверл, підходить 6,8,10,12,20,навіть 28мм. маю також підходить, а чи макс чи плюс не знаю, завтра уточню аж самому цікаво, ніколи над цим питанням не задумувався.))

ThinkMaster теж дякую, але думаю маловато будет.))

Gendruk ну і тобі спасибі, завтра поцікавлюся.))

Їх тел. 0506611392

Сьогодні дзвонив,мають тільки 35мм.(завдаток 1500гр. прокат на годинку десь 20грн., мотивують тим що свердло дороге за 2штуки.)я думаю все справедливо і ціна нормальна, але на жаль мені малувато.

До чого я це все,щоб ви друзі знали що до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, да і в мене такі є, думаю порозпитую в знайомих чи немає друзів кондеціонерщиків, дякую ))

pasha717,дякую.Фіг його знає, в мене звичайний бошовскій пєрфік, для звичайних победитових сверл, підходить 6,8,10,12,20,навіть 28мм. маю також підходить, а чи макс чи плюс не знаю, завтра уточню аж самому цікаво, ніколи над цим питанням не задумувався.))

ThinkMaster теж дякую, але думаю маловато будет.))

Gendruk ну і тобі спасибі, завтра поцікавлюся.))

Їх тел. 0506611392

Сьогодні дзвонив,мають тільки 35мм.(завдаток 1500гр. прокат на годинку десь 20грн., мотивують тим що свердло дороге за 2штуки.)я думаю все справедливо і ціна нормальна, але на жаль мені малувато.

До чого я це все,щоб ви друзі знали що до чого.

На вулиці Львівській ( навпроти тубдиспансера, вїзд на колишній цегельний завод №2 ) стоїть невеликий бігборд з рекламкою де вони роблять отвори в бетоні різних діаметрів . Нажаль телефону немаю. При нагоді закину, можливо допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вулиці Львівській ( навпроти тубдиспансера, вїзд на колишній цегельний завод №2 ) стоїть невеликий бігборд з рекламкою де вони роблять отвори в бетоні різних діаметрів . Нажаль телефону немаю. При нагоді закину, можливо допоможуть.

І їх тел. також маю 0673341120. Для себе цікавився потрібно було сверлити під 50-ку фундамент то довжину 50 см. зацінили до 500 грн.. Брав бур 35 , свердлив 3 отвора, а потім коронкою по бетону, вийшло дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...