Перейти до змісту

Резинові коврики в автомобіль.


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Власне найбільше цікавить ціна, бо в наш час кожна гривня рахується.Ну значить так, цікавить де найкраще(найдешевше) у нас в Луцьку можна купити комплект резинових ковриків в автомобіль Фіат Добло. Думаю на базарі(формула) чи можливо хтось підскаже якийсь магазин, а можливо десь в неті(сайт)хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "формулі" найпевно найкраще буде. і приміряти думаю можна (накидку з підігрівом з попередньою приміркою купував, вибираючи з пари варіантів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне найбільше цікавить ціна, бо в наш час кожна гривня рахується.Ну значить так, цікавить де найкраще(найдешевше) у нас в Луцьку можна купити комплект резинових ковриків в автомобіль Фіат Добло. Думаю на базарі(формула) чи можливо хтось підскаже якийсь магазин, а можливо десь в неті(сайт)хороший.

Який рік авто?

Коврики в салон, чи салон+багажник ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купив собі на формулі. також на добло.

дивися в неті дорожче виходило.

і навіть в мене є постачальник який займається ковриками, виходило дорожче.

маю намір ще піти до нього в багажник докупити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне найбільше цікавить ціна, бо в наш час кожна гривня рахується.Ну значить так, цікавить де найкраще(найдешевше) у нас в Луцьку можна купити комплект резинових ковриків в автомобіль Фіат Добло. Думаю на базарі(формула) чи можливо хтось підскаже якийсь магазин, а можливо десь в неті(сайт)хороший.

Який рік авто?

Коврики в салон, чи салон+багажник ?

2007р. Ооо! в багажник,не знав, а ціна питання з і без?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купив собі на формулі. також на добло.

дивися в неті дорожче виходило.

і навіть в мене є постачальник який займається ковриками, виходило дорожче.

маю намір ще піти до нього в багажник докупити.

Номер магазинчика? чи хочаб приблизно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від клітки як заходити перший з ліва, в нього суто коврики і чохли. там брав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від клітки як заходити перший з ліва, в нього суто коврики і чохли. там брав.

так, сам там купував коврики і коритце у багажник (скільки разів у пригоді ставало :_07: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коврик в багажник класна штука, сам бачив скільки раз спасала від всяких рідин.

а в мене ще кріплення в багажнику на третій ряд сидінь і виходить коли стелиш покривала потрібно підкладати щось, щоб не було ямок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коврик в багажник класна штука, сам бачив скільки раз спасала від всяких рідин.

а в мене ще кріплення в багажнику на третій ряд сидінь і виходить коли стелиш покривала потрібно підкладати щось, щоб не було ямок.

)) Трішки поумнічаю, у мене колись розбилася трьох літрова банка з соленим огірками, уявляїте що було(( сипав содою щоб вбирала кислий запах, ну короч з місяць помучивя, а був би коврик..ех! ну нічого скоро куплю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у товариша у новому авто в багажнику молоко розлилося, котре з села віз, можете уявити який жахливий запах влітку був. і що він тільки не придумував щоб позбутися тих ароматів. тоді просто таких ковриків-коритець не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить де найкраще(найдешевше)

найдешевше напевно вийдуть "універсальні" килимки, це ті, що треба "зайве відрізати"

а от корито брати обов'язково, дуже зручно - вийняв, витряхнув, поклав на місце

я і корито і килимки брав теж на формулі, якщо з центрального входу, то направо по діагоналі в самий куток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить де найкраще(найдешевше)

найдешевше напевно вийдуть "універсальні" килимки, це ті, що треба "зайве відрізати"

а от корито брати обов'язково, дуже зручно - вийняв, витряхнув, поклав на місце

я і корито і килимки брав теж на формулі, якщо з центрального входу, то направо по діагоналі в самий куток

Дякую за підсказку,звісно ви по темі радите,але не люблю я таке "зайве відрізати". Хочу щоб все було чітко, їх же не кожен місяць міняти)) раз купив, вложив і забув.І напевно в багажник всетаки те корито візьму, також думаю що воно довго прослужить, бо задовбався його пилесосити і плями вимивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить де найкраще(найдешевше)

якщо з центрального входу, то направо по діагоналі в самий куток

напевно це один і той же

від клітки як заходити перший з ліва, в нього суто коврики і чохли. там брав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в товариша були оригінальні коврики на Добло, замовляв в інтернеті, помилився з роком, якщо ще не продав - відпишу.

тільки не памятаю чи до 2005 чи після

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...