Перейти до змісту

Тостер з функцією підігріва і розморозки


Margaritka

Рекомендовані повідомлення

Обираю собі тостер на кухню, знайшла цікавезну річ - тостер з функцією розморозки бренду "Арзум". Ось і виникло у мене питаннячко - чи варто брати щось подібне чи все ж таки зупинитися на звичайному тостері??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто з логічної точки зору, яка користь буде з їжі, яка розморожена при таких умовах, та й на смак, думаю, буде не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше в приладу функцій - тим більше шансів, що він накриється мідним тазом.

Хочете тостер - купуйте тостер ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна стейки розморожувати певно, або щось заморожене, що розміром, як хліб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз походу в 90% тостерів є фунуція підігріву й розморозки, тому що виробнику цце майже нічого не коштує . Коли брав собі, то у середньостатистичних брендів, було у всіх, як у дешевших, так і у дорожчих. при виборі заглянув всередину до всіх, що у Боша, що у Філіпса, що у Делонжі (чи як там правильно) видимі нутрощі майже єдинтичні, відрізнялись лиш ззовні та деякими нюансами. Взяв Філіпс. Приколу розморозки не доганяю й робити цього не буду, це приблизно те ж саме, що розморожувати на грілі імхо. Тому якщо спокусились на невідомий (принаймні для мене) дивний бренд *Арзум* виключно заради цих функцій, то не варто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...